Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 528 от 800 ПърваПърва ... 28428478518526527528529530538578628 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,271 до 5,280 от общо 7995
  1. #5271
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Той телефона си ми е модерен, но номера нещо не може. Друмев не го налучква. Иначе други като го набират - действа. Жорко днес от раз.
    Абе гУлема либоф сте си, не пропускате да се подразните, тийнеджъри, що да ви права като нема що да ви чина

  2. #5272
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Гледам сте оправили не само кълбетата,а и мен.И после аз съм спамил.Модернизаторе поне да беше по прехвърлил някой пост.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #5273
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Гледам сте оправили не само кълбетата,а и мен.И после аз съм спамил.Модернизаторе поне да беше по прехвърлил някой пост.
    В момента прехвърлям едно нещо от единия си крачол в другия, така че ще почакаш.

  4. #5274
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В момента прехвърлям едно нещо от единия си крачол в другия, така че ще почакаш.
    Форумът става все по съдържателен и интересен.Еле откакто се върна jdrumev.....
    /нямам нищо против него,но форумът стана на чат на хора който си нямат друга работа..../
    Майки има - сандъци няма. Сандъци има - пчели няма. Пчели има - рамки няма, рамки има - пило няма, пило има - място няма, място има - средства няма, средства има - време няма.... Егати занаята
    Solaris60

  5. #5275
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от piper Виж публикацията
    Форумът става все по съдържателен и интересен.Еле откакто се върна jdrumev.....
    /нямам нищо против него,но форумът стана на чат на хора който си нямат друга работа..../


    Благодаря,за топлите думи.Харесвам хората които ме оценяват и критикуват.Това за работата не си прав от мен да знаеш.Назе работа не ни плаши като има кой да върши.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #5276
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Благодаря,за топлите думи.Харесвам хората които ме оценяват и критикуват.Това за работата не си прав от мен да знаеш.Назе работа не ни плаши като има кой да върши.
    Аз съм от тия дето,прескочи ,,оценяват"!

  7. #5277
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Модернизаторе поне да беше по прехвърлил някой пост.:bigsmile
    Изпълних молбата ти. Макар, че то повечето постове твои. Не е лошо да се приютиш в тази тема и само в нея да пишеш.

  8. #5278
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Изпълних молбата ти. Макар, че то повечето постове твои. Не е лошо да се приютиш в тази тема и само в нея да пишеш.


    Благодарско и на тебя.Идеята впрочем е добра и сега я обмислям.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #5279
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    С право негодуват колеги.Пост до пост само глупости и някакви не разбрани.Интересното в случая е,че всички тия глупости в един момент стават реалност.Или тия от Мин. са глупаци или тия дето пишат тия глупости работят там?Интересно е също,че тия същите дето пишат глупостите във форума недай боже да ги подцениш те убиват със знания.Гледаш ги се плюят и нападат, а ако вземеш страна те изяждат с парцалаците. Не можеш да разбереш кой с кой вече.
    п.п.Модернизаторе да следиш тая тема дали ще и се вдигне рейтинга.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5280
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    С право негодуват колеги.Пост до пост само глупости и някакви не разбрани.Интересното в случая е,че всички тия глупости в един момент стават реалност.Или тия от Мин. са глупаци или тия дето пишат тия глупости работят там?Интересно е също,че тия същите дето пишат глупостите във форума недай боже да ги подцениш те убиват със знания.Гледаш ги се плюят и нападат,ако вземеш страна те изяждат с парцалаците. Не можеш да разбереш кой с кой вече.
    п.п.Модернизаторе да следиш тая тема дали ще и се вдигне рейтинга.
    Точно това е проблема, че всички мимикрират. Не знаеш на кой да имаш доверие. На кой да се опреш, че да започнеш нещо сериозно. Хайде да вземем теб за пример. Може да си добър в дадена дейност или дейности, но как да се довери човек, като ти един път не застана нормално. Може и да има някакви истини в думите ти, но ти никога не си ги поставил сериозно, както сам го описваш в поста си. Ще ти следя темата, не че не ги следя всички теми, но раздвижването ще стане на база цирк, а не на друго. Както виждаш винаги има недоволни. Единия иска свобода, другия десцип, третия на някому фурката и те така. Във форума трябва да има всичко, без да се прекалява. Ако някъде се поотпусне някой то мода е затова. Да вкара ред. Та казвайте си исканията, излагайте знанията си, но без излишна плява. И както казах по - горе. Хора с акъл и образование, а се правят насила на неграмотни и не мога да разбера с каква цел, а след като ги отлюспиш ти се сърдят. Сто пъти го писах вече. Каквито сме ние, такъв ще и форума. Затуй, че не хвърляйте злобни забележки за форума, а го правете такъв какъвто го искате. Форума е отражение на нас самите. Когато има само циркаджии ще прилича на цирк. Когато има ясно изразени теми, които се развиват от интелигентни хара, то тогава ще е форум. Действайте. Вие сте.

 

 
Страница 528 от 800 ПърваПърва ... 28428478518526527528529530538578628 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 48 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 48 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •