Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 779 от 800 ПърваПърва ... 279679729769777778779780781789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,781 до 7,790 от общо 7996
  1. #7781
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    128
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Как аз виждам нещата в БГ.

    Прикачен файл 12098

    Най отгоре стои Боян Мага. Под него са кметовете по места . Следват така наречените фирмажии. И най отдолу са фирмените служители.
    Боян Мага вдига телефона и казва на кметовете . Ако утре мен ме няма и вас няма да ви има. Те от своя страна свикват събрание и разесняват на фирмажиите че е ако е някой друг на тяхно място утре те могат и да не отворят врати. Фирмажиите извикват началниците на цехове и им нареждат да разеснят на подяинените си че е желателно да гласуват за Боян Мага. Служителите естествено ги интересува нищо друго . Единствено да има ляп .

    П.П. – Интересна снимка .

    Прикачен файл 12099

    Прикачен файл 12100
    Сега разбирам за брояча.

    Помниш ли, когато Станишев беше премиер, а ББ кмет на София?
    Станишев уреди негова фирма да чисти и как с дъждобран ходеше след колата да гледа дали се чисти Сф-я.

    Самодеен сценарий,
    Самодеен театър, отврат.

    П.п. Ти за кого гласува?

  2. #7782
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Да преди така беше в наш село. Слетобед в 4 часа, 1 час рок по радио Метроном .Друго удоволствие беше да отидеш на вечерно кино . В наше село имаше и лятно кино . Ако намериш своводно място в някой дискотека си беше лукс .Ресторантите бяха всяка вечер пълни . Като малък си спомням че ме водеха на една люлка с едни синджири ,която се въртеше в кръг. Оня на люлките пускаше „О мами “ „ свогом ..... “ и още някой други песни. Говоря за 70-75 година. Та те така живяхме тогава. Да имаш мотор Симсон Топи -си беше голямата работа. Моторите стояха на улицата и никой не ги крадеше. Мисля че бензина беше 12 ст за литър. Промишлената нафта за нафтовите печки беше 6 ст литъра. Лимонадата 6 ст . Сладки спомени .

    П.П.- След два дена търкалям 61 лазарника .

    През 93 година се върнах от Германия . Тогава имаше една фирма по бокуците в София .Мисля че беше Волф .

    Не съм гласувал.И сега не мисля да гласувам. То там всичко се знае предварително. Един от нашите си отиде по изборите да гласувал по съвест за ГЕРБ . Нямаше го 2 седмици. Явно е влязъл в пачка. Та той е от хората които никога нищо не правят без пари.

    Един наш българин разказвал че го извикали в БГ като агитатор в техния край .Когато му казли да агитира за БСП той рекъл :Ама нали сме от ДПС ? Оня му рекъл : Теб какво те интересува това нали си вземаш парите. Казал още че на някой отговорни другари са давали по 250 лв. на глас.
    Аз нисля че трябва да се създаде още една партия на малцинствата. И тогава те двете сами ще се изядат от алчност.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 22.05.2023 в 00:19.

  3. #7783
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    128
    без цитат може да се изгуби връзката, ама както и да е.
    А 2 толумбички и една боза от 6, поръчвал ли си?
    Тези цени не бяха ли поствани от някой?

    П.п. Друмев, ти ли си?

  4. #7784
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    128
    Помниш ли цената на гумените цървули или си бил от активните крад..борци?

  5. #7785
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Не не съм Друмев.
    Кой беше Друмев ?

    По брояча разбирам какво е времето в БГ.
    Кога и колко дъж вали .
    Насадил съм 60 лозички че да ги полее.

  6. #7786
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    128
    Не знам.
    Още не съм изчел целия форум.

  7. #7787
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от night Виж публикацията
    Не знам.
    Още не съм изчел целия форум.
    А ти какво точно искаш да прочетеш ?
    Силата на този форум е че в него има хора от цяла България и с всякакви професии и опит. Може да зададеш въпрос но дали ще ти отговорят си е лично тяхно мнение. Ако никой не ти е отговорил може да се дължи на факта че човека койт знае отговора още не е прочел въпроса ти.

  8. #7788
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Тази ротация не я разбирам но погледнато логично ЕС май работеше на този принцип.До колкото ми става ясно че много слабите държави като България се явяват най малкото колело в системата. Погледнато реално по малкото колело би трябвало да се износва много по бързо от големите. Което ще рече че се нуждаят от повече подръжка.Или казано по накратко има много повече разходи от по големите колела. Като се има на предвид че БГ е държава на леката промишленост ще рече че и приходите и са минимални .Как съществува такава държава след като разходите и са по големи от приходите? Според мен БГ правителството иска да се превърне в едно малко ЕС в собсвената си държава. А редовите българи да превърне в малки колелца. Питам се тия българи как ще оцеляват в бъдеще след като приходите им ще са по малки от разходите? И каква душа би трябвало да носят тези управляващи за да кажат на хората че от днес вашите деца трябва да ядат по малко за да има повече за нашите ? (Това го каза един господин по телевията че било по изгодно за БГ да вдигнат данъците отколкото да вземат нови заеми . Така е господине . На чуждия гръб 100 тояги са нищо.)
    Аз мисля още че те се стремят към такова управление на държавата за да няма виновени след време.Едните ще кажат ние не знаем кави са ги вършили ония докато са били на васт.Другите и те ще повтарят същото , И така виновни няма да има а хазната ще е празна.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 25.05.2023 в 03:11.

  9. #7789
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    ............Не винаги това което се казва е истена .....................Джон Кенеди

    За тези които се интересуват от личноста и неговия живот. Контакта с душата на Кенеди е осъществен с помоща на Ирина Подзорова/ Контактьор като Баба Ванга.
    ..... Не ме убиха тези които бяха осъдени .....
    ..... Имаше заговор против мен между банкери и воени .....
    ..... Банкерите се бояха да не национализирам долара .Да си остане за тях като средство за господство ......
    .....Похитителите бяха петима . Имаше и от моята охрана .Едил бял и двама мургави......
    .....Предишното ми въплащение беше като Линкъл ....
    .....И тогава и сега исках да освободя народа от колониалното владичество на долара.....
    .....Не съм имал пряк контакт с извънземни ,,,,,
    .....Когато се изтреля една ядрена ракета се получава промяна в енергийното поле на Земята.....
    .....Диспечерите съобщават за това и веднага се изпращат летящи чинии прехващачи.....
    .....Ако се установи че са ядрени се прехващат.....
    .....Всичко се случва за секунди.....
    .....Знам един банкер който се занимаваше с наркотици.....
    .....В момента имам 8 предложения за прераждания.......
    .....3 от които са на Земята а едното е в Русия.....
    .....Ако това се случи то няма да е по рано от 20 години ......
    .....Все ще го обмислям това прераждане....

    Беше ми интересно когато в друг извънземен беше казал че на Земята нямало действащи ядрени ракети . Този Кенеди ми даде яснота по въпроса . Те са действащи но ги следят много из късо. На практика се явяват неработещи ядрени ракети.

  10. #7790
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK

 

 
Страница 779 от 800 ПърваПърва ... 279679729769777778779780781789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 14 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 14 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •