Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 101 от 127 ПърваПърва ... 519199100101102103111 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,001 до 1,010 от общо 1262
  1. #1001
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    А сега чакайте да се откажат да ви вадят от населените места, не само това ами и още друго ще измислят. Ама стойте си в къщи и чакайте. Те ще ви кажат къде да си сложите пчелите. Къд им е най-удобно за товарене.

  2. #1002
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Скоро ще внасят нов законопроект,който ще накара кърлежите да напуснат населените места,след като бяха регистрирани множество случаи на зверски ухапвания по паркове и градини.

  3. #1003
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Димитър Бонев Виж публикацията
    А сега чакайте да се откажат да ви вадят от населените места, не само това ами и още друго ще измислят. Ама стойте си в къщи и чакайте. Те ще ви кажат къде да си сложите пчелите. Къд им е най-удобно за товарене.
    Нещо повече - предполагам всички пчелари ясно осъзнават, че следващия път протест няма да има. Въобще вече няма да има протести за каквото и да било поради една много проста причина - свършиха се глупаците, които си скъсват гъза да ги организират, а после да тънат от срам пред медиите, народа и парламентарните комисии.

    От сега нататък никоя организация няма да посмее да обяви протест, защото ще се изложи и ще стане смешна в очите на останалите.

    От сега нататък властимащите спокойно ще си развяват байрака, необезпокоявани от никого.

  4. #1004
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Скоро ще внасят нов законопроект,който ще накара кърлежите да напуснат населените места,след като бяха регистрирани множество случаи на зверски ухапвания по паркове и градини.
    След тях следват кучетата, котките, змиите, мишките, плъховете, лястовичките ........ а след тях и хората (но първо пчеларите). Както е казал Сталин - няма хора, няма проблеми. Или в Български условия - няма пчелари, няма проблеми.

  5. #1005
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Млекопроизводителите изливаха мляко.Зеленчукопроизводит лите хвърляха домати.Примери дал господ.Ефект-нулев.Аз мед няма да хвърлям!Досега от митинги файда не съм видял.Едно време-в зората на демокрацията де като викахме кой не скача е червен -какво стана ?Ние трябва да си отстояваме занаята.И най-интересно ми е дори и да приемат тоя мижав закон,как аджеба ще влезе някой в имота ми и ще ми изкара кошерите ?

  6. #1006
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Млекопроизводителите изливаха мляко.Зеленчукопроизводит лите хвърляха домати.Примери дал господ.Ефект-нулев.Аз мед няма да хвърлям!Досега от митинги файда не съм видял.Едно време-в зората на демокрацията де като викахме кой не скача е червен -какво стана ?Ние трябва да си отстояваме занаята.И най-интересно ми е дори и да приемат тоя мижав закон,как аджеба ще влезе някой в имота ми и ще ми изкара кошерите ?
    Тоя закон, ако въобще бъде внесен за разглеждане, то ще е след изборите. А ако не дай си Боже бъде приет, ще се прилага колкото ЗУТ в циганските гета! Аз се чудя защо се оставихте така да ви изпързалят с този протест. За да е успешен един протест трябва да има на лице няколко фактора:
    - силен мотив в протестиращите;
    - мощна организация в местните структури;
    - правилно избран момент за протеста.
    Нито един от тези три фактора не беше наличен и провала беше предвидим.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #1007
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Тоя закон, ако въобще бъде внесен за разглеждане, то ще е след изборите. А ако не дай си Боже бъде приет, ще се прилага колкото ЗУТ в циганските гета! Аз се чудя защо се оставихте така да ви изпързалят с този протест. За да е успешен един протест трябва да има на лице няколко фактора:
    - силен мотив в протестиращите;
    - мощна организация в местните структури;
    - правилно избран момент за протеста.
    Нито един от тези три фактора не беше наличен и провала беше предвидим.
    След дъжд качулка.

  8. #1008
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    В тази нашата мила родина-ни дъжд остана,нито качулки.

  9. #1009
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    След дъжд качулка.
    Не мисля, че имам правото да се намесвам грубо в организационния живот на пчеларските организации. Обикновено казвам каквото мисля, а който иска нека да да го приеме или не.
    Опитах се да кажа и сега нещо още в началото:
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    А мен от снощи ме глождят едни съмнения..... Защо точно сега изплува този въпрос? Той вече веднъж беше раздухван и до колкото си спомням министърката пое някакви ангажименти. Въпроса е силно чувствителен и съвсем не е за предизборни времена, особено за местни избори. Скоро не е имало никакви случаи на ужилвания от пчели с драстични последици, които да изострят общественото мнение. И изобщо като си зададеш вечния (ленинския) въпрос: "А кому это выгодно?" виждаш, че отговора е "Никому". Тогава май излиза, че номера е да се вдигне пушилка за маскиране на някакви други промени или действия, които са още по-скандални. Спомнете си как миналата година пак се вдигна този шум, а после закона се промени тихо, "по терлици" без обсъждане и допитване до пчеларите.
    но никой не му обърна внимание.
    Създаде се една еуфория и странно поне за мен единомислие и единогласие в многобройните пчеларски организации, което до сега не се е случвало. За съжаление - в погрешната посока.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #1010
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    преди няколко дена чух по бтв че щели да раздават по 3-4 декара на пчелар да си изнесе пчелина ако е така да знаете скоро ще правя пчелин на банско,зл. пясъци и др. места в България

 

 
Страница 101 от 127 ПърваПърва ... 519199100101102103111 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •