Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 125 от 800 ПърваПърва ... 2575115123124125126127135175225625 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,241 до 1,250 от общо 7996
  1. #1241
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    От доста време чета днес форума.Гледам по всички теми има горещи точкиЕдвам се престраших да драсна два реда да не изгоря

  2. #1242
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    В тая тема за меда неща да се меша днес.Гледах вчера,че можем вече и по фейса да продаваме.

  3. #1243
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Тук не са само две, но да ти отговоря на въпроса. Практикувам ги всичките с лекота, а и не само тези. Това като заяждане ли да го приема или и ти като един друг потребител - само си бърбориш. Тоест правиш си вятър на устата. Питам за да знам какво да практикувам. Надявам се да следиш мисълта ми и ще се сетиш на къде клони тя.
    Питам, за да знам как да ти реагирам за в бъдеще. Защото знаеш, че ги мога и двете. И в смислен спор с аргументи и на "Каквото повикало, такова се обадило".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #1244
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Питам, за да знам как да ти реагирам за в бъдеще. Защото знаеш, че ги мога и двете. И в смислен спор с аргументи и на "Каквото повикало, такова се обадило".


    Недей да правиш тая грешкане виждаш ли че в него е ножа и хляба
    Да не изгориш!

  5. #1245
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Това като обида ли да го считам или като закана?
    Като пожелание.

  6. #1246
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Питам, за да знам как да ти реагирам за в бъдеще. Защото знаеш, че ги мога и двете. И в смислен спор с аргументи и на "Каквото повикало, такова се обадило".
    Питай, питай. Явно още не си разбрал, но ще ти се разясни (както обичаш да казваш ти - да ти се набие в главата). Ще се опитам по най - толерантния начин - от раз.

  7. #1247
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Недей да правиш тая грешкане виждаш ли че в него е ножа и хляба
    Да не изгориш!
    Не се притеснявай, смятам го за почтен човек, независимо че езика му е хаплив като моя.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #1248
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Георгиева Виж публикацията
    Момчета, ...
    Имах планове да остана до Коледа. Но се промениха в движение.
    Като почнах да пиша тук, мъжът ми ми каза: "ще те смелят, давам ти месец". Е, не позна, изкарах почти два. Даже вече съм "Потребител".
    Но директният хейт ми е излишен и ще си го спестя. За съжаление пак простащината печели. Успех с опитите да се преборите с нея, явно е голямо предизвикателство...
    Благодаря за съветите, за съдействието, за страхотния хумор!
    Жалко и тъжно за няколко месеца 2 ра дама която се престрашава да пише и си тръгва обидена и минава на страната на зрителите не ми се рови назад но мисля че друга дама скоро се престраши да пише и даде оригинална идея но дали скоро пак ще го направи тя или някой друг. И защо защото ...........коркът не бил дървесина подкрепено аргументирано.Имам възможността да познавам много пчелари и ако се загледате долу на потребителите има много ама много сериозни пчелари с много голям опит и брой кошери който имат пет постинга на кръст то и да пишеш много като мен пак не е добре ама ако само теглиш инфо. а не даваш май е по лошо ама най лошо е да се конфронтираш с обиди за няма нищо.

    Г-жо ако издържите до Коледа може би ще разберете как да не ви се роят толкова много пчелите в рапицата но няма да ви го напишат в ефир поради ред причини Защо мислите отиде чата на ремонт.

  9. #1249
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Жалко и тъжно за няколко месеца 2 ра дама която се престрашава да пише и си тръгва обидена и минава на страната на зрителите не ми се рови назад но мисля че друга дама скоро се престраши да пише и даде оригинална идея но дали скоро пак ще го направи тя или някой друг. И защо защото ...........коркът не бил дървесина подкрепено аргументирано.Имам възможността да познавам много пчелари и ако се загледате долу на потребителите има много ама много сериозни пчелари с много голям опит и брой кошери който имат пет постинга на кръст то и да пишеш много като мен пак не е добре ама ако само теглиш инфо. а не даваш май е по лошо ама най лошо е да се конфронтираш с обиди за няма нищо.

    Г-жо ако издържите до Коледа може би ще разберете как да не ви се роят толкова много пчелите в рапицата но няма да ви го напишат в ефир поради ред причини Защо мислите отиде чата на ремонт.
    Госпожата лично ще я помоля да се върне и се надявам, че в този форум наистина ще настане мир и спокойстви и ще се работи конструктивно. А останалите ще ги помоля да бъдат по толерантни. За което ще им бъда много благодарен. Надявам се да се вслушате в думите ми.

  10. #1250
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не се притеснявай, смятам го за почтен човек, независимо че езика му е хаплив като моя.
    Благодаря, но все пак помисли дали ти се държиш почтенно и дали няма да си сгрешил с преценката си за мен.

 

 
Страница 125 от 800 ПърваПърва ... 2575115123124125126127135175225625 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •