Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 665 от 800 ПърваПърва ... 165565615655663664665666667675715765 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,641 до 6,650 от общо 7996
  1. #6641
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Забрави, че някой ще подобрява начина на живот. Целта е да се смалява населението на Земята. И вирусът в момента не е случаен. Целта е такава, но защо с такива мерки!? Може да се смали по същия начин, както се е и увеличил. Постепенно. Хуманно. Както се каза по-горе в поста, какви са тези 8, 10...деца? Три, пет жени? Не, че ние имаме по-малко , но не ги забременяваме нАред. Малко разясняване, някакви мерки и те така. А ТЕ, някакви спечени мозъци, решават, че ще ме мори чрез някакви си мръсни методи. Що не ми го дадат тоз' на мен, че да му покажа как става номерОт....
    Стигнахме до "световната конспирация". Като продължим и минем през илуминати, масони, сциентолози и каквито се сетиш или прочетеш из нета накрая ще стигнем да евреите. И хоп новия Нитлер ще се появи. И хайде старата песен на нов глас. Някои ще напълнят гушите , а невинните ще измрат. И тая чорба е кусана. Остава да чакаме китайците? Ама те са едни не демократични!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #6642
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Забрави, че някой ще подобрява начина на живот. Целта е да се смалява населението на Земята. И вирусът в момента не е случаен. Целта е такава, но защо с такива мерки!? Може да се смали по същия начин, както се е и увеличил. Постепенно. Хуманно. Както се каза по-горе в поста, какви са тези 8, 10...деца? Три, пет жени? Не, че ние имаме по-малко , но не ги забременяваме нАред. Малко разясняване, някакви мерки и те така. А ТЕ, някакви спечени мозъци, решават, че ще ме мори чрез някакви си мръсни методи. Що не ми го дадат тоз' на мен, че да му покажа как става номерОт....
    Да не пренебрегваме външното влияние.
    Идват извънземни, грабнат някого, онодат го и го връщат.

  3. #6643
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Че броя рамки е от значение, но по от значение е що има по тях!?
    Аз, както и повечето неща, знам на теория какво трябва да представлява отводката дето ще се купува. 3 рамки с пило на поне 80% + 1 мед и прашец като всичките 4 са плътно покрити с пчели. Само дето на практика не знам как ще се получи, без да се досипят пчели и вземе пило от други семейства. Което за мен превръща отводките, които се продават за един вид "Франкенщайн" като се има предвид, че и майката не е тяхна... А бе да си го кажа в прав текст: никога не бих дал пари за такова нещо. Може би само по някаква програма, дето трябва да покрия някакви изисквания и то при положение, че парите няма да са мои.... На мен ако ми трябват, ще си направя моя със старата майка и то ако съм на зор, което не знам как ще се случи, но го допускам хипотетично. Предпочитам да си хвана роячета! Пълноценни семейства кипящи от енергия и желание за работа плюс добър здравословен статус и минимално количество акари. 5-10 за година не са проблем без да се напъвам и без особено големи инвестиции. Но нямам къде да ги слагам, а и съм хоби в края на краищата. Нооо, някой ако има мерак да ме наеме, ще му наловя, ако ми се заплати времето, което ще инвестирам или пък бартер за нещо интересно. Щото коня вече "мерси" не руча
    п.п. Е, ако някой е много закъсал, може и да е аванта, но не обещавам

  4. #6644
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Стигнахме до "световната конспирация". Като продължим и минем през илуминати, масони, сциентолози и каквито се сетиш или прочетеш из нета накрая ще стигнем да евреите. И хоп новия Нитлер ще се появи. И хайде старата песен на нов глас. Някои ще напълнят гушите , а невинните ще измрат. И тая чорба е кусана. Остава да чакаме китайците? Ама те са едни не демократични!
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Да не пренебрегваме външното влияние.
    Идват извънземни, грабнат някого, онодат го и го връщат.
    Засегнах един въпрос, а иначе се работи по много начини за е....м...на населението.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  5. #6645
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Да не пренебрегваме външното влияние.
    Идват извънземни, грабнат някого, онодат го и го връщат.
    Е,поне ще е реален сех,амаааааааа,ако изкуствен интелек те онода...ба си срама..

  6. #6646
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Аз, както и повечето неща, знам на теория какво трябва да представлява отводката дето ще се купува. 3 рамки с пило на поне 80% + 1 мед и прашец като всичките 4 са плътно покрити с пчели. Само дето на практика не знам как ще се получи, без да се досипят пчели и вземе пило от други семейства. Което за мен превръща отводките, които се продават за един вид "Франкенщайн" като се има предвид, че и майката не е тяхна... А бе да си го кажа в прав текст: никога не бих дал пари за такова нещо. Може би само по някаква програма, дето трябва да покрия някакви изисквания и то при положение, че парите няма да са мои.... На мен ако ми трябват, ще си направя моя със старата майка и то ако съм на зор, което не знам как ще се случи, но го допускам хипотетично. Предпочитам да си хвана роячета! Пълноценни семейства кипящи от енергия и желание за работа плюс добър здравословен статус и минимално количество акари. 5-10 за година не са проблем без да се напъвам и без особено големи инвестиции. Но нямам къде да ги слагам, а и съм хоби в края на краищата. Нооо, някой ако има мерак да ме наеме, ще му наловя, ако ми се заплати времето, което ще инвестирам или пък бартер за нещо интересно. Щото коня вече "мерси" не руча
    п.п. Е, ако някой е много закъсал, може и да е аванта, но не обещавам
    Всичко зависи от коректността на продавача. Аз мисля, че отводка с три пити пило и една медопрашецова, се получава не с добавяне на пило, а с отнемане на пита/и с мед...

  7. #6647
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Ами, нали завладяваме космоса... Колко ли милиарди отиват за това. А колко поглъща военната промишленост? Ако една част от тях се похарчат за подобряване средата на живот и образоването на такива хора, дали ще виждаме тези картинки? Ама, друго си е да знаем, че като е.ем мамата на Земята, ще има къде да отидем и там да ги вършим същите...
    Преди няколко дни демократите реваха, че преди демокрацията тегло теглили видиш ли имало режим на тока 2-3г. от 45 а сега можело да си купят най новия мобилен телефон наравно с западняците ама аз четох на адаша пост де една баба се поглезила с кифла вместо хлеб на не знам си колко време веднъж та се чудя тая баба какво я грее, че можело по сегашно време да се купува най новите неща за тоя де има пари де. То и един тон въглища стана 720лв. а от април минималната работна заплата щяла да става 710лв. .
    Демокрация ай сиктир и кога капитализма стана демократ така и не разбрах.

  8. #6648
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Преди няколко дни демократите реваха, че преди демокрацията тегло теглили видиш ли имало режим на тока 2-3г. от 45 а сега можело да си купят най новия мобилен телефон наравно с западняците ама аз четох на адаша пост де една баба се поглезила с кифла вместо хлеб на не знам си колко време веднъж та се чудя тая баба какво я грее, че можело по сегашно време да се купува най новите неща за тоя де има пари де. То и един тон въглища стана 720лв. а от април минималната работна заплата щяла да става 710лв. .
    Демокрация ай сиктир и кога капитализма стана демократ така и не разбрах.
    Попитали Радио Ереван: - Има ли живот на Марс? Радио Ереван: - И там няма...

  9. #6649
    Заслужил Автор
    Регистриран
    12.07.2013
    Мнения
    216
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... какви са тези 8, 10...деца? ....
    Тези с по 10 деца не са проблем, всичките десет живеят с по една шепа ориз на ден. Има едни други 20% обаче, които потребяват 80% от ресурсите на планетата.
    Богохулство е да мислиш, че нещо е случайно.
    Да хапнем да пийнем, другото е лъжа.
    Живота свършва, парите не.

  10. #6650
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от seto4e Виж публикацията
    Тези с по 10 деца не са проблем, всичките десет живеят с по една шепа ориз на ден....
    И като пораснат висват на твоя врат като бежанци. Е, това вече е проблем. Защото и твоите деца, и родители също отиват на паничка с ориз. Сега питай .Защо така става? Ами въпроса има отговор в тия останали 20%.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 665 от 800 ПърваПърва ... 165565615655663664665666667675715765 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 10 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •