Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 519 от 800 ПърваПърва ... 19419469509517518519520521529569619 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,181 до 5,190 от общо 7996
  1. #5181
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ами хайде, създайте го този смислен диалог, а не постоянно да се правите на ощипани моми. В много от така наречените подмятания има много сериозна истина, но понякога неудобна, но истина. Това исках да кажа през цялото време, че е необходимо да се изслушват такива неща, макар и дразнещи. Не може с лека ръка да отлюспим човека, че е с друго мнение и да му казваме, че е дразнещ или нахален. А, че много неща се подминават си е факт. Без значение дали са от събрание или от форума/фейса. Както съм казал и преди - трябва да има чуваемост. Няма ли, колкото и да е важен въпроса потъва. Дори понякога потъва и подпомогнат от някаква сила. Като например темата с БИО-то.





    Ето това е което ни управлява с години.
    Дончев, опитай да дадеш пример когато не съм отговорил на някой въпрос, а съм се направил на "ощипана мома"? Отговорил съм на всички въпроси, дори и на най-провокативните, най-дразнещите, и всички с иронични подмятания. След това имам ли право да кажа кой ме дразни и е нахален?
    Само глупака не би слушал опозицията си, дали ще внимава и ще се съобразява с нея е въпрос на конструктивност на опозицията или иначе казано на нейната " тежест". Със всичките глупости включително и от снощи опозицията много "олеква".

  2. #5182
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Дончев, опитай да дадеш пример когато не съм отговорил на някой въпрос, а съм се направил на "ощипана мома"? Отговорил съм на всички въпроси, дори и на най-провокативните, най-дразнещите, и всички с иронични подмятания. След това имам ли право да кажа кой ме дразни и е нахален?
    Само глупака не би слушал опозицията си, дали ще внимава и ще се съобразява с нея е въпрос на конструктивност на опозицията или иначе казано на нейната " тежест". Със всичките глупости включително и от снощи опозицията много "олеква".
    Нямам предвид теб, че не си отговорил на някой, на нещо или каквото и да си казал. Говорих общо, че трябва проблемите да се разискват и да се държим нормално един спрямо друг, акцентирайки върху темата на диалога, а не качествата на опонента ни. Когато не сме съгласни с някаква теза и винаги нападаме опонента с какъв е той. Ами какъв е? Такъв като нас, с всичките плюсове и минуси. Всеки в даден момент е някакъв. Дразнещ, нахален, сприхав, гаден, долен, арен, готин, красив, вежлив и т. н...……….
    Сега, каква е опозицията? В едни случаи е калпава, олекваща в други е добра, но пък управлението олеква и е слабо. И те така. Това е каруца с два коня. Ако единия поизостане, другия ще дръпне повечко и обратно, но ако и двата дръпнат ще е ОК. Затуй, че не може гледайки от високо да виним в момента опозицията. В момента толкова може, толкова прави. Лошото е когато върха не прави нищо, а опозицията е силна. Е ми - смяна на властта. А нещата ще потръгнат в добра посока, когато новите вземат главите на старите.

  3. #5183
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    .......
    Я, ти да не си втория с пагони.

  4. #5184
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Емилчо, не ми слагай палци, ами пусни линка на поканата.

  5. #5185
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Я, ти да не си втория с пагони.
    На там отиват нещата.

  6. #5186
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Ако се случи този ЕКС ще е по различен начин. Дайте шанс на това звено. Бъдете толерантни и креативни.
    Като бъдещ Член, бих попитал : какъв е този различен начин и колко време трябва да съм толерантен.

  7. #5187
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Говорих общо, че трябва проблемите да се разискват и да се държим нормално един спрямо друг, акцентирайки върху темата на диалога, а не качествата на опонента ни. Когато не сме съгласни с някаква теза и винаги нападаме опонента с какъв е той. .
    Ти да виждаш това да става или май си затваряме едното око и виждаме само едната страна на монетата. Ей го единия играч пак се върна и изказа (не визирам теб Дончев), той явно се има за голям хубавец тип Ален Делон в младите му години! Хвърля квалификации върху хора който не говорим да познава даже не си е казал здравей! Г-н Чанко Атанасов да сте чули израза технологично време. Иначе за темата красавци няма да коментирам, мисля че казах по горе и ти не си Ален Делон. Каква покана търсиш членуваш ли в някой сдружение. Поканата е до председателите на сдруженията и от там те информират своите членове! Емилчо ще си говорите така у вас. Аз ти отдавам нужното уважение така че очаквам и от теб това. Не си спомням да сме се виждали или пък да сме пили кафе!
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  8. #5188
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Ти да виждаш това да става или май си затваряме едното око и виждаме само едната страна на монетата. Ей го единия играч пак се върна и изказа (не визирам теб Дончев), той явно се има за голям хубавец тип Ален Делон в младите му години! Хвърля квалификации върху хора който не говорим да познава даже не си е казал здравей! Г-н Чанко Атанасов да сте чули израза технологично време. Иначе за темата красавци няма да коментирам, мисля че казах по горе и ти не си Ален Делон. Каква покана търсиш членуваш ли в някой сдружение. Поканата е до председателите на сдруженията и от там те информират своите членове! Емилчо ще си говорите така у вас. Аз ти отдавам нужното уважение така че очаквам и от теб това. Не си спомням да сме се виждали или пък да сме пили кафе!
    Точно това имам предвид и за двете страни. Захващайки темите с проблемите в тях, които касаят пчеларството, то същевременно си върша и работата, като казвам страните, а не теб, Атанасов или Рости - страните. Да се придържат към същността на темата. Не ме интересува кой е Ален Делон, кой Мата Хари. Надявам се, се разбрахме по въпроса с всички?

  9. #5189
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Ти да виждаш това да става или май си затваряме едното око и виждаме само едната страна на монетата. Ей го единия играч пак се върна и изказа (не визирам теб Дончев), той явно се има за голям хубавец тип Ален Делон в младите му години! Хвърля квалификации върху хора който не говорим да познава даже не си е казал здравей! Г-н Чанко Атанасов да сте чули израза технологично време. Иначе за темата красавци няма да коментирам, мисля че казах по горе и ти не си Ален Делон. Каква покана търсиш членуваш ли в някой сдружение. Поканата е до председателите на сдруженията и от там те информират своите членове! Емилчо ще си говорите така у вас. Аз ти отдавам нужното уважение така че очаквам и от теб това. Не си спомням да сме се виждали или пък да сме пили кафе!
    Бил съм писал : Красавци или хубавци, ами що се палиш- такива са ми. Вие не харесвате стари муцуни, но за мен са убавци. Ако можеш отречи - то ти Мишо , Иван , Николов, Калоян ....

  10. #5190
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Яяя, вие да не сте направили клуб на докачливите. Бил съм писал : Красавци или хубавци, ами що се палиш- такива са ми. Вие не харесвате стари муцуни, но за мен са убавци. Ако можеш отречи - то ти Мишо , Иван , Николов, Калоян ....
    Мини на друг начин на изразяване. Този не ти се възприема за сериозен.

 

 
Страница 519 от 800 ПърваПърва ... 19419469509517518519520521529569619 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 14 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 14 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •