Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 30
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Бихте ли споделили с какво лепило(силикон) мога да ги залепя, защото капаците ми са пластмасови и не искам да ги дупча.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Бихте ли споделили с какво лепило(силикон) мога да ги залепя, защото капаците ми са пластмасови и не искам да ги дупча.
    Силикон от 2 лева /черен/ ще ти свърши идеална работа.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Бихте ли споделили с какво лепило(силикон) мога да ги залепя, защото капаците ми са пластмасови и не искам да ги дупча.
    Незнам дали силикон от два лева би ти свършил работа, но със сигурност полиуретанов силикон за покриви, ще е идеален. Въпроса е, че цената му е около десетина лева.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Незнам дали силикон от два лева би ти свършил работа, но със сигурност полиуретанов силикон за покриви, ще е идеален. Въпроса е, че цената му е около десетина лева.
    Ако стигне един брой за 100 табелки, колко ще е скъп :-):-):-) само 10% от общата цена.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Според мен с лепило няма да стане.Трундно ще се маха после/не ти го пожелавам/.Вземи пробвай с поялник.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ако стигне един брой за 100 табелки, колко ще е скъп :-):-):-) само 10% от общата цена.
    Мисля, че ще стигне! Все пак, зависи от твоята разходната норма.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Мен ако ме накарат да ги слагам ще направя нещо като джоп.Така и проверка да дойде нема да се напъвам да нося капаци,а и след 5 табелка която ще сменя вече капака ще надупчен като от калвач.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Моите са залепени на капаци от поцинкована ламарина. Не са от новите. За една година няма поражения или промени в цвета, изработва ги на лазер най-близката агенция за рекламни материали. Пластмасата им е жълта откъм надписа и черна от другата страна, сандвич някакъв. Лепилото е полиуретаново, но не искам да съм категоричен, защото е на пчелина. В събота ще го снимам, тубичка от рафтовете на Практикер. Миналата година за сто кошера по две табелки на кошер плюс табелата на пчелина - 100 лева с ддс. Виждат се на снимките, които съм пускал из темите. Тубичката е по-малка от паста за зъби и дори не съм я преполовил, може би ще се наложи да я изхвърля скоро поради остаряване.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мен ако ме накарат да ги слагам ще направя нещо като джоп.Така и проверка да дойде нема да се напъвам да нося капаци,а и след 5 табелка която ще сменя вече капака ще надупчен като от калвач.
    А дали няма условие, как да са закрепени? Питам, защото аз, поне за сега нямам нужда от тях и не съм чел и тълкувал разпоредбата.

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от yoninov Виж публикацията
    Джет БГ ЕООД приема заявки за табели, за идентификация на пчелните семейства Zebra Premier PVC удобрени от БАБХ с удостоверение №18/12.04.2017.

    За да направите поръчка изтеглете заявка от тук. Попълнете информацията в нея и я изпратете на имейл idcard@jettools.bg.
    Поръчки на кандидати и бенефициенти по мярка 11 ще бъдат изпънявани с предимство до 10.05.2017г .
    Допълнителна информация цени и срокове за доставка не се колебайте да се свържете с нас.

    Прикачен файл 8584

    Цени:
    1-99 бр. 1.50 лв. с ДДС
    100-1000бр. 1.20 лв. с ДДС
    над 1000бр. свържете се с нас.

    Джет Бг ЕООД
    гр. София ул. Царичина №2
    ЕИК:203357600
    тел.0884 888 168
    e-mail: idcard@jettools.bg

    Ако знаете колко сте ми черни..............,ама пусто преди малко писах,че с държавата комар трудно се играе ,та ще трябва да се сприятелим с вас.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •