Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 242 от 800 ПърваПърва ... 142192232240241242243244252292342742 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,411 до 2,420 от общо 7996
  1. #2411
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Най- вероятно е гледала някое сутрешно предаване или в БГ мама.
    Това, че на нас не ни е изгодно или не разбираме за какво става дума, ще изкараме жената по черна от дявола. Какво толкова сложно да различиш качествен мед от бъркоч? Явно толкова разбирате и от мед.

  2. #2412
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от belerefon Виж публикацията
    Не съм, защото засега съм на принципа "повече дела, по-малко думи".
    Изразих мнението си тъй като форума преди предлагаше много повече знания.Извинявам се!
    Според мен и преди, и сега форума предлага много знания, който ги търси ще ги намери.

  3. #2413
    Наблюдател
    Регистриран
    09.11.2014
    Мнения
    15
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Според мен и преди, и сега форума предлага много знания, който ги търси ще ги намери.
    Извинявай,но това е твое мнение.Според мен Матеев не случайно беше спрял да пише.Чудя се,защо отново се вкопчи да обяснява за манталитета наш български,а не подхвана някой интересен експеримент!?

  4. #2414
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Това, че на нас не ни е изгодно или не разбираме за какво става дума, ще изкараме жената по черна от дявола. Какво толкова сложно да различиш качествен мед от бъркоч? Явно толкова разбирате и от мед.
    За мен е сложно. Ти как го правиш : въртиш буркана ( на пазара) нагоре -надолу и хвърляш боб или като се прибереш в къщи пробваш с химически молив.

  5. #2415
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    За мен е сложно. Ти как го правиш : въртиш буркана ( на пазара) нагоре -надолу и хвърляш боб и ли като се прибереш в къщи пробваш с химически молив.
    Атанасов, имам чувството, че ти би объркал и буркан с мед с буркан мармалад от шипки или ягоди според това което говориш. Точно защото си мислите, че хората са балами и трябва да им се правят бъркочи с какви ли не боклуци и те да вярват, че това е мед. Е не е така. Това, че ти или някой друг не можете да различите кой мед какъв е, то други могат. И не е трудно както зз Айщайн не е трудна теорията за относителността.

  6. #2416
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Атанасов, имам чувството, че ти би объркал и буркан с мед с буркан мармалад от шипки или ягоди според това което говориш.
    Едва ли, но все пак нямам никакъв опит нито в правенето на ментета, нито в купуването им.
    пп.сподели твоя.

  7. #2417
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Едва ли, но все пак нямам никакъв опит нито в правенето на ментета, нито в купуването им.
    пп.сподели твоя.
    Атанасов, като костилка на г*з си. Като застанеш в Кауфланд, а и който е друг магазин, на пазарчето и се загледаш в бурканите с мед не ти ли нашепват нещо?

  8. #2418
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Атанасов, като костилка на г*з си. Като застанеш в Кауфланд, а и който е друг магазин, на пазарчето и се загледаш в бурканите с мед не ти ли нашепват нещо?
    Нищо не ми нашепват , защото не ги заглеждам. Не се запичам, моето мнение беше, че госпожата няма как да е толкова категорична в мнението си. С такива заблудени от нета и тв. ( имащи се за много светнати) е пълно.

    "От известно време търся мед без примеси в Пловдив и постоянно попадам на ментета"

  9. #2419
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    На мен пък ми е чудно, как точно от Матеев иска съвет да и каже имена на пчелари дето имат мед без примеси. Матеев дали познава такива пчелари (с мед без примеси).

  10. #2420
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Нищо не ми нашепват , защото не ги заглеждам. Не се запичам, моето мнение беше, че госпожата няма как да е толкова категорична в мнението си. С такива заблудени от нета и тв. ( имащи се за много светнати) е пълно.

    "От известно време търся мед без примеси в Пловдив и постоянно попадам на ментета"
    Свържи се с нея на лични и я питай. Нищо чудно да ти отговори. Току виж излязла и права.

 

 
Страница 242 от 800 ПърваПърва ... 142192232240241242243244252292342742 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •