Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата

    Ташмайдан 2017

    Какво ново?

  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Какво ново?

    What is this бе Трендафиле. Или ракиите са ти много дълги или ножовете ти са къси, но ако някой друг беше повдигнал такава тема ти щеше да си първия, който щеше да му направиш забележка.

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    What is this бе Трендафиле. Или ракиите са ти много дълги или ножовете ти са къси, но ако някой друг беше повдигнал такава тема ти щеше да си първия, който щеше да му направиш забележка.
    Защо? Не ти ли харесва това което съм написал? Какво ново за Ташмайдан 2017? Примерно: Кога ще се провежда? Както писа един колега с какви пари, с паспорт или с лична карта? Групово ли ще се пътува или кой как намери? Къде ще се преспива? Колко пари ще излезе едно пътуване? Какво можеш да си купиш и какво не? Колко дни е? Какво ще можеш да пренесеш през граница? След като завърши: Какви са впечатленията? Кой доволен, кой не? Снимки, филми и т. н..

    П.П. А и пускам нова тема за да не пишат в старата от 2015г.

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    What is this бе Трендафиле. Или ракиите са ти много дълги или ножовете ти са къси, но ако някой друг беше повдигнал такава тема ти щеше да си първия, който щеше да му направиш забележка.
    Тук сега не разбрах ще ми се извиниш ли или да ти метна един БАН? За ракиите примерно. Ножове имам и къси и дълги.

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Тук сега не разбрах ще ми се извиниш ли или да ти метна един БАН? За ракиите примерно. Ножове имам и къси и дълги.
    Да, ще се извиня. Виждам три грешки в поста си - правописна, словоред и обида към по-вишестоящ във форума.

    Вероятно само тези, които ще се регистрират във форума през 2018 все още не знаят, че не употребяваш алкохол, но както и да е.

    ...Относно темата - наистина нищо не ми говори заглавието и ще ми бъде интересно да разбера малко повече - споделени снимки, коментари, цени, поведени и отношение на търговците и все в тоя дух.

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Изложението мина, а няма нищо което да покаже как е преминало събитието. Хайде, пуснете някакви материали, все някой е щракнал нещо.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •