Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 34 от 46 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 331 до 340 от общо 457
  1. #331
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Аз съм бил по-нахдчив и съм разбрал това и съм вложил средства за да си реализирам продукцията на по-висока цена.
    Аха...значи вложи средства в едно листче, което ти дава право да си даваш конвенционалния мед на по - висока цена? Казвам "конвенционалния", защото имайки тия химикалки вътре си е направо проблемен. А конвенционални пчелари с мед за чудо и приказ, го дават за подобрител на вашия за смешните 5-7 лв., има - няма.

  2. #332
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Алексиев Виж публикацията
    Какво да кажа колега. 65 години живея с "дивотии" оправдавани по един или друг начин и всичките за мое добро. Оправях се някак си, като все се надявах да се оправи. Вече ми е все тая, нямам илюзии за нищо. Ако един шеговит коментар, който не е лишен от истина, приемаш за дивотия, моля, заповядай. Разочарован съм, но няма да се разсърдя, такъв е живота.
    Колега Алексиев, колегата Атанасов използва поста ти като база/трамплин, върху който да поднесе трактата си за финансовия отчет на европейския съюз за България през изминал период от време. Шегувам се. Затуй, че запазете спокойствие.

  3. #333
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ".Oт нeя cтaвa яcнo - cтpaнaтa ни e cпeчeлилa 14,7 млpд. лeвa зa oceм гoдини члeнство
    Брях,брях,какви мазни сметки и верни на всичкото отгоре,тц.тц.тц.А още преди да влезем в евросъюза(мамка му)се говореше за годишна миза 4 милярда лева.Сигурно се е удвоила за тез години,а ние смятаме,че сме на плюс............"Блажени са вярващите"..

  4. #334
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аха...значи вложи средства в едно листче, което ти дава право да си даваш конвенционалния мед на по - висока цена? Казвам "конвенционалния", защото имайки тия химикалки вътре си е направо проблемен. А конвенционални пчелари с мед за чудо и приказ, го дават за подобрител на вашия за смешните 5-7 лв., има - няма.
    Аз тъй съм преценил и съм загубил.Ти си бил по-находчив и си ги вложил в по-печеливша дейност и си спечелил.Дано по-скоро дойде равния старт,дето го искаш,та да ни изравнят.

  5. #335
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Аз тъй съм преценил и съм загубил.Ти си бил по-находчив и си ги вложил в по-печеливша дейност и си спечелил.Дано по-скоро дойде равния старт,дето го искаш,та да ни изравнят.
    Явно е безпредметно да водим някакъв така да го наречем спор. Изравняването може много лесно да стане. Как? Като и другата фирма ти обърне гръб не дай боже, но не е изключено и тогава пак ще си говорим.

  6. #336
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Явно е безпредметно да водим някакъв така да го наречем спор. Изравняването може много лесно да стане. Как? Като и другата фирма ти обърне гръб не дай боже, но не е изключено и тогава пак ще си говорим.
    Надявай се!

  7. #337
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Брях,брях,какви мазни сметки и верни на всичкото отгоре,тц.тц.тц.А още преди да влезем в евросъюза(мамка му)се говореше за годишна миза 4 милярда лева.Сигурно се е удвоила за тез години,а ние смятаме,че сме на плюс............"Блажени са вярващите"..
    Колегата се докачил и ти си от обидчивите, но не мога да не взема отношение. И аз съм черноглед и песимист, но ти избиваш на слепота. Я си отвори очите и се огледай. В Бургас например всичко построено през последните години е с 80% еврофинансиране. Така е из цялата страна. Виж колегите колко пари са отнесли за 10-12. И още , и още......
    Що ли се губя, то когато човек не иска да види нещо и ....да го ..... пак......
    пп. А дано разбереш многоточието, много чест твой похват на писане.


    http://www.minfin.bg/bg/883 ---Пак можеш да твориш .........

  8. #338
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Надявай се!
    Не се надявам и не ти го желая. Имах предвид хипотетично.

  9. #339
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не се надявам и не ти го желая. Имах предвид хипотетично.
    Пак няма да има изравняване.

  10. #340
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Има една приказка "Кервана си върви, кучетата си лаят". Нали забелязахте, че никой от изброените по-рано от Дончев, освен вдраев не се включи в дискусията. Хората са си оплели кошницата и им дреме на ония. При следващата далавера познайте пак кой ще намаже. Просто така са нещата, едни хора са по разтропани и знаят кога и как да спечелят от положението. След тях следва една голяма част от хора които опитват същото, но те само плащат масрафа. И най-накрая сме ние които ги оплюваме, ама тя далавера отдавна е минала, още когато сме оплювали предишната. Айде наздраве!

 

 
Страница 34 от 46 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •