Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 695 от 800 ПърваПърва ... 195595645685693694695696697705745795 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,941 до 6,950 от общо 7996
  1. #6941
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Тя науката за това е създадена - избрани умни хора да проучват реалността. После да кажат на останалите какво са открили и какви доказателства имат. Останалото е "вервайте ми". Вярата не се нуждае от доказателства, и, както е казал поетът, за нея "бронебойни патрони няма открити".
    Добре Агро, как ще коментираш тогава, че основния аргумент в подкрепа на масовото ваксиниране е, че ваксинираните предпазвали околните (дори спасяването на конкретния човек е поставено на заден план) е пълна заблуда и всички знаят, че вируса се пренася и от тях също като от неваксинираните. Не стига това, ами най - нагло се вменява и вина на невинните дечица, че ако не са ваксинирани ще са причина за смъртта на близките им! Отделен е въпросът, че отначало със сигурност щеше да е достатъчна една ваксинация (и беше абсолютно противопоказна за деца), след време се оказа, че не е достатъчна, после и друга, а сега ще се окаже че трябва да се ваксинираме на всеки няколко месеца... Тия хора (световните правителства) кога всъщност говорят истината... та да им се доверим?!

    " Верният в най-малкото и в многото е верен, а неверният в най-малкото и в многото е неверен..." /Библ/

  2. #6942
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Ха-ха...!
    Демокрацията-най дългия път към комунизма-глобализация.
    А соца-по прекия път,с по малко жертви

  3. #6943
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Добре Агро, как ще коментираш тогава, че основния аргумент в подкрепа на масовото ваксиниране е, че ваксинираните предпазвали околните (дори спасяването на конкретния човек е поставено на заден план) е пълна заблуда и всички знаят, че вируса се пренася и от тях също като от неваксинираните. Не стига това, ами най - нагло се вменява и вина на невинните дечица, че ако не са ваксинирани ще са причина за смъртта на близките им! Отделен е въпросът, че отначало със сигурност щеше да е достатъчна една ваксинация (и беше абсолютно противопоказна за деца), след време се оказа, че не е достатъчна, после и друга, а сега ще се окаже че трябва да се ваксинираме на всеки няколко месеца... Тия хора (световните правителства) кога всъщност говорят истината... та да им се доверим?!

    " Верният в най-малкото и в многото е верен, а неверният в най-малкото и в многото е неверен..." /Библ/
    ,,Исус казва, че е по-лесно камила да мине през иглени уши, отколкото богат да влезе в Божието царство. ,,

    П.П.Те затова сега се правят тия работи локдауни кризи и т.н. та да е по достъпно
    Божието царство.

  4. #6944
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Ха-ха...!
    Демокрацията-най дългия път към комунизма-глобализация.
    А соца-по прекия път,с по малко жертви
    Ба демокрация само в главите на някой хора иначе си е капитълизъм. Нали знаеш къде вълка козината си мени ама нрава не.

  5. #6945
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    ...ваксинираните предпазвали околните...
    Ваксинираните го изкарват по-леко или безсимптомно и с това предпазват болниците от препълване /много важна част от превенцията/, а смъртните случаи от болестта намаляват. Препълнени болници и интензивни отделения предизвикват куп други случаи на влошили се или починали пациенти с други болести заради затруднен достъп до лечение. Както наскоро каза някой по радиото за дневните данни - по абсолютен брой починалите у нас са равни на тези в Англия, но Англия е 70 млн, а ние 7 млн - 10 пъти разлика.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #6946
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ба демокрация само в главите на някой хора .
    Е,не са агро и ЧанкоМного преди тях е

  7. #6947
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ... Ние нашия каубойко го имаме на записи, на фотоси, на приятелски връзки с Барцелона и нищо. Министри играят карти на яхта с наркотрафикант и нищо. Ако взема да изброявам документирани ненаказани безобразия, денят и нощта няма да ми стигнат.
    Ха ха, тука се шегуваш нали?
    Т'ва, някой да те снима полугол в спалнята ти, по-лошо ли от това, ако те снима облечен в банята ти?
    Пък и да се играят карти, може да е безобразие, но не е престъпление.

    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Но нашата близка история е от половин хилядолетие османска империя и оттам нататък досега руска империя. Няма откъде да сме придобили в главите правилния морален уклон - все сме рая от много поколения насам. А робът закони не спазва - той гледа да ги наруши веднага, щом му се удаде възможност да го направи с малка вероятност за наказание. Робът не счита държавата за своя - той я има за насилник и обирджия. .
    Предполагам визираш мутрите, Имаше една фараонка на финансова пирамида, която отиде в Египет https://corruptionbg.com/Finansovite-piramidi ,Цветан Василев- КТБ-Сърбия, Черепа-Дубай. Големи роби! «не счита държавата за своя»!!!

    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Оттам и индивидуализма и нехайството за общи дела, както и недоверието във всяка официална власт...
    Не е така. Аз членувам в партия, в която чл.1 от бившата конституция е валиден. Гласувам за партия, която си гласува партийни субсидии. Ама депутатите си били гласували заплатите, дето аз им ги плащам. И тия депутати аз ги избирам. Айде халал да са им заплатите! И не само ги избирам ами и им ръкопляскам. Е, аз получавам трохички затова. Е, трябва да се навеждам да ги събирам, ама си е кяр!
    Не мога да повярвам че съм голямата работа.
    Шегувам се!
    Това не съм АЗ, а НИЕ!!
    Аз не членувам, защото не искам да подкрепям това против което Съм!
    По същата причина не гласувам и не ръкопляскам.

  8. #6948
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    П.п. Е, не ми подхвърлят трохички, ама поне не се навеждам.
    Знаеш ли кой ще ти мине отзад!?

  9. #6949
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    П.п. Е, не ми подхвърлят трохички, ама поне не се навеждам.
    Знаеш ли кой ще ти мине отзад!?
    Само да не надделее любопитството, че после ще е късно.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #6950
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Е,не са агро и ЧанкоМного преди тях е
    Платон и Аристотел
    Но м
    одерната демокрация е принципно различна от атинската и не е пряка демокрация.

    ,,
    Първи парадокс на демокрацията.
    - Колкото повече остарявам, толкова повече години до пенсия ми остават...,,

 

 
Страница 695 от 800 ПърваПърва ... 195595645685693694695696697705745795 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •