Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 521 от 800 ПърваПърва ... 21421471511519520521522523531571621 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,201 до 5,210 от общо 7996
  1. #5201
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Начи кат ви чета простотиите и крамолите, ако аз бях раздавача на тоя пусти деминимис щях да раздам на всички по един пробит лев. Ама не на кошер, а на калпак. А на градския таз годишния Аскер. Той прави шоуто.
    Хаха днес израснах невероятно благодарение на вас . Сива мишка в сивия сектор, но с пагони- лауреат на Аскер, пък после съм ги обиждал. Сладури- обичам ви.

  2. #5202
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    А на градския таз годишния Аскер. Той прави шоуто.
    Тъкмо му го дялкам тук. Лично ще му го връча.

  3. #5203
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Моли се Румен да го пропусне това.
    Ставаше дума за теб но ти усети каква глупост написа и веднага намеси хора които не участват по никакъв начин в разговора. Не съм адвокат на никой но наистина когато не познаваш хората не е някак си етично да говориш за тях
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #5204
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тъкмо му го дялкам тук. Лично ще му го връча.
    Дай го на тези, дето мълчат като риби, а скачат като орли. А и бъдещето е в тях (пчеларското ).

  5. #5205
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Ставаше дума за теб но ти усети каква глупост написа и веднага намеси хора които не участват по никакъв начин в разговора. Не съм адвокат на никой но наистина когато не познаваш хората не е някак си етично да говориш за тях
    Глупостите ги пишеш ти и не се усещаш, защото по аналогия : Румен води жена си щото видиш ли не му стига ... акъла.

  6. #5206
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Дай го на тези, дето мълчат като риби, а скачат като орли. А и бъдещето е в тях (пчеларското ).
    Всичките сте за по един, а на мен за цялостно творчество един.

  7. #5207
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Янев, Янев, ти като си чел за Ботев , познаваш ли го или не. Това че споменавам хора -публични личности какво му е неетичното. С какво ги обиждам, че ме награждаваш с тези знаци. Или ти можеш да пишеш за мои глупости, а видиш ли аз не мога за твои. Или се вкисваш от.

  8. #5208
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Глупостите ги пишеш ти и не се усещаш, защото по аналогия : Румен води жена си щото видиш ли не му стига ... акъла.
    Престани с нападките си. Ако има нещо важно, реално с което сте се сблъскали във вашия район и сега не можете да си го разрешите, то поставете го тук и евентуално да се реши, ако сме решили, че ще решаваме въпросите на пчеларството. Но, ако само ще се дразните несериозно, просто спрете. Няма защо да пълните темата с глупости. Казах да работите по темата, ако е възможно, защото пак я разводнихме. Включително и аз.

  9. #5209
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Престани с нападките си. Ако има нещо важно, реално с което сте се сблъскали във вашия район и сега не можете да си го разрешите, то поставете го тук и евентуално да се реши, ако сме решили, че ще решаваме въпросите на пчеларството. Но, ако само ще се дразните несериозно, просто спрете. Няма защо да пълните темата с глупости. Казах да работите по темата, ако е възможно, защото пак я разводнихме. Включително и аз.
    Е как, от сабахлян съм само в отбрана.

  10. #5210
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е как, от сабахлян съм само в отбрана.
    Минавай в нападение, някой да те е спрял. Но не е късно.

 

 
Страница 521 от 800 ПърваПърва ... 21421471511519520521522523531571621 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •