Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 569 от 800 ПърваПърва ... 69469519559567568569570571579619669 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,681 до 5,690 от общо 7995
  1. #5681
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата.Друмев
    Всички разбрахме ама някои погрешно, добре че колегата не ти тури кръста а само триъгълника
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  2. #5682
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Всички разбрахме ама някои погрешно, добре че колегата не ти тури кръста а само триъгълника
    Защо е тоя триъгълник дето му гу тури нямам идея.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #5683
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Защо е тоя триъгълник дето му гу тури нямам идея.
    Е как защо, за ВНИМАНИЕ, някой да не се удари в теб, а бе що ли ти обяснявам, ти не си шофер.
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  4. #5684
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Е как защо, за ВНИМАНИЕ, някой да не се удари в теб, а бе що ли ти обяснявам, ти не си шофер.


    Поне кръста да ми беше турил все пак идват избори.АВСТДЕ не съм стигнал до F няма кой да ми я подари за негова сметка доставката.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5685
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #5686
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Така си говорим по нашия край кодирано и се сещаме.Аз поне пиша,а брата да си го чул при толкова клипове да мъцне нещо.Е бати и темерута.А за жените има време.Сега го развива ме,после магазин и ако стане работата ще пълним теникии...
    Кат' каза брата- днес цял ден мисля, що не го пуснеш тоз' човек тук? Да каже нещо? Да чуем и неговото мнение? Мо'е да е по добре с акълЯ от теб. Стига го мачка, дай му и на него малко свобода. Твоята схема вече е разбрахме - просто няма схема.

  7. #5687
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Кат' каза брата- днес цял ден мисля, що не го пуснеш тоз' човек тук? Да каже нещо? Да чуем и неговото мнение? Мо'е да е по добре с акълЯ от теб. Стига го мачка, дай му и на него малко свобода. Твоята схема вече е разбрахме - просто няма схема.
    Трябва още да си дигне КПД-то,а и му е по малко айтикюто от моетоТака,че не му е дошло времето да пише тук.
    https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...1b&oe=5D01ABBE
    Този пост е редактиран от jdrumev; 11.04.2019 в 23:13.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #5688
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Трябва още да си дигне КПД-то,а и му е по малко айтикюто от моетоТака,че не му е дошло времето да пише тук.
    Оф, оф, оф. То твоето пък вече прелива от ушите ти. Добре, че ББ няма твоето КПД, че досега до Луната щеше да има магистрали, но щяха да са на вълни. Не, че и сега не са. По един тертип работите.

  9. #5689
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Оф, оф, оф. То твоето пък вече прелива от ушите ти. Добре, че ББ няма твоето КПД, че досега до Луната щеше да има магистрали, но щяха да са на вълни. Не, че и сега не са. По един тертип работите.

    Те ония преди ББ показаха какво е кратери на луната.Много е къса човешката памет и забравя бърже,бърже какво беше и какво е сега.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5690
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Те ония преди ББ показаха какво е кратери на луната.Много е къса човешката памет и забравя бърже,бърже какво беше и какво е сега.
    Ти сега ББ-то го остави, ами кажи кога ще дадеш крила на братока? Кога ще му влееш от твоето "айтикю" и "КПД", че да чуем нещо, че ти ни преби вече от знания.

 

 
Страница 569 от 800 ПърваПърва ... 69469519559567568569570571579619669 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 67 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 67 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •