Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Рамки за алпийски кошери.

    Здравейте колеги.
    Оказа се голям проблем да намеря производител на нестандартни рамки. Трябват ми 200 броя за алпийски корпусчета. Ако някой знае производител който би се навил за такава бройка, нека пише. Ще съм благодарен.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Здравейте колеги.
    Оказа се голям проблем да намеря производител на нестандартни рамки. Трябват ми 200 броя за алпийски корпусчета. Ако някой знае производител който би се навил за такава бройка, нека пише. Ще съм благодарен.
    Галин от форума дали няма да ти свърши работа?

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    10.11.2013
    Мнения
    29
    Ако става въпрос за оригиналните рамки /летва+тел/ не се правят трудно ... В летвата отвор 2,5мм и набиваш 3мм телена скоба ...
    System network ...

  4. #4
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Галин от форума дали няма да ти свърши работа?
    Не. Не правел рамки. Както и други колеги, правещи кошери.

  5. #5
    Цитат Първоначално публикувано от isoto Виж публикацията
    Ако става въпрос за оригиналните рамки /летва+тел/ не се правят трудно ... В летвата отвор 2,5мм и набиваш 3мм телена скоба ...
    Искам ги изцяло дървени и мога да си ги направя, но нямам време за това. За това си търся някой да ми набичи и рендоса летвите. Аз ще си ги скова и обтеля.

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    13.10.2013
    Мнения
    6
    Мога да ти помогна .Само ми изпрати номер за контактни на лични за да се разберем.

  7. #7
    Цитат Първоначално публикувано от Paskalev66 Виж публикацията
    Мога да ти помогна .Само ми изпрати номер за контактни на лични за да се разберем.
    Благодаря. Пращам ти ЛС.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    05.12.2013
    Мнения
    100
    Пчеларски район
    Стара Загора
    Юрий тъй като за догодина най-вероятно ще ми се наложи да поръчам известно количество такива рамки, би ли споделил какви цени си срещнал при различните производители и какво количество искат за поръчка?

  9. #9
    Цитат Първоначално публикувано от roxterox Виж публикацията
    Юрий тъй като за догодина най-вероятно ще ми се наложи да поръчам известно количество такива рамки, би ли споделил какви цени си срещнал при различните производители и какво количество искат за поръчка?
    Свържи се с колегата Паскалев66, той ми ги направи, за което много му благодаря. Рамките са точно такива каквито ги поръчах. Моите са 200 бр., но мисля че няма проблем в количеството. За цената си говори с него, моите са нестандартни. Ако той прецени че е уместно, може сам да я сподели. Аз нямам против.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •