Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 352 от 800 ПърваПърва ... 252302342350351352353354362402452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,511 до 3,520 от общо 7996
  1. #3511
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Имат си “морски“ форум. Там имат свобода на волята си. Иии техните добиви ги постигаме без Хранилки и без “тяхното“ Ноу-Хау.
    П.П. Па ако толкова ти е жално и милно за Pchelari.com, пиши тука. Кой те спира. Или влизаш само да обясняваш......кой-какво.
    Форума https://www.pushalka.com/forum/ си е много готин. И най вече е пчеларски! Пише се основно за пчели, не за пари.

  2. #3512
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Форума https://www.pushalka.com/forum/ си е много готин. И най вече е пчеларски! Пише се основно за пчели, не за пари.
    Хубаво. Щом казваш...

  3. #3513
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Май спора беше за хората... Ако едни и същи хора в единия сайт са...такива. А в другия сайт са...онакива. Май трябва да се намесят едни хора с....бели престилки.

  4. #3514
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Форума https://www.pushalka.com/forum/ си е много готин. И най вече е пчеларски! Пише се основно за пчели, не за пари.
    Знайм, знайм.

    Свободни теми Теми: 57
    57Теми5295Мнения Последно мнение За манджата, мезето, и аперит

    И там кое е най- вървежно.

  5. #3515
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Спирам да пиша , че като видя някои мнения на уж вездесъщи пчелари ми става лудо .
    Някои , колеги пишат - Защо , на зададен въпрос се отговаря напреки ? Защото , по въпросът е написано достатъчно - Ама , кой да рови и чете ?Това , го пиша за трети път !
    Само в ,,механото ,, съм направил 5 колеги пчелари .
    Така , че кой - кого ?!

  6. #3516
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Спирам да пиша , че като видя някои мнения на уж вездесъщи пчелари ми става лудо .
    Някои , колеги пишат - Защо , на зададен въпрос се отговаря напреки ? Защото , по въпросът е написано достатъчно - Ама , кой да рови и чете ?Това , го пиша за трети път !
    Само в ,,механото ,, съм направил 5 колеги пчелари .
    Така , че кой - кого ?!
    Даскале, не се впрягай бре! Тия, скорошните членове, кой от кой по-голям философ. Свиркай си, гледай им сеира и най-важното - нека положат труд да се поровят, да прочетат написаното преди време, поне от уважение към тия, които са споделяли и давали съвети.

  7. #3517
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Знайм, знайм.

    Свободни теми Теми: 57
    57Теми5295Мнения Последно мнение За манджата, мезето, и аперит

    И там кое е най- вървежно.
    Че то по важно от манджата има ли?
    Свободните теми са си свободни и в 2-та форума. Другите са за пчели, а не като тук, само за субсидии, серификати, де минимис, договори и програми.

  8. #3518
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Чанкооооооу,след час джоланите ще са готови,може пак да ги "прехвърлиш".Тъй де....

  9. #3519
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Знайм, знайм.

    Свободни теми Теми: 57
    57Теми5295Мнения Послед

    но мнение За манджата, мезето, и аперит

    И там кое е най- вървежно.
    Що на Бай Мичо темата е с над 25хил.прегледа на 1600мнения.И има интересни неща. Не че тук няма има и то много по голяма информация но е в архива.Аз влизам и чета да трупам знания.Не пиша вече защото съм слаба ракия а и се трият мнения/за какво да пишеш като после ще ти ги изтрият.Евала на Слънчо че се мъчи човека да пооправи нещата.
    Но най ме е яд че имаше едни индивиди дето само ревяха :
    -Пляваааааа. плявааааа ееееееееееее то бива бива ама така пляваааааааааа не бива.
    Е вече няма плява що не пишат и ние да научим нещо от тях а не само да смучат информация па и да недоволстват ако не е в изчистен вид.

  10. #3520
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Жоре прав си.След като ти изтрият мненията без да те информират каква е причината/а тя е ясна ИНТЕРЕСИ/ и ти оставят само спама и простотията какво очакваш от хората да мислят за теб?

 

 
Страница 352 от 800 ПърваПърва ... 252302342350351352353354362402452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 19 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 19 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •