Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 750 от 800 ПърваПърва ... 250650700740748749750751752760 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,491 до 7,500 от общо 7996
  1. #7491
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    849
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Ааа, това е добро. Репичка има ли?
    У комшията има всякакви и ряпа и репички,амааааа има само един кусур да е жив и здрав-не пие алкохол и се налага,аз да ям повечето репи

  2. #7492
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Забравих да спомена че миналата седмица когато си бях в БГ един консултат на магазин ми каза че украинците за 1 ден купили 300 агрегата за ток от някаква тяхна база .Ако някой има и не знае какво да го прави сега му е момента.

  3. #7493
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Забравих да спомена че миналата седмица когато си бях в БГ един консултат на магазин ми каза че украинците за 1 ден купили 300 агрегата за ток от някаква тяхна база .Ако някой има и не знае какво да го прави сега му е момента.
    Не е точно така. Купува ги българин, който е организирал подписка за събиране на пари, с които изкупува наличните в България агрегати, организира транспорта им до Украйна и там ги раздават на болници, детски градини и други заведение със социална роля.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #7494
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    След като сме толкова милосърдни към укрофашистите и милеем за техните проблеми ,къде бяхме години наред когато бомби падаха и продължават да падат в центъра на Донецк.Когато живи бяха изгорени протестиращите в Одеса,когато палеха българското знаме.Съдбата на последователите на Бандера трябва да бъде само една-смърт.Запада показа истинското си лице,80 години по късно фашизма продължава да живее в европейските елити и Русия продължава да е трън в очите им .Ще си го получат и този път.Дано само в един момент разума надделее.
    А от нас нищо не зависи.Каквото ни наредят,това изпълняваме .Колония..

  5. #7495
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не е точно така. Купува ги българин, който е организирал подписка за събиране на пари, с които изкупува наличните в България агрегати, организира транспорта им до Украйна и там ги раздават на болници, детски градини и други заведение със социална роля.
    Дай боже да е така както казваш .

  6. #7496
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Дай боже да е така както казваш .
    В република Китай тия дни на изборите спечели гоминдана де едно време Чан Кайшъ я оттегли на острова. Май някой народи поумняват за разлика от други де тия дни гласуват разни щуротий и де се бутат там къде не ги щат

  7. #7497
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Дай боже да е така както казваш .
    Така е! Гледах го вчера по една от телевизиите. Успял е да събере толкова много пари, че не може да закупи толкова генератори на нашия пазар.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #7498
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Така е! Гледах го вчера по една от телевизиите. Успял е да събере толкова много пари, че не може да закупи толкова генератори на нашия пазар.
    А мен ме гложди въпроса - Защо българите са "длъжни" да им събират пари, след като украинските "бежанци" живеят в охолство не само в България, а и у Европата. Не ме разбирайте погрешно, говоря за тия мъжаги (бендеровци), които са минали границата си незнайно как. Е, знаем де 10-15 хиляди евро и...

  9. #7499
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А мен ме гложди въпроса - Защо българите са "длъжни" да им събират пари, след като украинските "бежанци" живеят в охолство не само в България, а и у Европата. Не ме разбирайте погрешно, говоря за тия мъжаги (бендеровци), които са минали границата си незнайно как. Е, знаем де 10-15 хиляди евро и...
    Защото шефовете така искат ,а ние се скъсваме от натягане.
    Бандеровци при Бандера...веднага.

  10. #7500
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Много е лошо да живееш и да мислиш против своята воля.
    Според мен новите братушки спретнаха една войничка от която печелят само тези които произвеждат оръжие. Да не казвам че голяма част от това оръжие украинците го препродават зад граница и от там идват парите им. Това се знае от ЕС но те разчитат че една част от откраднатите пари ще се върнат в техните държави под формата на закопуване на жилище .Освен това те много добре значт че по добрите условия предлазполагат чужденците към трайно заселване. Те също знаят че родилите се там деца никога няма да се завърнат там откъдето са тръгнали техните родители. По този начин си набавят работна ръка за в бъдеще.
    От друга страна българина подпомага бежанците които директно отиват в западните страни .И се получава болен здрав носи. Или казано на по обикновен език пенсионерите подпомагат украинците да се доберат до Грмания и по далече дори . Скъпи пенсионери ако сте работили за тези пари едва ли ще ги дарявате за помощи . Те това се смеят тук .Синовете им и дъщерите им блъскат по чужбина а те хвърлят по 20 000 през прозореца . Така е. Лесните пари лесно се харчат. Поне до сега не съм чул някой пенсионер да си хвърли пенсията през прозореца.

    АЗ така и не разбрах какви са тези бандеровци. Може би защото не ме интересува.

 

 
Страница 750 от 800 ПърваПърва ... 250650700740748749750751752760 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 18 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 18 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •