Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 547 от 800 ПърваПърва ... 47447497537545546547548549557597647 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,461 до 5,470 от общо 7995
  1. #5461
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Опаа, сетих се и за още един критерий - брой постове във форумите, соц мрежи и т.н. Тогаз ще те огрее да станеш проф.


    Отклони тема.Аз знаеш добре,че по канон нямам право да противореча на Месията,но на теб ще ти кажа не съм решил не съм станал/КУПИЛ/
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #5462
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Като казах 6лв+ да ти кажа какъв сън сънувах преди да ги отпуснат.
    Събрали се едни извесни лидери на едни пчеларски организатори,но повечето био и все гулеми на бройка.
    А аз там от страни покрай тях.
    Тоя БИО-то вика:
    Колеги дайте да направим нещо,че парите ми малеят.Тая сахар не е като преди години едвам 0,5гр вадя от кило.
    Тоя с многото семейни пчелини веднага скокна и се развика:
    ДеСаМи,ДеСаМИ...
    В тоя момент спокойно един голям Майко производител и рече със спокоенен глас.Ако не бях аз къде щяхте да сте вие сега така,че без мен не вземате с мен вземате.
    Реших и аз да се обадя,че ще вземат от моите пари и се опитват да ме ограбят,те веднага ме подлепиха:
    Ти толкова пари кога си виждал,парите развалят човека и др.
    Леле че като ми падна пердето и се засилих към тях и тъкмо ги бях подлепил арабийската алармата ми звънна да ставам да одя на пчелина.

    Ти
    Кво да ти кажа, за съжаление е така в милата ни родина, все келепира се гони, все се гледа от къде да се вземе нещо ей тъй, ако може за без пари и още какво ли не. Само сопата ще оправи работата, не ни трябват писани правила!

  3. #5463
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Отклони тема.Аз знаеш добре,че по канон нямам право да противореча на Месията,но на теб ще ти кажа не съм решил не съм станал/КУПИЛ/
    То там пари трябват, а ти не си по даването. Нали казваш, че пари и страх нямаш?

  4. #5464
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    То там пари трябват, а ти не си по даването. Нали казваш, че пари и страх нямаш?


    Аз затова по цял ден за това търкам билетчета по цял ден все пак съм държавен служител и нямам много работа.Белким забогатея.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5465
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Такъв трябва да е и закона за пчеларите. Та оттук идвам пак на моята мисъл, която съм я казвал много пъти. Всички спазват закона, без значение кой с колко кошера е, и всички получават облаги, пак без значение кой с колко кошера е. Един - един, хиляда - хиляда. Единия получава 5 лв. за един кошер, другия получава 5000 лв.
    Че сега не е ли е така?След твоя отговор на моя пост идва въпроса:
    Защо трябва да променяме стария закон?Я да си караме само с наредбички и те това е.
    Само да видя Г-н Иванов в Баничарницата и ще го навра в ... ако приеме промените.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #5466
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Че сега не е ли е така?
    Не е. На много хора им измряха пчелите, а не са получили пари, а единици взеха. На всички ли раздават субсидии? А дааа. Не съм кандидатствал. Че аз и за винетка не искам да кандидатствам, но задължително я плащам.

  7. #5467
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не е. На много хора им измряха пчелите, а не са получили пари, а единици взеха. На всички ли раздават субсидии? А дааа. Не съм кандидатствал. Че аз и за винетка не искам да кандидатствам, но задължително я плащам.

    Да бе не е.Освен ,че не е на власт Бай Тошо и заводите не работят какво се е променило в държавата?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #5468
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Да бе не е.Освен ,че не е на власт Бай Тошо и заводите не работят какво се е променило в държавата?
    При бай Тошо заводите работеха - нямаше захар. Сега не работят - захар бол.

  9. #5469
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Относно последното изречение:
    Майките на деца с увреждания, май престанаха да заобикалят "правила".
    Жалко за пчеларите които се надяват да заобикалят правила.
    Правилата трябва да дават възможност на хората да работят, произвеждат, продават и да живеят нормално, и да не се налага да бъдат заобикаляни.
    Въпроса е кой определя правилата?
    Г-н Евден, на този цитат сте ми вдигнали палче.
    На пръв поглед няма лошо, ама аз не разбирам защо. ( въпреки това ме кефи )
    Заради това, че правилата не трябва да се заобикалят?
    Или заради въпроса: "Кой определя правилата?"

    На последните избори реших да ходя на предизборните ..(банкети), да се запозная с предизборните ( или пчеларски ) платформи.
    Отивам вечерта, в уговореното време, на уговореното място.
    Сервираха "другарите" по една чиния кюфтета и по една ракия, абе кеф.
    Приказваха нещо, ама какво-те си знаят. Аз си имам други грижи, пък и не им вярвам много. Нека си приказват!
    С-у мен бяха седнали (предизборно ) две другарки. Дадоха ми техните ракии. Викат ние не пием.
    Викам що бе няма ли да гласувате?
    А ще гласуваме, ама няма да пием.
    Аз викам: Много добре се допълваме взаимно-Аз ще пия ама няма да гласувам.
    На другия ден щеше да има предизборен банкет от друга партия. Те вместо кюфтета ще ли да дават агнешко печено.
    Сутринта станах рано за да си свърша работата и към 17часа отивам към определеното място.
    Опа грешка! Хората вече се връщат от там. Събирането било по обяд.
    Викам си: Тези ме изненадаха. За тях няма да гласувам. И за другите не гласувах.
    За следващия път съм решил: Преди избори вълна хващам- работа не хващам.
    Бях чувал, че на циганите давали кебапчета и бира, пък то се оказа, че и на българите давали.
    Да ама на циганите давали и пари.
    Тогава защо да гласувам. Да апнем, да пийнем, пък ако платят може и да гласуваме. Шегувам се! Гласа ми не се продава.
    Та си викам: Сега изборния закон що трябва да се заобикаля?
    Нещо не му е наред ли, или к'во?

  10. #5470
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При бай Тошо заводите работеха - нямаше захар. Сега не работят - захар бол.


    Пак си бил от страна на булката.Даваха я без пари,но на някой.За да не ми задаваш глупави въпроси повече.Си ги задавай сам и си отговаряй с Бай Тошо или заводите работеха или не работят.Пробвай и ще видиш колко просто е да откриш отговорите.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 547 от 800 ПърваПърва ... 47447497537545546547548549557597647 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 82 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 82 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •