Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 351 от 800 ПърваПърва ... 251301341349350351352353361401451 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,501 до 3,510 от общо 7995
  1. #3501
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Че то там ще пишат само БИО-то. Конвенционалките каква работа имате там? Само да ви изтичат очичките гледайки в паничките им. И това е тема ТАБУ в която нямате право да пишете. За вас само алхимията, както се изразява г-н Мутафов.


    Е как да нямаме нали нашия и той минава за БИО.Даже и моя е супер БИО щото не го продавам на 6лв, а на 7лв.

  2. #3502
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Е как да нямаме нали нашия и той минава за БИО.Даже и моя е супер БИО щото не го продавам на 6лв, а на 7лв.
    Минават ти го, като преди това минат теб.

  3. #3503
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Че то там ще пишат само БИО-то. Конвенционалките каква работа имате там? Само да ви изтичат очичките гледайки в паничките им. И това е тема ТАБУ в която нямате право да пишете. За вас само алхимията, както се изразява г-н Мутафов.
    Да пиша там..., сакън, "клъвнал ме петел"! Докато се усетя, станах конвенционален алхимик. И ако без да знам, започна "организирано да рева/вия" "гледайки в паничките им", по-добре да паля барбекюто. Както е казано в един виц "Докато го наричате вход, все ще боли, момчета!" Докато е ТАБУ, така ще е. Съвсем наскоро имаше, според мен, деликатни коментари относно отношенията във форума. Темата е болезнена и набързо я приключихте. Извини ме Соларис, нищо лично. Виж статистиката! Преди по-малко от година, активните потребители бяха над 1000. Сега са под 700! Дали прага на толерантност работи? Изразяванията на Мутафов може да са истина, но изречени от супермода на форума, каква работа вършат? На кого ще му записка от тях? На "организираните" или на тези, които се чудят дали си заслужава въобще да споделят в този форум?

  4. #3504
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    А, на какво според теб се дължи редукцията на броя на активните потребители във форума - я, се вгледай колко пчеларски теми и въпроси се обсъждат, а само се бръщолевят глупости, които превръщат форума в чат, от времето на мир-ката(това беше един от първите он-лайн чатове), а също така по ред други причини колко потребители спряха да споделят резултатите от своите практически опити и експерименти(адмирации, за малцината които все още го правят).

  5. #3505
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    722
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    А, на какво според теб се дължи редукцията на броя на активните потребители във форума - я, се вгледай колко пчеларски теми и въпроси се обсъждат, а само се бръщолевят глупости, които превръщат форума в чат, от времето на мир-ката(това беше един от първите он-лайн чатове), а също така по ред други причини колко потребители спряха да споделят резултатите от своите практически опити и експерименти(адмирации, за малцината които все още го правят).
    Точно това е въпроса, който трябва да си зададете на себе си модераторите и администраторите ако му пука. Ако нямате отговори(съдейки по поста има някакви), допитайте се до по-широк кръг членове на форума. Ако поискате анонимни отговори, вероятно ще получите и по-достоверни, по същите причини! Лошото е,че тези които вече не влизат, няма да си отразят мнението. Като модератори, със сигурност знаете по-добре от мен какви са възможностите. Е ли е възможно, на тези които не влизат, а държите на мнението им, да изпратите лично съобщение с молба за отзив? Вероятно ще получат меил за това съобщение. Може някои да си направят труда.
    Може всичко това да е изпробвано и да не работи. Не претендирам. Лаик съм в модерирането. Затова аз би трябвало да поставя тези въпроси на вас, а не вие на мен. Наясно съм, че 500 човека имат 500 различни характера и трудна задачата. Има обаче, форумни правила и норми на поведение, създадени и разписани за да ви помагат. И ако вие не се придържате към тях, кой ще ви има респект?
    Относно доминиращото бръщолевене пред пчеларската тематика. При разговор с познат, ми зададе въпрос, на който нямах отговор. Казах му да попита във форума. Отговара: "Там вече питах за друго. Навряха ме на кучето в ... и се изпокараха.Мерси."
    Е ми, накрая остава само бръщолевенето.

  6. #3506
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Точно това е въпроса, който трябва да си зададете на себе си модераторите и администраторите ако му пука. Ако нямате отговори(съдейки по поста има някакви), допитайте се до по-широк кръг членове на форума. Ако поискате анонимни отговори, вероятно ще получите и по-достоверни, по същите причини! Лошото е,че тези които вече не влизат, няма да си отразят мнението. Като модератори, със сигурност знаете по-добре от мен какви са възможностите. Е ли е възможно, на тези които не влизат, а държите на мнението им, да изпратите лично съобщение с молба за отзив? Вероятно ще получат меил за това съобщение. Може някои да си направят труда.
    Може всичко това да е изпробвано и да не работи. Не претендирам. Лаик съм в модерирането. Затова аз би трябвало да поставя тези въпроси на вас, а не вие на мен. Наясно съм, че 500 човека имат 500 различни характера и трудна задачата. Има обаче, форумни правила и норми на поведение, създадени и разписани за да ви помагат. И ако вие не се придържате към тях, кой ще ви има респект?
    Относно доминиращото бръщолевене пред пчеларската тематика. При разговор с познат, ми зададе въпрос, на който нямах отговор. Казах му да попита във форума. Отговара: "Там вече питах за друго. Навряха ме на кучето в ... и се изпокараха.Мерси."
    Е ми, накрая остава само бръщолевенето.
    Може да се направи връзка с всеки. Само желание да има. Аз лично съм поканил сърбина да дойде при нас. Дойде човека, даде с два поста доста материл, но за три дни го изхвърлихме. Молих му се на лични, както и на македонеца, както и на руснака. Последния с доста размисъл ме послуша, за което му БЛАГОДАРЯ. Затова ви моля за малко толерантност помежду ви за да не се чудя след това как да накарам някой да се върне. Да не изброявам тези нашичките.
    Какво пречи да сме толерантни, културни и да уважаваме събеседника си, а не да си мислим, че ние сме със синя кръв, а другите са боклуци.
    Всяка тема трябва да бъде коментирана и всеки има това право. Какво значи „организирано оплюване”? Сигурно има защо да го правят след като са толкова „организирани”. Ако всичко е наред и всичко е по правила би трябвало да не изчезват постове и то с ясни питания. Когато не се отговаря на тях, а се трият, последват телефонни обаждания на ред потребители на форума, баниране на единствената фирма излязла с лицето си при нас, то остава какво? Да ви вземат на бъзик и оттам банове, гонене. Тази фирма храни на някои децата. Без значение какви са и прийомите. Все пак е сред нас, не се крие. Както казах и в друг пост - всичко е в нас. Каквото си правим, това ще е. Затуй, че не търсете вината в другите. Тя е в мен, теб, него, нея. Ако всеки си седне на ЗАДНИКА и започне отговорно да пише във форума, то форума ще бъде наистина хубав. Не, че е лош, но доволни на 100% няма.

  7. #3507
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    И хайде, че ми писна да ви се обяснявам като на любовница, а не ви подпукам с банове? Ще ви дам аз едни сълзи, едни сополи. Шегувам се, разбира се.

  8. #3508
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    На "организираните" или на тези, които се чудят дали си заслужава въобще да споделят в този форум?
    Имат си “морски“ форум. Там имат свобода на волята си. Иии техните добиви ги постигаме без Хранилки и без “тяхното“ Ноу-Хау.
    П.П. Па ако толкова ти е жално и милно за Pchelari.com, пиши тука. Кой те спира. Или влизаш само да обясняваш......кой-какво.

  9. #3509
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Валко , не ме намесвай там .

  10. #3510
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Валко , не ме намесвай там .
    Не съм те споменавал. Само отговорих на господина с наставническия тон.

 

 
Страница 351 от 800 ПърваПърва ... 251301341349350351352353361401451 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •