Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 137 от 800 ПърваПърва ... 3787127135136137138139147187237637 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,361 до 1,370 от общо 7996
  1. #1361
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ти пък, що си мислиш, че така лесно ще се откопчиш от нас? А?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #1362
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    По нашенско хората много обичат да спорят за неща, от които имат повърхностна представа. И понеже всеки има достатъчно познания да оспори мнението на другия, но недостатъчно за да защити своите, спорът прераства в кавга. Кавгата може да завърши пък по два начина. По-умният да отстъпи осъзнавайки, че спорът е станал безмислен, или по-силният да набие по-слабия.

    Освен това докторите спорят за коли, автомонтьорите за лекарства, шивачите за дърводелство, ситничарите за компютри, компютърните специалист за компоти и т.н. Всестранно развити личности.

  3. #1363
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Илиев , а нещо за даскалите ? Обиден съм , че ме пропускаш .

  4. #1364
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от iliew Виж публикацията
    По нашенско хората много обичат да спорят за неща, от които имат повърхностна представа. И понеже всеки има достатъчно познания да оспори мнението на другия, но недостатъчно за да защити своите, спорът прераства в кавга. Кавгата може да завърши пък по два начина. По-умният да отстъпи осъзнавайки, че спорът е станал безмислен, или по-силният да набие по-слабия.

    Освен това докторите спорят за коли, автомонтьорите за лекарства, шивачите за дърводелство, ситничарите за компютри, компютърните специалист за компоти и т.н. Всестранно развити личности.
    Бъкел не разбирам от компютри, да знаеш!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #1365
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от vasilevsa Виж публикацията
    Публично обявявам, че напускам форума. Не ми харесва феодалния строй, който цари тук, модератори и администратори царе,"да ама не", цензура то дупка. Особено затвърдих решението си като прочетох на Матеев поста в отчета за действията на администраторите и модераторите. Случи се така, че един от най-банваните стана супер модератор, от разпни го до осанна. и щом проблема сме аз и слави 13, Матеев от сега имаш дерт по-малко.
    Желая успешно пчеларстване на всички ви и много мед и успехи!!!
    Твоето желание е Закон за мене. След малко ще ти забраня акаунта. Изказвам ти благодарност за участието ти във форума и за приятно прекараните месеци, в които не един път си ни развеселявал.

  6. #1366
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Жалко за напускането на Василевса и Салви 13, бяха двама от хората, които четях с интерес, защото бяха с по-различна гледна точка върху нещата.

  7. #1367
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от freelancer_bg Виж публикацията
    Жалко за напускането на Василевса и Салви 13, бяха двама от хората, които четях с интерес, защото бяха с по-различна гледна точка върху нещата.
    Добре, защо не им казахте няколко думи, да ги посъветвате, че по този начин ще си навеят само БАН и изгонване? Време на Слави му беше предоставено. Василевса никой не го е гонил.

  8. #1368
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    За Василевса не знам защо напусна пише че е бил проблем прочетох за пустият му корк ама там явно са почистили та не разбрах. Не че съм клюкар ама заради тоя корк 2 човек си отива а един се озаптява.
    Лично аз съжалявам за Василевса интересен начин на мислене има а и е с японка пък сега минава на хибриден модел друга такава екзотика няма - жалко. От известно време чета архивите има хора който са си извъртели мненията на 180 градуса например за кумафоса или в мнение от преди години се жалва че са му измрели 90% от пчелите заради акар щот не третирал пък сега казва да не се третира и че няма проблем.
    Та безгрешни хора няма.

  9. #1369
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    А за г-жа Георгиева никой ли няма да каже нещо? Тя с какво заслужи "бан" от Слави? Тя е потърпевша, а плачем за Слави. Нямам думи.

  10. #1370
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Ама ние тука ревем за Ангел - Василевса не за Слави.
    Ангел не е обиждал и нагрубявал г-жа Георгиева или аз не съм разбрал ако е имало такова нещо.
    Но вие пишете че доброволно е напуснал щом е така негова воля.

 

 
Страница 137 от 800 ПърваПърва ... 3787127135136137138139147187237637 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 15 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 15 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •