Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 571 от 800 ПърваПърва ... 71471521561569570571572573581621671 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,701 до 5,710 от общо 7995
  1. #5701
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Пясък ще има, пясък и голи кочани от прежния сезон. С това предлагане и обслужване никой не ще вече да се маже с крем по родното черноморие. Всеки иска в гръцко и турско! Тука останах само бабите и дядовците дека си сакат онли луга и Бай Тошо.
    Така е. Аз съм един от категорично отказалите се от БГ черноморие. Крака ми няма да стъпи.

  2. #5702
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Пясък ще има, пясък и голи кочани от прежния сезон. С това предлагане и обслужване никой не ще вече да се маже с крем по родното черноморие. Всеки иска в гръцко и турско! Тука останах само бабите и дядовците дека си сакат онли луга и Бай Тошо.
    И аз, и аз, че нямам сила за навънка.
    Виж там при бабето да се вмъкна пак.

  3. #5703
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Така е. Аз съм един от категорично отказалите се от БГ черноморие. Крака ми няма да стъпи.
    То и на ръце става-който го може?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  4. #5704
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    То и на ръце става-който го може?
    Е деее, стига с тия затруднения. И на ръце мога да ходя, но и пари да ми дават, на ръце да ме носят над главите си, че другото кофти, пак няма да стъпя. Навън килим ти постилат да ти вземат парите, а тук чистачката ми се държи като на дубайски шейх любовницата. Примерно.

  5. #5705
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Да де, ама я изритай в турско някоя в главата. Па да видим дали сетне ща пуснат да си ходиш?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #5706
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Да де, ама я изритай в турско някоя в главата. Па да видим дали сетне ща пуснат да си ходиш?
    Така де. Всеки трябва да си знае мястото и правата, а и с главата да е в ред. Иначе и навън съм виждал куриозни случки. Не казвам, че те са заченати в Рая.

  7. #5707
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    70
    Пчеларски район
    Елхово
    Кво сте се размрънкали? Ходете да извадите меда на Янчо, па после се оплаквайте от БГ курортите. Яз като одя, все към Царево ме дърпа, ама по хотели не стъпвам - къща за гости му е майката.

  8. #5708
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от morriddin Виж публикацията
    Кво сте се размрънкали? Ходете да извадите меда на Янчо, па после се оплаквайте от БГ курортите. Яз като одя, все към Царево ме дърпа, ама по хотели не стъпвам - къща за гости му е майката.
    От 'къв зор ще вадя на Янчо меда? И 'що да не мрънкаме? Искат пари като за хотел, а условия като за диваци. Да не говоря и за други неща, че не му е тук мястото. Иначе тоз район за който ми говориш не блести от лукс чак толкова.

  9. #5709
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Абе той Янчо го е измислил. И разпечатваща има и голяма центрофуга. А лукса е до време. И не е за пчелари, а за гешефтари. После реват, че в ареста нямало човешки условия.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #5710
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от morriddin Виж публикацията
    Кво сте се размрънкали? Ходете да извадите меда на Янчо, па после се оплаквайте от БГ курортите. Яз като одя, все към Царево ме дърпа, ама по хотели не стъпвам - къща за гости му е майката.
    Че като му се свидят парите и не плаща на работници, може и цяла година да се трепе, дорде го извади. И какво вади, една мана. Че той ако е по нашия край и две години време няма да му стигне. Та като рекох нямам сили за чужди курорти нямах предвид финансови.

 

 
Страница 571 от 800 ПърваПърва ... 71471521561569570571572573581621671 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •