Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 457
  1. #41
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ха, май настъпихме нечий мазол. Аз пък от своя страна да питам, ти в качеството на застъпник ли се явяваш на сертифициращите фирми...
    И в заключение, нека не се заплашваме, става ли? Ако ще ме банираш, прави го, няма да съм ни първия, ни последния към когото е подходено така, за това и много
    Ами, то от толкова хвърляне на кал - какво друго ми остава, ЗА БАЛАНС ще се застъпя за тях разбира се.
    Продължавате да гледате в канчето на другите и кокошката на кумшията ви се струва не гъска или пуйка ами направо ЩРАУС!!!
    ...и в заключение никой не е вързан никъде, но културно призовавам не само теб но и всички останали да спазваме добрият тон!!!

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Ами, то от толкова хвърляне на кал - какво друго ми остава, ЗА БАЛАНС ще се застъпя за тях разбира се.
    Продължавате да гледате в канчето на другите и кокошката на кумшията ви се струва не гъска или пуйка ами направо ЩРАУС!!!
    ...и в заключение никой не е вързан никъде, но културно призовавам не само теб но и всички останали да спазваме добрият тон!!!
    Ще отвърна на апела ти, за добрия тон, макар да смятам, че никого не съм обидил или поне не е било с такава цел в тази тема. Пак повтарям, не ме интересува кой колко взема, не правя сметка на никой, а единствено моята си! Моята "патка" ми е достатъчна, както не искам "щтраус", така и не искам "пиле". Стремя се да си свърша работата и това, което е резултат на моя труд, си ми е достатъчно. Просто разискваме по темата!

  3. #43
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Ами, след като са толкова био, то да се свържат със съответните фирми и да се сертифицират.
    Пък за такива по-био, най-био - си има и други частни сертификати като нейтчърал(натурал), да се информират, да се свържат и сертифицират, и после ако могат и на 25лв на едро да си продават мед - само ще се радвам за тях, а не да злобея като най-върлият хейтър на света!!!
    Аха, значи само сертификат трябва и ...........брулим крушата.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Съжалявам ако съм ударил лайното във вентилатора.

    Гледайте си пчелите, пийте си ракията и си мерете "чушките" само с чушкопеците!

    Аз пак ще излизам в полу-легалност (демек никой не ме търси, пък аз се крия)... че прасетата надничат от календара
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #45
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Интересно ми е био пчеларите с какво третират,сигурен съм че участват и по програмите за подпомагане борбата с акара.Колко от биопчеларите са се възползвали от тая мандра хем био хем чеик мате .Сертифициращите фирми вече са си земали парсата и сигорно ги гледат под лупа,за другите пародии не ми се пише.

  6. #46
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аха, значи само сертификат трябва и ...........брулим крушата.
    Господин Дончев като автор на темата, всичките ви постове по нея за пореден път потвърждават стремежът ви за конфронтиране на сектора. Във всяко ваше изречение блика очевидната омраза която изпитвате към брулещите крушата със сертификати. Какъв изказ. Това да не е свързано със супер модераторските ви права. Нищо лично.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Уважаеми господин СУПЕР модератор, подразни ме факта, че коригирате мой мост #36, заличихте абзац със забележка "опит за клевета". Това не е клевета, това си е самата истина, на която съм жив свидетел, без да съм се възползвал от това. Да, дадено Ви е право да го правите(корекцията), но как установихте, че е опит за клевета или манипулация. Бях решил да престана със съжденията си по темата, но това Ваше действие ме провокира. Пак мога да повторя - това което написах си е живата далавера и моля не се правете, че не знаете за такава практика. Цензурата става май сериозна.

  8. #48
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Пламен Керчев Виж публикацията
    Господин Дончев като автор на темата, всичките ви постове по нея за пореден път потвърждават стремежът ви за конфронтиране на сектора. Във всяко ваше изречение блика очевидната омраза която изпитвате към брулещите крушата със сертификати. Какъв изказ. Това да не е свързано със супер модераторските ви права. Нищо лично.
    Както казах и по - горе няма такова нещо като конфронтиране. Значи взимаме една хартийка и тя ни осигурява изкупуването на меда на по - висока цена? Така ли? Дали обаче си заслужаваме тази цена? Другите като нямат тези хартийки те трева ли пасат? Да, те трябва да си мълчат и да си дават меда за жълти стотинки. Така честно ли е към тях? Или всички да хукнем към ЛАКОМ...сори МАКОМ и да си набавим хартийките. Ами то като имаме всички тез хартийки защо тогава да се делим? А след като имаме тези хартийки меда ни наистина ли ни е БИО? Или вече си е БИО?

    За правата на модератора: Приемам го за "Нищо лично" иначе, ако се замисля май ми се търси сметка на начина на изказване и набеждаване за неспазване на правата. А това се наказва с БАН.
    В момента има две страни в спора и всяка е права за себе си, но толерантни ли са една към друга или има някакво прецакване? Това се търси. Всяка има право да даде мнението си по въпроса без да засяга съответната страна, а не да търси сметка на модератора. И той е пчелар и пълноправен участник във форума. Все едно някой да вземе да търси сметка на Искрен защо аджеба защитава другата страна.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Не се сещам за бранш или област, в които да няма мошеници. Естествено, че ще ги има и сред пчеларите, вкл. и сред биопчеларите. По тази логика трябва най-напред да закрием народното събрание. Така че напразно е препирнята. Няма как да кажем "всички са маскари", защото не е така. Просто като видим такива, трябва да реагираме, а не да гледаме отстрани и да мърморим, надявайки се от само себе си да намаляват разбойниците.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от zayo Виж публикацията
    Разбирам, че повечето колеги го правят заради парите, но рано или късно и този балон ще се спука.
    Това отдавна го написах, но в друга тема и пак ще го повторя, когато далаверата с евросредствата свърши, тогава и пчеларите значително ще намалеят, пропорционално на увеличаването им от 2007г. насам. Дано сме живи, да видим дали сме познали.

 

 
Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •