Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 432 от 800 ПърваПърва ... 332382422430431432433434442482532 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,311 до 4,320 от общо 7996
  1. #4311
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ? Много ми е чудно - аз вчера се върнах от Турция и там едва, едва
    Е като оди до Турско,откъде мина? През Свиленград или през Лесово? Или Малко Търново?

  2. #4312
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Е като оди до Турско,откъде мина? През Свиленград или през Лесово? Или Малко Търново?

    Той със самолета е бил.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #4313
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Добре се измъкна като Майстора по терлъци.Какво да стане най много да почне майката по 4к яйца на ден да снася във втория корпус на ДБ.От прочетено разбрах едно.Щом са ги заложили значи им трябват.Майстора не даде отговор защото ползва СР.
    Бай Иван Акацията навремето ми казваше,че ракията всичко оправяла даже и търтеите да не ядат в кошера,но още не съм намерил отговор на неговите думи.
    Друмев, така поставен въпроса ти е все едно аз да те питам - какво може да навреди и какво може да помогне, ако пия вода в момента? Не се измъквам нито по терлици, нито по чорапи. И аз като всички останали не мога да ти отговоря на неконкретизирания въпрос. Чул си от някъде нещо, но не си го дочул съвсем и сега ни караш да се сещаме ние, аджеба какво е искал да каже автора в произведението си, което той самия още не е измислил и написал. Все още не ми се е отворило третото око.

  4. #4314
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Е като оди до Турско,откъде мина? През Свиленград или през Лесово? Или Малко Търново?
    Ха, ха... през нощта минах. Иначе тъй или иначе в Турция все още не беше и започнала да избелява. Миналата година, когато тук беше почти като сега, там цъфтеше.

  5. #4315
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Е то винаги е така при мен.Питането ми беше какво би ми навредило и какво би ми помогнало изрязването на запечатани търтеи от рамките в тоя период на годината?Сега по ли се разбира какво питам.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #4316
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ха, ха... през нощта минах. Иначе тъй или иначе в Турция все още не беше и започнала да избелява. Миналата година, когато тук беше почти като сега, там цъфтеше.

    За цена няма ли да пророкуваш.Аз мисля,че ще е над 15 лв буркана.Разбира се за Био-то говоря.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #4317
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Той със самолета е бил.
    Ти пък кога разбра тази подробност? Въпросите ги зададох със съвсем друг замисъл.Мисля че,уважавания от нас двамата Модернизатор/както го именуваш ти/ме е разбрал защо го питам.А самолета е опасно нещо,затова аз ходя до Одрин пешачка или с колелото.Вчера бях пак там и пазителите само ми козируваха и ми пожелаха приятно пътуване и безпроблемно завръщане по тираджийския път.
    Само да вмъкна нещо което трябва да ни тревожи нас.1996 година Одрин нямаше и 80 000 жители.Ямбол беше 106 000 жители.Сега Одрин е 168 000 жители,а Ямбол е има–няма 72 000 жители.Да не говорим какво е Одрин като структура и архитектурно изграждане.Ямбол се губи тотално.Това е истината от жадуваната демокрация.За някои/единици в целия булгаристан/ цъфтяща и връзваща.

  8. #4318
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Лаская и му се мазня постоянно тая вечер.А помислих, че пчеларскияти регион ми подсказа за въпроса който му зададе.Модернизатор го наричам заради нещата които прави с форума.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #4319
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Лаская и му се мазня постоянно тая вечер.А помислих, че пчеларскияти регион ми подсказа за въпроса който му зададе.Модернизатор го наричам заради нещата които прави с форума.
    Придържайте се към темата, вместо да ми се разкарвате по де......главата.

  10. #4320
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Придържайте се към темата, вместо да ми се разкарвате по де......главата.

    Е ние по темата.Дерде ямбул нерде стамбол,дерде север център.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 
Страница 432 от 800 ПърваПърва ... 332382422430431432433434442482532 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •