Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 24 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 232
  1. #141
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Значи ако не си платя няма и да взема ни цени ни пари така излиза от вашия пост.Аз като съм беден и нямам даже да подхраня трябва да затварям ли кепенеца и да ходя в чужбина за 1600 евра да работя.Аз като по прост човек под субсидии разбирам помощ.Каква помощ трябва да се дава на хора които са си платили и не обявяват смъртност за да могат да си напълнят джоба и да се бият в гърдите ,,вижте ме колко сме големи пчелари".Как да не гледаме в чуждата паница като от това зависи и ние да се занимаваме с пчеларство.
    п.п. Тоя пост не се отнася за корекните БИО пчелари.

  2. #142
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Не ми е греда или треска. Нито в окото, нито на друго място. Ама като има нещо нередно не мисля, че трябва да остава така. А и като е толкова тежко на био пчеларите да изпълняват изисквания и т.н. що не се откажат. Пробвали са-тежко им е, трудно. Да се откажат.

  3. #143
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Ха - след като си толкова принципен, надявам се във всяко едно отношение и по всеки един въпрос да си толкова принципен, и да скачаш така като пружинка за всяка една справедливост в обществото ни - както тука, щото то е лесно да щракаш по клавиатурата и да нападаш и слагаш под един общ знаменател огромна група от хора, които са изрядни във всяко едно отношение, а страдат от административните неуредици на министерството. Та, ако имаш нещо конкретно - то назовиго, а не само да плюеш завоалирано, ако ли не то не е нужно да се правиш на "умрЕла лисица", може да си заровиш главата в пясъка като щраус, или само да я посипеш с пепл(за по-лесно)...
    Ха. Аз само си правих сметка колко излиза тази "помощ" за Биото на обикновения пчелар. Ти какво се закачи и толкова се подпали? Чудна работа.

    И като ми наблягаш на "грешката" мислиш ли, че съм сгрешил използвайки друга буква? Погледни си твоя пост и виж ти колко грешки си напапалякъл/направил/.

  4. #144
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Значи ако не си платя няма и да взема ни цени ни пари така излиза от вашия пост.Аз като съм беден и нямам даже да подхраня трябва да затварям ли кепенеца и да ходя в чужбина за 1600 евра да работя.Аз като по прост човек под субсидии разбирам помощ.Каква помощ трябва да се дава на хора които са си платили и не обявяват смъртност за да могат да си напълнят жоба и да се бият в гърдите ,,вижте ме колко сме големи пчелари".Как да не гледаме в чуждата паница като от това зависи и ние да се занимаваме с пчеларство.
    п.п. Тоя пост не се отнася за корекните БИО пчелари.
    А, ама не бъркай социалната помощ с компенсаторното плащана, защото парите които се дават за биологичното пчеларство и въобще всички други агроекологични плащания, са компенсаторни плащания за това че се изпълняват някакви поети ангажименти, поемането на въпросните ангажименти е свързано с плащане за дадена услуга.
    Та, надявам се да ти е станало ясно и да не се опитваш да тълкуваш нещата като "дявола евангелието"...

  5. #145
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Да им имам ангажиментите, нали и те са само на хартия. Ще дойде така , че най ценното в БГ за да си пчелар е да имаш хартия.

  6. #146
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ха. Аз само си правих сметка колко излиза тази "помощ" за Биото на обикновения пчелар. Ти какво се закачи и толкова се подпали? Чудна работа.

    И като ми наблягаш на "грешката" мислиш ли, че съм сгрешил използвайки друга буква? Погледни си твоя пост и виж ти колко грешки си напапалякъл/направил/.
    Ти, нали си със "супер" права - удари някой и друг изпуснат интервали или направо коригирай с "червеният маркер"...


  7. #147
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Ти, нали си със "супер" права - удари някой и друг изпуснат интервали или направо коригирай с "червеният маркер"...

    То на теб все трябва да ти се помага.

  8. #148
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Да им имам ангажиментите, нали и те са само на хартия. Ще дойде така , че най ценното в БГ за да си пчелар е да имаш хартия.
    Значи е много лесно и елементарна - ами давай и ти тогава, ставай био не заради субсидията, понеже такава вече няма, то поне да хванеш другият влак - на високите цени, ама що ти е на тебе да продаваш био мед на 6лв, като можеш да си го продадеш без да е био на 7лв, и да продължаваш да виеш като чакал...


  9. #149
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Не ти следя творчеството "от близо", щото голям процент е "чат-спам", но си спомням преди година и нещо, че ти тотално отказваше да минеш под биологичен контрол, защото е свързано с ПЛАЩАНЕ НА ТАКСА(а, ака бъркам и това не е било твое мнение, а нечие друго - то, моля да ме извиниш предварително)...
    Не само това г-н Мутафов,а и какъв трябва да бъда за да ги взема тия пари/Лъжец/.Бай Кънчо рушвета викаш ,,един път дадеш ли цял живот ще даваш".
    За това и миналата година не кандидатствах за 13 лв компенсаторното плащане макар, че имах право да взема за 136 броя. Начина не ми хареса как ги даваха.

  10. #150
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То на теб все трябва да ти се помага.
    То, с червеният маркер не се помага...
    ...пък ако толкова много ти се помага, то изчакай да ти се поиска от някого да помагаш, за "алхимията" примерно!!!

 

 
Страница 15 от 24 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •