Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 229 от 800 ПърваПърва ... 129179219227228229230231239279329729 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,281 до 2,290 от общо 7996
  1. #2281
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Недялко Атанасов Виж публикацията
    В твоята зеленчукова градина как назоваваш семената, КОИТО си говорят сами със себе си?
    Хубаво е когато ''проумееш'' да четеш между редовете.Не успееш ли–пиши се бегал!Това е истина от малката градинка–ЖИВОТ!

  2. #2282
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    Така към АПИТРЕЙД-Прочетох отговора ви че не разбирате в какво ви обвиняват колегите,и взе че ми писна от такива като вас.И аз съм в сферата на търговията от 12г.и знам как се правят на утрепани лисици.Това че пишете по 100 реда простотии и не знаете и вие какво пишете.Ето ви във прав текст какво не ни харесва във вашата фирма
    1.Ниската цена на меда на която го изкупувате,най ниската оферта от всички фирми с които пчеларите работят.
    2Не коректно държание към пчеларите по-точно дребните и средните пчелари които нямат толкова много мед.
    3 Опити със ниските цени да правите дъмпинг на пазара и да влияете на другите фирми.
    4.Само вие се оправдавате като путки в обрано лозе че пазара много тесен,труден и няма търсене и много ниски цени,с цел да смъкнете цената на меда.
    Ако и това не сте разбрали което съм написал, може спокойно да се метнете от някой мост там от Пловдив с надолу главата.

    П.П.Ако админа реши че е обида или нещо подобно моят пост в момента който написах съжалявам,но вече не се издържа на подигравките на АПИТРЕЙД С НАШИЯ ТРУД И ЦЕНА НА МЕДА!!!!!!!
    За този си пост моментално получаваш 7 дни БАН. Не затова, че си изказваш мнението, а че се изразяваш просташки.

  3. #2283
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Преди години когато купувахме от Дони майки по 15 евро, както и сега имаше много колеги които негодуваха от високата цена и когато се опитах да обясня защо майките не са скъпи ( във форума на Динко ) ме оплюха подобаващо на лични и дори ме обявиха за луд. След време когато се разбра че си заслужават всеки лев, някои ми се извиниха.

  4. #2284
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    За този си пост моментално получаваш 7 дни БАН. Не затова, че си изказваш мнението, а че се изразяваш просташки.
    И закакво,че се извинява в П.П.или,че Вие сте нечии слуги!

  5. #2285
    Заслужил Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    232
    Пчеларски район
    Добрич
    Цитат Първоначално публикувано от icofly Виж публикацията
    И закакво,че се извинява в П.П.или,че Вие сте нечии слуги!
    Май заради женския полов орган ще да е!

  6. #2286
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Понякога простаците казват истината,кояно не е угодна някому

  7. #2287
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Цитат Първоначално публикувано от галин Виж публикацията
    Май заради женския полов орган ще да е!
    Е щом някой се припознават значи човекът е постигнал целта си!

  8. #2288
    Наблюдател
    Регистриран
    29.12.2016
    Мнения
    17
    Пчеларски район
    Русе
    !!!!....

  9. #2289
    Няма по-разглезена и комплексирана нация от българската. Ако някой ви засегне лично, "оревавате орталъка", то не са социални мрежи, блогове, медии и т.н. Но когато някой си върши съвестно задълженията и не толерира някой си, то той веднага става подлога, маша, слуга и т.н. Нямате равни в това отношение.

    Евала на Трендафил. Правилата са еднакви за всички.
    Не че Радо не е прав, но не е това начина.

  10. #2290
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Мисля, че достатъчно точно съм казал защо го наказвам. Иначе поста е перфектен, ако нямаше някои неща.

 

 
Страница 229 от 800 ПърваПърва ... 129179219227228229230231239279329729 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 20 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 20 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •