Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 41 от 46 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 401 до 410 от общо 457
  1. #401
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Можете ли да ме насочите къде да погледна данните за вноса на пч.мед ?

  2. #402
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Можете ли да ме насочите къде да погледна данните за вноса на пч.мед ?
    Тук има нещо по въпроса:http://www.parliament.bg/pub/PK/224337654-06-548.pdf но дали е вярно?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #403
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Да не ти цитирам всички простотии, ама нещо много си афектиран. Що ли -нещо гузен ми се виждаш.

    Аз ли съм им нахулил по 700 кошера, че да ми се жалват тука в твое лице. Ей такива преебавате сектора. Баси, ще прави мушенгии с меда, защото имал много кошери.
    Ясно - начи идея си нямаш какво коментираш.
    Пък за гузен - нали знаеш, че само гузните бягат. Като ти е мерак, заповядай да ми видиш "700-е" кошера и как преебавам сектора - само едно условие: като дойдеш и видиш, че си просто един клеветник, е те тука във форума ще ти седи в подписа "аз съм тъпанар": ясно ли ти е бе, тъпанар?!

    Айде бегай сега да въртиш дудуци на майните, че най ми е писнало да се занимавам с тъпанари.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #404
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Ясно - начи идея си нямаш какво коментираш.
    Пък за гузен - нали знаеш, че само гузните бягат. Като ти е мерак, заповядай да ми видиш "700-е" кошера и как преебавам сектора - само едно условие: като дойдеш и видиш, че си просто един клеветник, е те тука във форума ще ти седи в подписа "аз съм тъпанар": ясно ли ти е бе, тъпанар?!

    Айде бегай сега да въртиш дудуци на майните, че най ми е писнало да се занимавам с тъпанари.
    3 дни БАН.

  5. #405
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Можете ли да ме насочите къде да погледна данните за вноса на пч.мед ?

    Може, разбира се - погледнете тук:
    https://pchelari.com/forum/showthrea...ll=1#post98606

    Тогава пак бяхме манипулатори, цената на букета щеше да става 6 лв. до месеци и т.н. Един друг виден наш "опонент" толкова се засегна, че чак направи друг форум. Писахте по-рано, че времето ще покаже - е, какво показа времето, прави ли сме били тогава? Погледнете информацията за Испания - мед от слънчоглед 2 евро / кг.

    Поздрави

  6. #406
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Може, разбира се - погледнете тук:
    https://pchelari.com/forum/showthrea...ll=1#post98606
    Регистрирах се и погледнах. Вноса на мед докъм 2011 е под 300 тона. След 2012 рязко скача на 1800, по-късно /2017/ стига 2200 т.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  7. #407
    Заслужил Автор
    Регистриран
    28.11.2013
    Мнения
    209
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Регистрирах се и погледнах. Вноса на мед докъм 2011 е под 300 тона. След 2012 рязко скача на 1800, по-късно /2017/ стига 2200 т.
    Точно така, миналата година е рекордна за вноса - 2278 тона. Това е 19,3% от добитите за годината в България 11807 тона според статистиката на МЗХГ:
    http://www.mzh.government.bg/media/f...shoney2017.pdf

    Системата на НСИ дава възможност и за справки от коя страна е извършен вносът.

    Поздрави

  8. #408
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Точно така, миналата година е рекордна за вноса - 2278 тона. Това е 19,3% от добитите за годината в България 11807 тона според статистиката на МЗХГ:
    http://www.mzh.government.bg/media/f...shoney2017.pdf

    Системата на НСИ дава възможност и за справки от коя страна е извършен вносът.


    Поздрави

    Браси лайката... Вместо деминимис, да искаме да забранят вноса на мед в България... или поне за страни извън ЕС.... И Тръмп и Путин да ни се разсърдят ще го преживеем...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #409
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Дали нашата държава може да спре подобен внос , или това зависи от квотите за украйнски мед приети от ЕС ?

  10. #410
    Наблюдател
    Регистриран
    29.09.2018
    Мнения
    36
    Пчеларски район
    Пловдив
    Цитат Първоначално публикувано от Апитрейд Пловдив Виж публикацията
    Може, разбира се - погледнете тук:
    https://pchelari.com/forum/showthrea...ll=1#post98606

    Тогава пак бяхме манипулатори, цената на букета щеше да става 6 лв. до месеци и т.н. Един друг виден наш "опонент" толкова се засегна, че чак направи друг форум. Писахте по-рано, че времето ще покаже - е, какво показа времето, прави ли сме били тогава? Погледнете информацията за Испания - мед от слънчоглед 2 евро / кг.

    Поздрави
    За Испания сте прави, но да не забравяме,че те са най-големия производител на мед в Европа.
    С уважение:

 

 
Страница 41 от 46 ПърваПърва ... 313940414243 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •