Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 683 от 800 ПърваПърва ... 183583633673681682683684685693733783 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,821 до 6,830 от общо 7996
  1. #6821
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ако не ни бяха окупирали щяха да ни разпарчетосат на парчета до Пловдив щеше да ходиш с виза.
    Като прочетох последното ти изречение и кое е в кавички и кое не дигам ръце от тази дискусия.
    Все пак, българи с тежки заболявания ходят да се лекуват в Турция.
    В България само едни фондации дето има: Циганката на костое имала фондация, та български коледи, та ХелпКарма, та банка КТБ...
    Çok para ve fayda yok!

  2. #6822
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    УДЖАС! уджас и пак уджас. Безмълвен съм- заеквам. Когато, като патриоти се сърдите на Макитата, че не се имат за българи и че сърбите им били промили мозаците, помислете за себе си и се вижте в огледалото.

  3. #6823
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    УДЖАС! уджас и пак уджас. Безмълвен съм- заеквам..
    Ииииииии,не човек,а желязо!
    НЕ! комунист!
    Наздраве Чанко!Весела събота е!

  4. #6824
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    УДЖАС! уджас и пак уджас. Безмълвен съм- заеквам. Когато, като патриоти се сърдите на Макитата, че не се имат за българи и че сърбите им били промили мозаците, помислете за себе си и се вижте в огледалото.
    Е да де и аз това се чудя какво е това изопачаване.
    А относно комшиите ами че те са нещо като Бъкфаст (брат Адам ги правил от италианки и некви си местни) а сегашните ги правят с принципи.

  5. #6825
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    УДЖАС! уджас и пак уджас. Безмълвен съм- заеквам. Когато, като патриоти се сърдите на Макитата, че не се имат за българи и че сърбите им били промили мозаците, помислете за себе си и се вижте в огледалото.
    'Що бе? Какво им е на макетата?
    Всичко си имат хората. И териториални претенции нямат, и в Европата ще влязат.
    Дали били българи или не си е тяхна работа. И без това изторията никога не ме е интересувала.
    За мен е по-важно ние какви сме!

    П.п. Зошто? Што им е на Македонците?
    Луѓето имаат се. И тие немаат територијални претензии, и ќе влезат во Европа.
    Дали биле Бугари или не, тоа е нивна работа. И без тоа, историјата никогаш не ме интересирала.
    За мене поважно е тоа што сме!

  6. #6826
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    'Що бе? Какво им е на макетата?
    Всичко си имат хората. И териториални претенции нямат, и в Европата ще влязат.
    Дали били българи или не си е тяхна работа. И без това изторията никога не ме е интересувала.
    За мен е по-важно ние какви сме!
    Плеядинци!

  7. #6827
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Е да де и аз това се чудя какво е това изопачаване.
    А относно комшиите ами че те са нещо като Бъкфаст (брат Адам ги правил от италианки и некви си местни) а сегашните ги правят с принципи.
    Не знам македонците колко са българи, но когато слушам сръбско радио всичко им разбирам, а тези макета в даден момент толкова извъртат думите, че май и те не си ги разбират, само и само език да имат.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  8. #6828
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не знам македонците колко са българи, но когато слушам сръбско радио всичко им разбирам, а тези макета в даден момент толкова извъртат думите, че май и те не си ги разбират, само и само език да имат.
    Виж на 9;39
    https://www.youtube.com/watch?v=u3gSkxqYIEs

  9. #6829
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Кто такие македонцы, руска версия:https://www.youtube.com/watch?v=5aQxV8H5nGY
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #6830
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Ето ви и руската версия за българите:https://www.youtube.com/watch?v=K6t9Cv4Gi8A
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 683 от 800 ПърваПърва ... 183583633673681682683684685693733783 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •