Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 41
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Последни заявки за артикулите, който предлагам. Новото което ще поръчам са изкуствени маточници в който се поставят майки излюпени до един ден. След посравянето в маточника на неоплодената майка се придава в отводката и тя до 10 минути все едно се излюпва на ново.

  2. #12

  3. #13

  4. #14

  5. #15

  6. #16

  7. #17
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Какой такой руской язъйкой? Шегувам се.

    Браво Янчо. Все пак това е успех. Кой каквото иска, това да си мисли.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Какой такой руской язъйкой? Шегувам се.

    Браво Янчо. Все пак това е успех. Кой каквото иска, това да си мисли.
    Успех за какво, за кое? Че са го разбрали-недоразбрали и като си идат у Монголия, ще споделят, как някъде, някой им приказвал нещо, ама за пчели ли било, за калинки ли било - нинам.
    Пък като прочетат у фейса, какви анализи е правил за гостите и не само за тях, а и за "болшинството български пчелари" - ня'ам думи.

  9. #19
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Успех за какво, за кое? Че са го разбрали-недоразбрали и като си идат у Монголия, ще споделят, как някъде, някой им приказвал нещо, ама за пчели ли било, за калинки ли било - нинам.
    Пък като прочетат у фейса, какви анализи е правил за гостите и не само за тях, а и за "болшинството български пчелари" - ня'ам думи.
    Така. Кой е виновен за това? Янчо ли? Дошли са едни монголци, че искат да видят български пчелини - добре. Но като не искаме да се излагаме като кифладжии, не можаха ли да им изберат някаква добра дестинация, някой добър пчелин, някой добър пчелар/не, че на Янчо пчелина не е добър и той не е добър пчелар/, но всичко да се подготви, малко сценарии да има, а не - на ти горо говедо. Все пак Янчо си заложи задника и се опита да направи нещо. Е, трябваше да говори на български, както е и редно, защото не сме длъжни да говорим на всеки езика, който ни е посетил. Аз когато ходя тук или там се старая аз да се напасвам, а не те да ми лягат. Е, ако някой назнайва български е добре дошло. Та няма какво да го укоряваме Янчо. Постара се човека, а това което плямпа наляво и надясно си е негов проблем. По това си кроим шапките един на друг. Не е ли така?

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Така. Кой е виновен за това? Янчо ли? Дошли са едни монголци, че искат да видят български пчелини - добре. Но като не искаме да се излагаме като кифладжии, не можаха ли да им изберат някаква добра дестинация, някой добър пчелин, някой добър пчелар/не, че на Янчо пчелина не е добър и той не е добър пчелар/, но всичко да се подготви, малко сценарии да има, а не - на ти горо говедо. Все пак Янчо си заложи задника и се опита да направи нещо. Е, трябваше да говори на български, както е и редно, защото не сме длъжни да говорим на всеки езика, който ни е посетил. Аз когато ходя тук или там се старая аз да се напасвам, а не те да ми лягат. Е, ако някой назнайва български е добре дошло. Та няма какво да го укоряваме Янчо. Постара се човека, а това което плямпа наляво и надясно си е негов проблем. По това си кроим шапките един на друг. Не е ли така?
    Нищо не съм залагал освен думата си, че ако дойдат в Бургас, ще се срещна с тях и ще ги закарам на пчелина да разгледат, те това и искаха.

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •