Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Освен обявената цена на вощината от 1.50 лв/кг, предлагам и цена за един брой стара ДБ плодникова пита - 75 стотинки. В този случай е важно питите да са цели и запазени от молци, а наличието на остатъци от мед, прашец и армираща тел в тях е без значение.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от valaz Виж публикацията
    Освен обявената цена на вощината от 1.50 лв/кг, предлагам и цена за един брой стара ДБ плодникова пита - 75 стотинки. В този случай е важно питите да са цели и запазени от молци, а наличието на остатъци от мед, прашец и армираща тел в тях е без значение.
    Ти до сега къде беше? Позакъснял си. Догодина пусни офертата по-рано! Дано на пролет офертата да е актуална още.

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти до сега къде беше? Позакъснял си. Догодина пусни офертата по-рано! Дано на пролет офертата да е актуална още.
    В крайна сметка, според твоите разбирания, какво е "вощина", извини ме ако вече си го разяснил, но аз все още не съм го разбрал - чакам!

  4. #24
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    В крайна сметка, според твоите разбирания, какво е "вощина", извини ме ако вече си го разяснил, но аз все още не съм го разбрал - чакам!
    Офертата е пусната още от юли 2017 година. Единствено през лятото съм много ангажиран с работа в пчелина и не остава време за това. Восъчния молец тогава е много активен и ми е трудно да ги опазя от него. Затова офертата е валидна от септември тази година до 15 април 2019 г. Вощината представлява восъчни суровини - непретопени восъчни пити. Когато са смачкани и поставени в чувал ги мерим на тегло - 1.50 лв/кг. Когато питите са цели плодникови ДБ, може и на бройка - 75 стотинки на брой.

  5. #25
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Обявата е актуална. Цените остават без промяна, както са били в предното ми мнение - плодникова ДБ пита - 75 стотинки на брой или 1.50лв/кг, само ако в питите няма останал мед.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •