Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 495 от 800 ПърваПърва ... 395445485493494495496497505545595 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,941 до 4,950 от общо 7996
  1. #4941
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Няма да се казват партии, но ще има такова нещо. Например революционни трибунали и прочее.
    Да. Да не са с тази боя, а с другата, да не е тази партия, ами другата, да не е това име, а другото. Имаше една приказка за бардак и курви.

  2. #4942
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.08.2018
    Мнения
    208

    Angry

    "Всички са маскари, с изключение на мене." Дори марсианци да намерим, първо ще ги омаскарим и после ще ги изберем да ни управляват. Тогава пак ще работим, ще псуваме на воля и гордо ще казваме "маани ги тея, маскари са ще.." Да бяхте избрали мене за управник та да ви покажа ....как се краде
    При соца имаше и хубави неща. Управниците бяха несменяеми. Уреждаха си техните хора, напълваха си гушките и спираха. Сега какво, след всеки избор нови гладници. Ей кмета на Галиче ли беше, ритаха, ритаха и го смениха. Ай да видим сега кой ще ги вози с колата и да ги кара на море. Така мисля аз, нека си управляват едни и същи па като се наядат, ще помислят и за нас.

  3. #4943
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    ,.........,................. па като се наядат, ще помислят и за нас.
    Наистина ли вярваш на това? Вярвам, че се майтапиш. Истина е обаче, че такова мислене има у хората и то е... направо овчо! Или, според тази "идея', избираш го, пращаш го да управлява, плащаш му заплата+бонуси+пари от разни комисий и го оставяш да те краде, докато се насити и се очаква затлачен от мангизите да се сети за тези, които са го избрали???!!! Стига бе!

  4. #4944
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    За да сме най-бедната и смотана държава в Европа сигурно има причини. И управлението ни е следствие от тези причини. Да стигнем до съгласие за причините, нататък е лесно. Както казват лекарите, правилната диагноза е 90% от лечението. Сега само искаме да лекуваме симптомите, но не знаем каква е болестта.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #4945
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Ха ха,като парите-умни люде са казали че са следствие а не първопричина...

  6. #4946
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да не искаш да четеш от новия си съфорумец ( откъде Варна ), какъв голям тъпанар си.
    Знам аз, че дебнеш и там. Не се притеснявам от него. Вие си имате закачка, оправяйте се, аз само ще наблюдавам.

  7. #4947
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    аз само ще наблюдавам.
    И други ще влязат в такт.

  8. #4948
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И други ще влязат в такт.
    Дай Боже! Дано успееш да ги превъзпиташ, обаче малко съм песимист.

  9. #4949
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Знам аз, че дебнеш и там. Не се притеснявам от него. Вие си имате закачка, оправяйте се, аз само ще наблюдавам.
    Да , не ти пука, но умната, че виж как си паснаха с шефа . Намериха се като дупе и гащи.

  10. #4950
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да , не ти пука, но умната, че виж как си паснаха с шефа . Намериха се като дупе и гащи.
    Вероятно имаш предвид новия "шеф". Той също не ме притеснява. Аз си имам " любимци", които също не ме притесняват, но понякога се налага да ги почеша, че имат сърбел.
    Струва ми се, че онзи ден с чиляка нещо неможахте да се разберете. Дали ти не беше ясен, дали той накриво чете, за това се породи напрежение по между ви. В крайна сметка аз си мисля, че сте на един фронт, ама това е мое мнение, вие си знаете

 

 
Страница 495 от 800 ПърваПърва ... 395445485493494495496497505545595 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •