Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 450 от 486 ПърваПърва ... 350400440448449450451452460 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,491 до 4,500 от общо 4855
    Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    Друмев ги храни с хомеопатичен метод.

Какво да ги правя децата само невеж пчелар може да сложи по това време магазин на отводка с 9 пити за градеж в район над 700м.Използваме всички методи.

Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Той е като Христос. С половин буркан................

На тия цени няма смисъл да се набутвам за сахар.А гледай съм направил някой друга Августова отводчица която да продам април като малко семейство.

Заслужил Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    И тук така, че има забърках на децата полувин буркан да не им е гладно.Все пак цял магазин трябва да градят.
    Половин буркан?Добре,но дано е бил по голям.

Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Половин буркан?Добре,но дано е бил по голям.

Е колко да е голям то всички вече използваме винтовия.

Заслужил Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е колко да е голям то всички вече използваме винтовия.
    Ами, има 250-грамови с винт.

Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Ами, има 250-грамови с винт.
    По 5 ст. ги вземам аз тия мойте.То кой ще ми продаде за 2стинки 250гр.

Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Модернизаторе после затрий моля,че утре съм за гъби.

Забранен
    Регистриран
    25.05.2015
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Kuline1 Виж публикацията
    Няма законова промяна, просто сертифициращите фирми си напълниха гушите. Това е. Е има и други детайли, но ще си замълча. Едно е ясно, че това био повлия на цената на меда. Нека не ми разправят врели не кипели за аржентински, китайски, украински мед. Пчеларството не го чака нищо добро!

Той затова брата вика за БИО,че било Български Имитатори олигофрени.

Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Kuline1 Виж публикацията
    Не, не дори и проби не са взели
    Ще ти дам един пример от тук при нас. Пчеларчетата станаха доста, но с малко кошерчета, но като са си втълпили в главите, че с малко кошери могат да направят чудеса и да ме бият по добив и гледай какво става. Та примера: хвали ми се нашият. - Виж какъв акациев мед извадих, бял и бистър. Ами ти приятелю виждал ли си истински мед от акация и какъв му е цвета? И защо е бистър чак толкова, и защо е толкова бял, че чак синее? Ами синее защото е от захар, а защо е толкова бистър? Ами защото като е от захар му липсват полените вътре и оттам е и бистър. Та това онези хора, колкото и да ги хулим все пак имат малко представа, че в година в която няма кой знае какви добиви от акация, то някои правят чудеса в тонове не отговарящи на бройката. Но аз извадих по 100 кг. от кошер. Да, да. Та и тази година едни реват, че е пустиня в кошерите, а други едва ли Господ не им го излива направо в тенекиите. Ами и изкупвачите и те се шашнаха вече.

Наблюдател
    Регистриран
    08.07.2018
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ще ти дам един пример от тук при нас. Пчеларчетата станаха доста, но с малко кошерчета, но като са си втълпили в главите, че с малко кошери могат да направят чудеса и да ме бият по добив и гледай какво става. Та примера: хвали ми се нашият. - Виж какъв акациев мед извадих, бял и бистър. Ами ти приятелю виждал ли си истински мед от акация и какъв му е цвета? И защо е бистър чак толкова, и защо е толкова бял, че чак синее? Ами синее защото е от захар, а защо е толкова бистър? Ами защото като е от захар му липсват полените вътре и оттам е и бистър. Та това онези хора, колкото и да ги хулим все пак имат малко представа, че в година в която няма кой знае какви добиви от акация, то някои правят чудеса в тонове не отговарящи на бройката. Но аз извадих по 100 кг. от кошер. Да, да. Та и тази година едни реват, че е пустиня в кошерите, а други едва ли Господ не им го излива направо в тенекиите. Ами и изкупвачите и те се шашнаха вече.
    Допълних си цитирания от теб пост.
    Не мисля, че са се шашнали, просто имат голям избор, а фирмите са ограничени, демек, ни работят както си искат, за това и други не се допускат в клана. На принципа : " Тати каза, че ще ми купи колело, ама друг път". Та така и с други мераклии за износ на пчелен мед.

Страница 450 от 486 ПърваПърва ... 350400440448449450451452460 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

• Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •