Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 684 от 800 ПърваПърва ... 184584634674682683684685686694734784 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,831 до 6,840 от общо 7996
  1. #6831
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не знам македонците колко са българи, но когато слушам сръбско радио всичко им разбирам, а тези макета в даден момент толкова извъртат думите, че май и те не си ги разбират, само и само език да имат.
    На мен пък македонския не ми е по-неразбираем от който и да е български диалект, различен от този по нашия край...

  2. #6832
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    На мен пък македонския не ми е по-неразбираем от който и да е български диалект, различен от този по нашия край...
    В действителност /лично мнение/ аз съм роден в шопско и македонския ми много прилича на него.
    Къде работя идват 2-3майстори от Македония роднини са на колега много пият ама и много хубаво работят като изтрезнеят де, като почна да ги питам македонци ли са те само свиват рамене а колегата вика:
    Мани ги не видиш ли, че ги е страх да говорят на тая тема.

  3. #6833
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Кто такие македонцы, руска версия:https://www.youtube.com/watch?v=5aQxV8H5nGY
    Мани ги тия версии много добре знаем какви са македонците много добре е описано като почнеш от хан Тервел има и документи и стигнеш до 1световна война има и филм.

    П.П. Не съм я гледал версията.

  4. #6834
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Ако се докаже, че нещата с "Велика България" стоят точно както с "Велика Македония", това ще бъде окончателното доказателство, че македонците са българи, и че вицовете за македонците се отнасят със същата сила и за великобългарите.

  5. #6835
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Много бързо ги изгледахте, бре. Че и коментари пускате
    Ааа, видях уточнението - не сте гледали.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #6836
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Ако се докаже, че нещата с "Велика България" стоят точно както с "Велика Македония", това ще бъде окончателното доказателство, че македонците са българи, и че вицовете за македонците се отнасят със същата сила и за великобългарите.
    Между двете империи има близо 1000години времеви отрязък.Не че е много за македонската раса ама си е коджа.

  7. #6837
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Между двете империи има близо 1000години времеви отрязък.Не че е много за македонската раса ама си е коджа.
    Викаш, гените може да са се поизтъркали!?

  8. #6838
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Викаш, гените може да са се поизтъркали!?
    Позагубили
    https://bulgarianhistory.org/proizhoda-na-bulgarite/
    Кръвта вода не става или един разговор за генетичната история на българите

    ,,Археологичните изследвания, които са направени наскоро, показват че протобългарите представляват между 32% до 60% в ранната българска популация.,,
    ,,
    Друг интересен резултат от изследването е, че няма разлика между хората от различните краища на България – дали са от Югоизточната или Северозападната част на страната. От всичко това може да заключим, че наблюдаваният образец на митохондриална ДНК показва, че българският митохондриален пул е географски хомогенен в страната и че се характеризира с една крайно висока честота на западно-евразийски тип. С други думи – българите се локализират между източно-европейските и средиземноморските популации, което е в съответствие и с историческите данни. От тях може да предположим, че средиземноморската принадлежност може да се препише на траките, то източните приноси се дължат на древните българи, произхождащи от Средия изток и на славяните, мигриращи от Североизточна Европа.,,

  9. #6839
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Позагубили
    https://bulgarianhistory.org/proizhoda-na-bulgarite/
    Кръвта вода не става или един разговор за генетичната история на българите

    ....
    Много хубави книги продват.

  10. #6840
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Ето ви и руската версия за българите:https://www.youtube.com/watch?v=K6t9Cv4Gi8A
    След руско-турската война българите получили огромна страна на две морета и веднага я нарекли "Велика България" след 8м. и 30с.

    П.п. Блядовете пият на екс и се имат за велики. А бе големи са, ама нямат задръжки.

 

 
Страница 684 от 800 ПърваПърва ... 184584634674682683684685686694734784 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •