Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 360 от 800 ПърваПърва ... 260310350358359360361362370410460 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,591 до 3,600 от общо 7996
  1. #3591
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Не това няма да хване декиш.Щом нашите кошери са на държавата и нямаме пари да ги гледаме да им ги върнем пред парламента.Закараме им 1к им ги харизваме да видим как ще се оправят.Поне място и охрана ще имат.

  2. #3592
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Незнам какво ще се постигне, но май нищо, защото не се знае какво се иска. Искат пари - ОК, но кой дава пари ей тъй - бадева. Пчеларството не може да се сравнява със зърнарството, по простата причина, че едното може да се механизира, а другото - не. Май по удачно е да се протестира и лобира поне за опрашване, ама кой ли го е еня. ОВЦЕ сме. Всеки гледа от камбанарията си. Пак го натяквам - по същия начин стояха нещата и с табелките, дето се пънеха като "костичка на дупе", защото щели да се охарчат пчеларите. Дрън-дрън. Охарчиха ли се като дадоха някоя друга стотинка за табелки, които до някъде възпряха злоупотребите. Хайде стига толкова, че да имам материал и за друг пост.

  3. #3593
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Проблема е друг другари и другарки,господа и госпожи.Къде бяха нашите лидери когато даваха по 200лв на декар да гледаш тикви,а на пчелно семейство 3 лв?Аз ще отида на протеста да ги подкрепя.Гледай след година две са ни задължили да сме БИО ПЕЛАРИ.

  4. #3594
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    .... Искат пари - ОК, но кой дава пари ей тъй - бадева.....
    Може да не знаят как се искат. Иначе май дават. Писахме за тиквите, ами за дивите гъски, ами за хуманното отношение към гадинките за трапезата ни ....ХАЙДЕ на купон, опс-протест.

  5. #3595
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Ами аз ако бях лидер щях след такъв гаф да натисна малко педала.То трябва да знаят кога да поискат.То и мойто дете се луканка иска ама всеки път не му режа да не напълнее много.Ама как се радва като му резна 2 резенчета и посредата тънинка филия.

  6. #3596
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Може да не знаят как се искат. Иначе май дават. Писахме за тиквите, ами за дивите гъски, ами за хуманното отношение към гадинките за трапезата ни ....ХАЙДЕ на купон, опс-протест.
    Дааа - Бебе което не плаче, не му дават да яде. Тоя лаф съм го прилагал, но по други проблеми - работи, но се прилага в единични случаи, не перманентно!

  7. #3597
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена

  8. #3598
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от nikawr Виж публикацията
    Гогол,
    Интересно ми е ти как заселваш мини нуковете с роеви маточник?
    )
    Тук ли да ти отговоря или в ''изчистената'' тема? За мен е без значение.
    Евалла за децата!Ти си Българин и ако всички бяха като теб,сега нямаше да се пляскаме по кълките и да мислим как да разрешим демографския проблем на България.А за магистратурите–бош–лаф след 90г.Колко дипломи искаш да ти покажа за завършена магистратура.След 4–5 месеца и си магистър по каквото поискаш,Всичко е възможно,стига да цакаш с асо пика в белота.Така мислим ние,отпреди 90–те.Ти к,во ще кажеш?

  9. #3599
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Сега си мисля за протеста, ама знам, че хич няма да ми харесате мислите. Аз от моя лидер ( дето го нямам ) бих искал да тропне на жълтите павета и да викне : стига с тези програми, стига с тези субсидии. Вече има свръхпроизводство и няма кой да изкупи меда. Има мед още от 2016г. Боже грях си докарах, като знам що народ чака мерки Х,Y.Z.

  10. #3600
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Тук ли да ти отговоря или в ''изчистената'' тема? За мен е без значение.
    Евалла за децата!Ти си Българин и ако всички бяха като теб,сега нямаше да се пляскаме по кълките и да мислим как да разрешим демографския проблем на България.А за магистратурите–бош–лаф след 90г.Колко дипломи искаш да ти покажа за завършена магистратура.След 4–5 месеца и си магистър по каквото поискаш,Всичко е възможно,стига да цакаш с асо пика в белота.Така мислим ние,отпреди 90–те.Ти к,во ще кажеш?
    За мини никовете отговори в темата ако обичаш, а колкото до магистратурите и с двете си вадя хляба, и съм ги изкарал защото ми е кеф да работя това, а кетапите в случая са необходимост.

 

 
Страница 360 от 800 ПърваПърва ... 260310350358359360361362370410460 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •