Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 51 от 127 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 501 до 510 от общо 1262
  1. #501
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    В допълнение ще добавя и следното - независимо че си си платил чинно осигуровките за земеделски производител, неподаването на декларация образец 1 ежемесечно, автоматично те вкарва с 50 лв/бр.,тоест всяка пропусната декларация - 50лв.(това е минимума). Пропуска ми струваше 350лв. за 7 неподадени декларации,но има една вратичка която лично данъчни са ми я казали - глобата има давност(която е две години) и ако не отидеш лично в НАП да ти я връчат не могат да те принудят по друг начин.Та,"професионалния" съвет беше : "ако нямаш работа в НАП,след две години си на чисто.Не отивай,колкото и да те канят".

  2. #502
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    В допълнение ще добавя и следното - независимо че си си платил чинно осигуровките за земеделски производител, неподаването на декларация образец 1 ежемесечно, автоматично те вкарва с 50 лв/бр.,тоест всяка пропусната декларация - 50лв.(това е минимума). Пропуска ми струваше 350лв. за 7 неподадени декларации,но има една вратичка която лично данъчни са ми я казали - глобата има давност(която е две години) и ако не отидеш лично в НАП да ти я връчат не могат да те принудят по друг начин.Та,"професионалния" съвет беше : "ако нямаш работа в НАП,след две години си на чисто.Не отивай,колкото и да те канят".
    За кое подразделение на НАП става на въпрос. НАП Търговище за не подадена в срок Декларация образец 1 глобата е 250 лв. Тези "чиновници" маи от различни книги четат.

  3. #503
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    НАП Бургас

  4. #504
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Ако някой знае нещо повече за софтуера който даваха по бтв новините от 19 часа да пише по подробно.

  5. #505
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ако някой знае нещо повече за софтуера който даваха по бтв новините от 19 часа да пише по подробно.
    Какъв софтуер дай повече подробности.

  6. #506
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    За триене
    Този пост е редактиран от Дамян Дамянов; 20.10.2014 в 20:11.
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  7. #507
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  8. #508

  9. #509
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Ето го и другия клип от днес за колегата Сашо Георгиев и за "БИО" меда.
    Само на мен ли ми се вижда или на рафта има "БИО" мед от рапица
    Тая рапица ще е от дивата дето расте в гората, а мащерка и драка направо ме хвърли в смях.

    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  10. #510
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    Тая история се търкаля по медиите периодично вече две години. Човека, който се рекламира по този смешен начин се казва Сергей Петров. На базата на идеята, развита в другия форум като колективни усилия преди 3 и повече години печели някакъв проект в Щатите. Сега си живее там със стипендията и периодично пуска разни клипове в БГ за да отчете дейност. Нека, който иска да провери казаното, да пусне търсене в Гугъл за Hivematic и да се опита да влезе в контакт с него. Аз лично не успях по никакъв начин. Ето и клипа му от миналата година: https://www.youtube.com/watch?v=k58VTLgeaSs
    Този пост е редактиран от tsc1; 20.10.2014 в 21:58.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 51 от 127 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •