Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 744 от 800 ПърваПърва ... 244644694734742743744745746754794 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 7,431 до 7,440 от общо 7996
  1. #7431
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ....Разбирам че имаш пристрастия към някой партии и личности ,но нали слънцето свети еднаквио за всички .
    Да, мнението ми като че ли е насочено с-у личността, а не с-у елементаризмите, които разпространява.
    П.п. Да разбирам ли че ти нямаш пристрастия?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #7432
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Не знам с какви наноботи ръсят ама има ефект при тия безумия де стават хората само се четат зад врата и си пият чая от копър
    ....И после карат пияни.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  3. #7433
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    ............................ а не с-у елементаризмите, които разпространява.
    Всеки прави това което умее.


    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    П.п. Да разбирам ли че ти нямаш пристрастия?
    Може би тук се различаваме. Според мен всички хора би трябвало да са равни помежду си. Дразни ме когато някой се прави на по по най .но бързо ми минава.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 14.10.2022 в 23:57.

  4. #7434
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Ето затова според мен трябва да се променят законите .Всеки един гражданин на държавата трябва получи безплатно минимума .Жилище,храна ,дрехи и образование .На когото му харесва да живее на минимума ,нека така да си живее.Но тези който има по големи амбиции , да се пробват по нагоре. Още на момента ще отпаднат тези които ги бива само за масата. На практика всеки ще живее така ,доколкото му позволяват умствените способности.
    И всеки който претендира за много знания да си защитава дипломата всеки няколко години. А не да разправя наляво и надясно че бил професор по еди си кои науки и да лежи на гърба на другите .
    Редно е да има такива като брейка които да се занимават с тези които са с неясен происход на дипломите .
    Явно някой по учени и знаещи хора много силно са се притеснили от интернет проатранството .Ако наистена са толкова знаещи не би трябвало да имат каквито и да било притеснения.
    То и затова е създаден интернета .Всеки сам да покаже на какво е способен.
    Всичко казано до тук Маркс е обобщил в един от принципите на научния комунизъм: "От всекиму според възможностите, на всекиму според потребностите". На теория звучи добре, на практика не се получава! Ленин, който доразвива Маркс много бързо го осъзнава и само 3-4 години след ВОСР създава НЕП, за да не настъпи масов глад и мор в Русия.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #7435
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1
    Всичко казано до тук Маркс е обобщил в един от принципите на научния комунизъм: "От всекиму според възможностите, на всекиму според потребностите". На теория звучи добре, на практика не се получава! Ленин, който доразвива Маркс много бързо го осъзнава и само 3-4 години след ВОСР създава НЕП, за да не настъпи масов глад и мор в Русия.
    Чудно.В затвора никой не работи. Всеки си има стая ,легло и храна .Може да чете колкото си иска и каквото си иска. И държавата не е фалирала ?
    Аз говоря за оня другия комунизъм в който Ленин не се срамува да седне на една маса с тези които му работят .


    П.П. - Този комунизъм съм го чувал от старите хора. Г.Димитров казвал : „ Да ходим да работим ! “ И сядал под сянката.

  6. #7436
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Чудно.В затвора никой не работи. Всеки си има стая ,легло и храна .Може да чете колкото си иска и каквото си иска. И държавата не е фалирала ?
    Аз говоря за оня другия комунизъм в който Ленин не се срамува да седне на една маса с тези които му работят .


    П.П. - Този комунизъм съм го чувал от старите хора. Г.Димитров казвал : „ Да ходим да работим ! “ И сядал под сянката.
    И аз съм чувал един виц:
    Вуте седнал и копае. Минава Нане и го пита: "Оти копаш седнал бе?". А Вуте му отговаря: "Е па проваах легнал - не мой!".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #7437
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И аз съм чувал един виц:
    Вуте седнал и копае. Минава Нане и го пита: "Оти копаш седнал бе?". А Вуте му отговаря: "Е па проваах легнал - не мой!".
    Да така е.
    Един ми беше казал следното : В нашата държава казваме така - Ковача не си горял ръцете защото имал клещи.Това е нормално .Интересно е когато клещите започнат да имат претенции за ковачи. Което ще рече че нещо се случва.
    Всичко зависи от гледната точка на човека.

  8. #7438
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Това не мога да разбера, пускаш видеа на един ....... да не го квалифицирам, а ти живееш в Англия. Имам един тука ми дойде и го приютих, пита ме дали имам "Первой канал" - българин, живее от 21 години в Испания и там е пенсиониран. Взима пенсия и от Испания и от България ... Абе майнольо .. .. Лошото е че такива като вас не спират с пропагандата

    „ Взима пенсия и от Испания и от България ... Абе майнольо .. “ - Защо не го исгониш ???????????????????
    Предполагам че и ти цуцаш от тая крава ?
    „ .......пита ме дали имам "Первой канал" - българин, живее от 21 години в Испания........“
    Явно и там украинците са същите както в Англия . Болен здраб носи.
    „ ........Това не мога да разбера, пускаш видеа на един ....... да не го квалифицирам, а ти живееш в Англия...... “



    П.С -- абе майната му на всичко всеки да си вярва, кой в каквото ще, стига да не го насажда на другите постоянно

    Но да пускаш Киро Брейка не бива. Това е един учил недоучил човек, който прави всичко това за пари и за гледания. Поне да беше някакъв поне малко специалист по нещо. А това е едно голо говорене. Докъде я докарахме, че в България вече не съществуват нито учени нито авторитети. Никой не слуша по-учените и знаещи хора, а само някакви глупости из интернет.

    „ ........Докъде я докарахме, че в България вече не съществуват нито учени нито авторитети. Никой не слуша по-учените и знаещи хора,...... “
    Те затова ония отгоре са оставили брейковците .Останалите да не се „ възгордеят “ обаче явно това непомага.
    Човек и седем виши да има то ако не му е заложено няма как да се получи .
    Ако оня „ даскъл “ се появи отново ще го питам дали нашия човек се е „ дипломирал “ при нрго че за трети път го избират ?
    „ ......Но да пускаш Киро Брейка не бива....... “
    Бива , бива .Човек трябва да познава и двете страни на монетата.

    П.П. - Това по горе е фейк. Да не му се вярва.

    Аз знам че българският избирател не носи вина за това което се случва в България .
    Пресен пример.Преди седмица звъня на едоно момче и го питам как е там в БГ ?Той ми каза следното : „На всеки ъгъл дават пари “ .

    Няма как да кажа - „ абе майната му на всичко “ .
    „ Тук и сега “ което ще рече че един живот се живее .

    + ot 16.20 do 16.30

    https://www.youtube.com/watch?v=OqCteIC6hEk
    Този пост е редактиран от batipej4o; 15.10.2022 в 17:52.

  9. #7439
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте, Едно мое виждане как би могло да се променят нещата при гласуването .Според мен машините за гласуване са в България но администратора не е в БГ, Или казано на по обикновен език този който държи кодовата комбинация на машините той решава съдбата на цял един народ . Аз бих искал когато гласувам моя глас да е видим . Гласуването да става през телефона , Тоес гласуването да се сведе до два SMS -са . Регистриране и гласуване .Катогато гласувам да ми бъде пратено номерче като SMS с което да проверя за коя партия е отишъл моя глас .И да мога да проверя дали моя глас фигурира в една партия или в повече. Разбирам че много хора ще кажат че така би гласувал кой ли не . Дори и мъртвите. Вярно е . Да но компютрите имат неограничени възможности . Например към този номер може да се добави още една цифра и номера да изглежда ето така - XXXXXXXXXXXXXX - 1 или 2 или 3 . Тази цифра да показва колко гласоподаватели са регистрирани на този адрес . Тези номерца да са видими за всички . Ако има такива адреси на които да има 20,30 и повече регистрирани да се коригират . Може да се добави като опция на един телефон да немогат да гласуват повече от двама души. Това да важи и за копютрите. Примерно моя комп има пръстов отпечатък. Имам и камера. Днес компютрите са толкова напреднали че на един по мощен лаптоп ако му се вкарат резултатите от гласуването и му се подаде информация от кметсвата в БГ за не повече от минутка ще се знае колко несъществуващи са гласували .
    Това са мои виждания .По този начин може да се правят допитвания от народното събрание до народа.При услови че народното събрание се интересува от мнението на гласоподавателите. По документ то е народно а не лично . частно или там както съществува в момрнта.

    П.П. - Този начин дава възможност да бъде натиснато директно върху сникката на кандидата .Ако бъде прието решение неграмотните да несе допускат да гласуват то европейския съд ще го изтълкува като дискриминация на населението.

  10. #7440
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте. Едни милиарди . Напред назад . Това само на книга ли са ? Горко му на този който ще трябва да ги връща.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-21 18-24-09.png
Прегледи:      35
Размер:	74.0 KB
ID:	11719

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-21 18-37-23.png
Прегледи:      35
Размер:	71.3 KB
ID:	11720

    предсепредседателя на народното събрание

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-21 18-40-37.png
Прегледи:      35
Размер:	54.7 KB
ID:	11721

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-21 20-49-00.png
Прегледи:      36
Размер:	529.6 KB
ID:	11722

    https://www.youtube.com/watch?v=5yFOkLdAPqE

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-10-22 17-45-23.png
Прегледи:      24
Размер:	109.9 KB
ID:	11723



    Този пост е редактиран от batipej4o; 22.10.2022 в 20:04.

 

 
Страница 744 от 800 ПърваПърва ... 244644694734742743744745746754794 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 21 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 21 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •