Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 748 от 800 ПърваПърва ... 248648698738746747748749750758798 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,471 до 7,480 от общо 7996
  1. #7471
    Наблюдател
    Регистриран
    05.08.2022
    Мнения
    33
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Абе, че някой е на печалба от тия зелени щуротии де ни натрапват е ясно.За добива на литии се ползва много ама много вода и понякога подпочвена.Между другото всички тия зелни енергии са под 2% за ток в света а и въобще не са зелени.
    И така ще си дойдем на въпроса за регистрация на кладенците.

  2. #7472
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    По тази логика ще трябва да обложат с данък вратите и прозорците на къщите.
    Данък консумиран въздух.

  3. #7473
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    По тази логика ще трябва да обложат с данък вратите и прозорците на къщите.
    Данък консумиран въздух.
    Ами те сега не те ли облагат данък замърсен въздух

  4. #7474
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Да го разбирам че намекваш за WC ?
    В момента слушам Час по Български.
    Поканил е някакво момче иса подкарали русофилите в БГ.Чудя се толкова ли си загубиха лектората че и те минаха на темата войната в Украйна.Това момче май се казваше Голев.Сега подкараха сърбите че били русофили.А бе Голев недей се излага да се занимаваш с глупости.Ти знаеш ли че няма сърбин който да носи гипсокартон по етажите .Това е запазена марка на българите.Че някой от тези българи ги носят по два за да се харесат на на " патрона".По закон в кралството нямаш право да вдигаш по тежко от 25 килограма. Понеже българина е тарикат и си плаща за документи и не познава законите.Затова носи като магаре.

  5. #7475
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Да го разбирам че намекваш за WC ?
    В момента слушам Час по Български.
    Поканил е някакво момче иса подкарали русофилите в БГ.Чудя се толкова ли си загубиха лектората че и те минаха на темата войната в Украйна.Това момче май се казваше Голев.Сега подкараха сърбите че били русофили.А бе Голев недей се излага да се занимаваш с глупости.Ти знаеш ли че няма сърбин който да носи гипсокартон по етажите .Това е запазена марка на българите.Че някой от тези българи ги носят по два за да се харесат на на " патрона".По закон в кралството нямаш право да вдигаш по тежко от 25 килограма. Понеже българина е тарикат и си плаща за документи и не познава законите.Затова носи като магаре.
    Това им е зададено да бистрят Украйна и Русия преди това бе ковида и ваксините имаше пропаганда против тия хора де не искаха ковид ваксини те бяха нещо лошо . Хората лесно забравят утре ще бъдат хора де се топлят на дърва или нещо друго.

  6. #7476
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте само да попитам.Трудно ли е когато пешеходците се движат нощно време да носят светлоотразителна лента ? В дъждовно време през ноща пешеходеца се слива с тъмнината .Ако е с черните работни дрехи просто става невидим в тъмнината .
    Да попитам още кое е по важно? Хората или кучетата и котките по улиците? Намесвам животните в питането си защото телевизията прави национален въпрос за едно куче.Аз мисля че виновните са тези които изоставят своите " любимци " по улиците .Но това е друга тема.
    Ония горе които са ни създали -клонирали по техен образ и подобие казват че човек се явява номер едно на планетата.Всичко останало е помощни средства.
    Да поясня. Когато са били попитали ония горе защо едни животни изяждат други животни техният отговор бил че създателят когато е създавал животните е бил на ясно че някой от тях може да бъдат изядени .
    Да попитам още веднъж? Трудно ли е пешеходците да носят отразителни ленти? Хората ще живеят по дълго.
    П.П. - Оставам с впечатление че ако скочиш с колата си в някоя дупка това се приема за нормално. За маркировката нямам думи.

  7. #7477
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    На теб може да не ти е смешно, но мен ме разсмя!
    Май наистина си в България!
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    П.П. - Оставам с впечатление че ако скочиш с колата си в някоя дупка това се приема за нормално.....
    А какво по-нормално, като ония отгоре не са ни дали крила по свой образ и подобие?

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Ония горе които са ни създали -клонирали по техен образ и подобие казват че човек се явява номер едно на планетата.Всичко останало е помощни средства.
    Да поясня. Когато са били попитали ония горе защо едни животни изяждат други животни техният отговор бил че създателят когато е създавал животните е бил на ясно че някой от тях може да бъдат изядени .
    Това ми звучи леко расистки!
    И, как комуникираш с онези отгоре? Може и на лични, ей така за лично ползване

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Да попитам още веднъж? Трудно ли е пешеходците да носят отразителни ленти? Хората ще живеят по дълго.
    -"Ще живеят по-дълго?
    -Да бе, да!

    По време на ковид-пандемията , , по новините, , : Забранява се излизането от градовете без причина, задължително маски, дори и в училищата, доктори и сестри по болниците със "скафандри".
    Хората не можеха да идат, да разберат от какво имат нужда близките им по болниците и да помогнат с каквото може.
    Това го дължим на дебилите-новинари!!! За тях новината бяха скафандрите и нищо смислено!!!

    За дебилите по министерство на здравеопазването и идиотския, и безполезен щаб или какво беше там, хич не ми се ще да се сещам.

    Отивам в държавна болница, в областен град. Един дълъг коридор с десетина стаи. Половината стаи за пациенти с вътрешни заболявания,а другата половина за ковид болни.
    Лекари, сестри и санитарки циклеха от единия край на коридора, до другия, без скафандри и без маски. Само аз бях с маска, защото бяха такива "изискванията"!!!

    Наскоро по "новините" казаха, че България е изгубила, по време на пандемията, най-много човеко-години, след една друга държава ( не и запомних името. Ако не бях българин, нямаше да запомня и България ) / Човеко-години - брой хора, умножено по годините до достигане на средната продължителност на живота в съответната страна.

    П.п. На коя ръка ще се слагат отразителните ленти, за да знам от коя страна да ги заобикалям?
    Този пост е редактиран от zapstojan; 02.12.2022 в 21:27.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  8. #7478
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    ...По време на ковид-пандемията , , по новините, , : Забранява се излизането от градовете без причина, задължително маски, дори и в училищата, доктори и сестри по болниците със "скафандри".
    Хората не можеха да идат, да разберат от какво имат нужда близките им по болниците и да помогнат с каквото може.
    Това го дължим на дебилите-новинари!!! За тях новината бяха скафандрите и нищо смислено!!!...

    В следствие на което ковид болните не бяха лекувани, а бяха оставяни да умират в уж "лечебните" заведения, имитирайки че ги лекуват.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  9. #7479
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Да разбирам ли че защитаваш тези които буквално си пускат кучетата и котките по улиците. Поради това че не могат да си направят сметка колко ще им струва това удоволствие.
    Предполагам че една лентичка би помогнала и на двете страни.Единия да живее с другия да не лежи по затворите.
    На личния .Аз нямам тайни.
    Да те попитам. Какво стана с онова момче което мечтаеше за Луната и Марс ?

  10. #7480
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Да разбирам ли че защитаваш тези които буквално си пускат кучетата и котките по улиците. Поради това че не могат да си направят сметка колко ще им струва това удоволствие....
    Май забрави дупките?
    Не разбира се. Просто живеем в България!
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Предполагам че една лентичка би помогнала и на двете страни. Единия да живее с другия да не лежи по затворите...
    Жилетката е достъпна колкото и лентата, дори и за българина. ( Все пак да не забравяме израза: "Дреме ми на жилетката" )
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...На личния .Аз нямам тайни....
    Няма лошо! Тогава дай начина на комуникиране със сътворителите във форума! Може да е полезно и за други.
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Да те попитам. Какво стана с онова момче което мечтаеше за Луната и Марс ?
    Комунистите и ДС се оказаха по-силни от него.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

 

 
Страница 748 от 800 ПърваПърва ... 248648698738746747748749750758798 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 23 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 23 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •