Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 543 от 800 ПърваПърва ... 43443493533541542543544545553593643 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,421 до 5,430 от общо 7996
  1. #5421
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Почти е пристигнал при маминка. Нека се разцелуват и къде 23:30 часа се появява. Следя му графика аз.
    Като часовник съм.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #5422
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Друмев, ще ме извиниш, но да те попитам: Туй с палците да не е заразно? Гледам Месията почнал да ги раздава като кебапчета в хоримак по избори. Ама той не знай, че без бира не вървят и пресядат. Понеже си му вестоносец му предай, че жестомимичния диалог, както и снимането с телефон, било то и по време на обедна почивка, не е лесна работа и там акъл си требва.

  3. #5423
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Друмев, ще ме извиниш, но да те попитам: Туй с палците да не е заразно? Гледам Месията почнал да ги раздава като кебапчета в хоримак по избори.


    Не знам за него,но аз си маркирам прочетените мнения и маркирам по важност.Забелязъл съм,че сложат ли ти кръста скоро ще те няма във форума.Не ,че ме плаши това,но от спамерски и умразен между назе стана политически.Ся търся от всички тия постове къде ще е келепира.
    п.п. И не съм му вестоносец,а Пророк.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #5424
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Калински,ти как се чувстваш тия дни из форума?Защото малко аз се чувствам като сиганин по избори.Да не помислиш,че ще се надявам на помощи.Загубихаме и мен в оная тема да знаеш.То голям зор голямо нещо.Ще има лапачка след 2020г от мен да знаеш,но пак за някой.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5425
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Калински,ти как се чувстваш тия дни из форума?Защото малко аз се чувствам като сиганин по избори.
    Тия дни, без тази вечер, чета и се наслаждавам на идеи. Тия идеи обаче ме съмнява да станат правила в закон. За това просто се забавлявам.

  6. #5426
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тия дни, без тази вечер, чета и се наслаждавам на идеи. Тия идеи обаче ме съмнява да станат правила в закон. За това просто се забавлявам.


    Не се знае,знае ли се.Може кон за кокошка да се смени.Не забравяй Болен как гласуваше с пръста/златния пръст/.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #5427
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не се знае,знае ли се.Може кон за кокошка да се смени.Не забравяй Болен как гласуваше с пръста/златния пръст/.
    Аз, ще разчитам на теб да ме "святкаш". Ти си на Месията сол ташак. Пък Месията нали се вре като агне у овча цица, - всичко знай.

  8. #5428
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз, ще разчитам на теб да ме "святкаш". Ти си на Месията сол ташак. Пък Месията нали се вре като агне у овча цица, - всичко знай.

    Той не знае всичко защото да си напряга акъля.Ползва гуглето и фейса за инфо.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #5429
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Аз, ще разчитам на теб да ме "святкаш". Ти си на Месията сол ташак. Пък Месията нали се вре като агне у овча цица, - всичко знай.


    Казах ти бре Пророк съм му.Други са му сол ташаците.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5430
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Той не знае всичко защото да си напряга акъля.Ползва гуглето и фейса за инфо.
    Е все пак е нещо, щот аз мислех, че най-горната част е равновесна, но съм грешил.

 

 
Страница 543 от 800 ПърваПърва ... 43443493533541542543544545553593643 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 16 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 16 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •