Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 800 ПърваПърва 123451353103503 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 7995
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Цитат Първоначално публикувано от pa4o
    НЯМА НИЩО НОВО ПОД СЛЪНЦЕТО. ВСЯКО НОВО НЕЩО Е ДОБРЕ ЗАБРАВЕНОТО СТАРО. Желая ви успех и да не забравите да ни поканите на кръщавките. ЯДЕНЕ И ПИЕНЕ НИЕ ЩЕ СИ НОСИМ. :D :D :D
    Ето това исках да кажа. И още:
    Хубаво е да сме патриоти, но само с потупване в гърдите и "...болгар, болгар..." не става.
    И още: Коста, хубаво е, че си стигнал сам до своята истина. Но тя не е само твоя.

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Не отричам нищо. Напротив, потвърждавам. Уча се от всичко и от всички.

  3. #23
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    51
    Много ми е интересно, защо ми бяха изтрити два поста от темата "Направи си сам". Първият е в отговор на колега, който се интересува за преработване на хордиална центрофуга в радиална. Отговорът ми съдържаше думите "виж тук" следваше линк в който има снимки и коментари по въпроса. Последва отговор на модератора buci59, че за да отвори линка, трябвало да има регистрация - дай друга информация ми казва. Аз му отговарям - "Регистрацията отнема 1-2 минути. Трябва да се потруди човек, не може всичко на тепсия, колегата ако има зор ще намери начин да отвори линка и т.н. Тази информация намерих тази давам".... Без някакви лоши думи, които аз използвам само в най-краен случай.....И след няколко часа, хоп - постовете ми изтрити.....Сигурно и този ще изтрият.

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    И да не го изтрият - той е напълно безсмислен. Наистина има хора, които не са регистрирани там(като мен) и нямат и желание за това. Оправдавам модераторите за действието им. Копирай го и го пусни в този форум - аз също ще ти отговоря, че затова са необходими по-малко от 1-2 минути.
    Working....

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от tmtsl
    Много ми е интересно, защо ми бяха изтрити два поста от темата "Направи си сам".
    Колега tmtsl,сметнато е,че информацията е не подходяща или неефективна.Да пуснеш линк,където се изисква допълнителна регистрация е най-малкото отегчително докато протече самата регистрация.Беше ти предложено да дадеш друг вариант,за разглеждане но ти не го направи.Всичко това е по преценка на модераторите,а ти не им се сърди,те са затова,да чистят излишното и ненужното,да подреждат.Винаги можеш и да разчиташ на тях и вярвай,че ще ти помогнат точно когато имаш най-силна нужда.Успех.

  6. #26
    Колега tmtsl, поста ти може и да не е изтрит, а преместен. А относно линковете, които постваш, няма проблем, че са към друг Пчеларски форум, но той не може да се чете свободно, а изисква регистрация. Аз имах такава, но я изтрих по собствено желание и не желая да я правя пак. Сигурно не съм единствен, така, че както каза и vanHanegem по-добре я копирай и спомени източника. И това се опира до 1 минута и желание от твоя страна.

  7. #27
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Май стана мазало както някой се опасяваха с тези нови теми":моята технология" "моят начин на пчеларстване" и т.н. Един пише, друг пита, трети не разбрал май няма да се получи?

  8. #28
    Понеже 2 отделни теми бяха обединени, наистина се получиха малки неясноти. За това най-добре, всеки който задава въпрос да го отправя към конкретния човек. Тоест да започва с името на този който ще пита.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Шефа на митниците Вальо Танов бил запален пчелар. Произвеждал един от най-хубавия мед в България. Справка в-к Галерия.

  10. #30
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Ваньо Танов беше на изложението в Плевен в петък(11.02.) след обяд!

 

 
Страница 3 от 800 ПърваПърва 123451353103503 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 60 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 60 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •