Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 531 от 800 ПърваПърва ... 31431481521529530531532533541581631 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,301 до 5,310 от общо 7996
  1. #5301
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Прозорлив както винаги.Бая фили с мас си изял като малък.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #5302
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Прозорлив както винаги.Бая фили с мас си изял като малък.
    Ако имаш предвид филета с маслини и сега ги ям

  3. #5303
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Колегата Друмев искаше да каже според мен, че който маа филии с мас, ще стане голям човек като бати Бойко!!!..а относно двукратното пренасяне на личинки, скромният ми опит е, че наистина стават големи и хубави майки, които се оплождат бързо и развиват силни отводки.

  4. #5304
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Колегата Друмев искаше да каже според мен, че който маа филии с мас, ще стане голям човек като бати Бойко!!!..а относно двукратното пренасяне на личинки, скромният ми опит е, че наистина стават големи и хубави майки, които се оплождат бързо и развиват силни отводки.


    Хубаво е човек да види хора по форумите които го разбират от пръв прочит.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #5305
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Колегата Друмев искаше да каже според мен, че който маа филии с мас, ще стане голям човек като бати Бойко!!!..а относно двукратното пренасяне на личинки, скромният ми опит е, че наистина стават големи и хубави майки, които се оплождат бързо и развиват силни отводки.
    Благодаря, за помощта понеже не се интересувам от политика съм го пропуснал, а за майките не разбрах какво имаш предвид.

  6. #5306
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Благодаря, за помощта понеже не се интересувам от политика съм го пропуснал, а за майките не разбрах какво имаш предвид.


    Личи си, че искаш тайната за рояците само за теб мушмурок.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #5307
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Сега напълно сериозно: Начинаещ пчелар съм от 4 години, миналата година направих експеримент с двукратно пренасяне на личинки...от 15 маточника, първоначално захраниха 9 маточника, премахнах им личинките след около 8-9 часа, и вече след това, след като премахнах с пинсети първоначално пренесените личинки, и пренесох млади личинки от избраното вече семейство..проверявах ги първите два дни, за да се убедя как ги изхранват, незахранентите ги отстранявам....и накрая се сдобих с 5 перфектни маточника -. това е моят опит от миналата година, тази продължавам с експериментите за максимално качествени майки....успех на всички колеги в производството на качествени майки!!

  8. #5308
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Сега напълно сериозно: Начинаещ пчелар съм от 4 години, миналата година направих експеримент с двукратно пренасяне на личинки...от 15 маточника, първоначално захраниха 9 маточника, премахнах им личинките след около 8-9 часа, и вече след това, след като премахнах с пинсети първоначално пренесените личинки, и пренесох млади личинки от избраното вече семейство..проверявах ги първите два дни, за да се убедя как ги изхранват, незахранентите ги отстранявам....и накрая се сдобих с 5 перфектни маточника -. това е моят опит от миналата година, тази продължавам с експериментите за максимално качествени майки....успех на всички колеги в производството на качествени майки!!
    Илиев и ти спамиш кат' Друмев Това трябва да е в тема "Майкопроизводство" или нещо от сорта

  9. #5309
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Илиев късметлия си при нас не беше годината на отводката и майката.Толкова не приети маточници от самосмяна никога не ми се е случвало.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #5310
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Илиев и ти спамиш кат' Друмев Това трябва да е в тема "Майкопроизводство" или нещо от сорта


    Перка имаме си и наши теми.Сега и Чичо Гошо ако се появи тук и ще стане интересно.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 531 от 800 ПърваПърва ... 31431481521529530531532533541581631 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 20 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 20 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •