Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 488 от 800 ПърваПърва ... 388438478486487488489490498538588 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,871 до 4,880 от общо 7995
  1. #4871
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Ми,не можах да прочета за ново строителство.Там,където строих,парите са часни,а не от фондове или държавни...Освен това,работата ми там,може да се приеме,като "десятък" от моя страна.
    Споко,Чанко,обещавам да съм със затворени очи към фондовете,но няма да си запушвам ушите.Ако чуя,че фонда наближава..беж крачета да бягаме.
    Не ми приемай мнението, като упрек към теб. Само се надявам да видиш, какви пари текат от Европа (които ти отричаш )по различните канали.

  2. #4872
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не ми приемай мнението, като упрек към теб. Само се надявам да видиш, какви пари текат от Европа (които ти отричаш )по различните канали.
    Какви пари раздават,а какви трябва да платим?Със "вестник",няма как да платиш.Та моето скромно мнение е,че раздават-печатът безстойностни пари,а ние връщаме-плащаме осребрени,вече със пълната стойност на номинала.
    Баси,как го казах....

  3. #4873
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Какви пари раздават,а какви трябва да платим?Със "вестник",няма как да платиш.Та моето скромно мнение е,че раздават-печатът безстойностни пари,а ние връщаме-плащаме осребрени,вече със пълната стойност на номинала.
    Баси,как го казах....
    Моето скромно мнение е : ако не ни бяха дали тези пари (безстойностни за теб )и не бяха ни приели ( отворили границите ) щяхме да сме измрели от глад до сега.

  4. #4874
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Моето скромно мнение е : ако не ни бяха дали тези пари (безстойностни за теб )и не бяха ни приели ( отворили границите ) щяхме да сме измрели от глад до сега.
    Е, то не че сега сме сити, ама навън вие вук и ми се чини, че нешата не вървят на добре. Какво ли ще се случи?

  5. #4875
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Моето скромно мнение е : ако не ни бяха дали тези пари (безстойностни за теб )и не бяха ни приели ( отворили границите ) щяхме да сме измрели от глад до сега.
    Или,всяко семейство да ходи на море по две седмици със 100лв.Поне това запомних от гладните години.А и още нещо запомних от чумавите времена-нямаше опашки пред и във болниците..

  6. #4876
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Или,всяко семейство да ходи на море по две седмици със 100лв.Поне това запомних от гладните години.А и още нещо запомних от чумавите времена-нямаше опашки пред и във болниците..
    Много си останал с мислите си в древността. Някъде 75- 85г. , че и по-рано. Беше приказно за някои хора. Явно имаш сладки спомени, как се плацикаш на Китен, във ведомствената станция на татко. Да, ама къде е тя сега и защо е там.

  7. #4877
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Много си останал с мислите си в древността. Някъде 75- 85г. , че и по-рано. Беше приказно за някои хора. Явно имаш сладки спомени, как се плацикаш на Китен, във ведомствената станция на татко. Да, ама къде е тя сега и защо е там.
    Браво бре!Да не би да ми завидя.Всяко предприятие си имаше почивна станция и работникът с цялото си семейство ходеше на почивка.А моите родители бяха селскостопански работници и си нямаха почивна станция.Но съм ходил 2-3 пъти по 2седмици на квартира предимно в Поморие и с по 150лв....Та,какво разправяше за бащината ти станция..

  8. #4878
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Браво бре!Да не би да ми завидя.Всяко предприятие си имаше почивна станция и работникът с цялото си семейство ходеше на почивка.А моите родители бяха селскостопански работници и си нямаха почивна станция.Но съм ходил 2-3 пъти по 2седмици на квартира предимно в Поморие и с по 150лв....Та,какво разправяше за бащината ти станция..
    Ами вече забравих, ти докато си съчиниш поста, може и да заспа.

  9. #4879
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Онзи ден Лозан Панов в речта си пред конференцията на съдиите спомена една мисъл на Чърчил:"Онези, които избраха демокрацията вместо хляба, днес ядат 300 вида хляб, а тези, които избраха хляба вместо демокрацията, днес нямат нито демокрация, нито хляб. Вие избирате от кои да бъдете" Умен човек е бил Чърчил! А цялата реч бива да се прочете, полезно е.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #4880
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Да! Прав е бил Чърчил за ония времена. И за това сега много хора ползват правата, дадени им демокрацията да протестират срещу нея, че им изяде хляба!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 488 от 800 ПърваПърва ... 388438478486487488489490498538588 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 74 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 74 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •