Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 532 от 800 ПърваПърва ... 32432482522530531532533534542582632 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,311 до 5,320 от общо 7996
  1. #5311
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Илиев късметлия си при нас не беше годината на отводката и майката.Толкова не приети маточници от самосмяна никога не ми се е случвало.
    При вас, годината на какво беше? Иначе Илиев ако си добре с очите това ти е малко излишно упражнение, но ти си знаеш. Както каза Перо, не тук му е мястоото, да се вземе предвид че и аз съм начинаещ със същия стаж

  2. #5312
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    При вас, годината на какво беше? Иначе Илиев ако си добре с очите това ти е малко излишно упражнение, но ти си знаеш. Както каза Перо, не тук му е мястоото, да се вземе предвид че и аз съм начинаещ със същия стаж

    Ако си мераклия да ти поръчам от Бати Янчо/Месията/един комплект силиконови чашки?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #5313
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ако си мераклия да ти поръчам от Бати Янчо/Месията/един комплект силиконови чашки?
    Аз ще пробвам с роене, след наученото днес. Ще ходя пак на частни уроци. А иначе не съм сигурен, че знаеш за какво говориш

  4. #5314
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Аз ще пробвам с роене, след наученото днес. Ще ходя пак на частни уроци. А иначе не съм сигурен, че знаеш за какво говориш

    Аз ли бре.Ей,сега ще му звънне да видиш линка и цените.Мой,челяк е няма ми откаже.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5315
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    ...да се вземе предвид че и аз съм начинаещ със същия стаж
    Аман от Барков, и ти ли бе Бруте? 'айде начинаещите да заминават в раздел "Начинаещи" оцапахте 'убавата тема

  6. #5316
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз ли бре.Ей,сега ще му звънне да видиш линка и цените.Мой,челяк е няма ми откаже.
    Би ли описал с прости думи като за меб какво разбираш под"силиконови чашки", иначе аз неговите пластмасови чашки ги ползвам, ама я верно му звънни че не мога да отворя ценовата листа, кажи му да си я обнови

  7. #5317
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Не е излишно упражнението според мен - действам по Календарния на Великият Любен Радоев "Справочник" без да разсъждавам!!!...според мен най-ценното при двукратното пренасяне на личинки е, че при вторият път при пренасянето, им се осигурява максимално качествено среда за отглеждане на бъдещите майки, и на другия ден ги преглеждам още един път, и отстранявам незахранените маточници, добавям по една пита с открито пило от двете страни на рамката с маточниците, както препоръчва Скутелаторът - Господ здраве да му дава дъълги години!!! и след това вече съм сигурен, че останалите маточници са Моите Маточници!!!

  8. #5318
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Аман от Барков, и ти ли бе Бруте? 'айде начинаещите да заминават в раздел "Начинаещи" оцапахте 'убавата тема
    Извинявай, Перо, знаеш че по принцип се съобразявам ама я, подхлъзнаха ме.

  9. #5319
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Извинявай, Перо, знаеш че по принцип се съобразявам ама я, подхлъзнаха ме.
    Така ми харесваш вече! Ще ме прощавате, ама съм се цанил за зам. Модератор и тренирам

  10. #5320
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Барко увидил Перчето.С три бързи поста в нашата тема и де се цани?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 532 от 800 ПърваПърва ... 32432482522530531532533534542582632 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •