Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 501 от 800 ПърваПърва ... 401451491499500501502503511551601 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,001 до 5,010 от общо 7995
  1. #5001
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Значи имам лично джипи, личен полицай от две години, сега и личен ветеринар, а се чудя кога ще ми назначат и лична любовница? Ей така за разкош.
    За последното

  2. #5002
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз нямам и мой, не го знам и е кой.
    От няколко години закрепоставянето към ветеринар нее по райони а по личен избор на пчелара или животновъда или който да е там собственик на ОЕЗ.Щом нямаш най вероятно не си регистриран а щом не си регистриран никой ветеринар не може да ти стане такъв защото се подписва договор новите договори бяха миналия месец.
    Та с две думи ветеринаря в района ти е добър човек защото ако знае че имаш пчели може да провери дали си във ВстИС и дали имаш договор с ветеринар и ако си нелегален може да те натопи в БАБХ и да ти дойдат на проверка да те видят защо е тая работа така.Между впрочем всеки един човек може да направи жалба и като има входящ номер дори и да не искат ветеринарите трябва да се отзоват на сигнала.А щом това не става значи си заобиколен с добри хора който не искат да ти навредят може би те считат и теб за такъв та затова недей да съ кахъриш че никакви ги няма.

  3. #5003
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    От няколко години закрепоставянето към ветеринар нее по райони а по личен избор на пчелара или животновъда или който да е там собственик на ОЕЗ.Щом нямаш най вероятно не си регистриран а щом не си регистриран никой ветеринар не може да ти стане такъв защото се подписва договор новите договори бяха миналия месец.
    Та с две думи ветеринаря в района ти е добър човек защото ако знае че имаш пчели може да провери дали си във ВстИС и дали имаш договор с ветеринар и ако си нелегален може да те натопи в БАБХ и да ти дойдат на проверка да те видят защо е тая работа така.Между впрочем всеки един човек може да направи жалба и като има входящ номер дори и да не искат ветеринарите трябва да се отзоват на сигнала.А щом това не става значи си заобиколен с добри хора който не искат да ти навредят може би те считат и теб за такъв та затова недей да съ кахъриш че никакви ги няма.
    Жорка, тя играта е много интересна. Първо нямах намерение да се регистрирам все още. Това по времето когато потръгнаха тия работи. Да, но доктора идвайки в имението за кравите, забелязал и кошерите и използвал един момент и ги прочел, и в кметството вече се знаеше колко са. Това го научих когато започнах да се правя няколко години на изряден Земеделски производител. Първата ми работа за регистрация беше в кметството, но всъщност аз само потвърдих и се подписах тогава на нещо, но какво беше ще те излъжа. Та ние прокарахме пътя, а субсидиите се вземат сега. Отдавна не се занимавам с такива глупости. Сега съм в сивия сектор. Дори и в сивия сектор не съм. Аз си отглеждам пчелите за кеф и не ме интересува колко ще изкарам или колко ще дам за тях. Давам много повече, но както казва моя голям приятел Калеко - кеф цена няма. Та като дойдат - дойдат, като не - не.

  4. #5004
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Дончев, не го меси. Той си е дал дължимото. Само се старай да не обиждаш. Не ти подхожда. Избягвам да ви давам банове или са кратки именно, че сте интелигентни, а вие/някои/ не се съобразявате с това. А след това се сърдите.

  5. #5005
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Дончев, не го меси.
    Трябваше да напиша - "картоните на модератора" - ма сега се сетих. Не е лично отношение към теб, нито пък ти се сърдя, както намериш за добре, така управлявай форума. Аз като намирам за правилно да тегля една майна на някого със правилата на форума няма как да се съобразя - ще предпочета да съм неинтелигентен, неморален и да си отнеса наказанието, отколкото да премълча някои положения само и само, за да не се обиди някой. А каквото съм имал да ти казвам лично на теб, аз вече съм ти го казал - ако си мислиш, че не прави впечатление, че само ти си активен модератор във форума на Матеев, то дълбоко се заблуждаваш. Без значение каква е тематиката на даден форум, това винаги бие на очи и навява особени съмнения.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  6. #5006
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от сезгин Виж публикацията
    набързо как да кача клип.отговарям на коментарите на апитрейд ,как се отглеждат много кошери с видео ,това няма как да стане с стандартни кошери .1 минута и 30 секунди осведомителен преглед на 10 кошера
    https://photos.google.com/photo/AF1Q...GEiqIMV2fs1OXX
    Линка нещо е сбъркан. Помъчи се нещо друго да направиш, за да можем да видим какво искаш да направиш.

  7. #5007
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Линка нещо е сбъркан. Помъчи се нещо друго да направиш, за да можем да видим какво искаш да направиш.
    Пост 4971, 2, 3...в тема "Място за бърборене'.

  8. #5008
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Пост 4971, 2, 3...в тема "Място за бърборене'.
    Демек няма да разберем какво иска да покаже.

  9. #5009
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    .... тия които ни представляват са си вързали гащите с по 4 колана !!!
    Е да, но не миришат на БСП - друго си е да лъхне гербаджийски аромат. Туй е главното!!!
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  10. #5010
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    А каквото съм имал да ти казвам лично на теб, аз вече съм ти го казал - ако си мислиш, че не прави впечатление, че само ти си активен модератор във форума на Матеев, то дълбоко се заблуждаваш.
    Тук навлизаш малко в света на фантастиката, но както и да е. Модератора влиза в положение и много, много не обръща внимание на какви ли не интерпретации.

 

 
Страница 501 от 800 ПърваПърва ... 401451491499500501502503511551601 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 52 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 52 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •