Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 76
  1. #61
    Потребител
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Северно от София
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Когато ви натровят отново пчелите прочетете това за да ви олекне...
    https://www.monitor.bg/bg/a/view/pol...-zimata-259820
    Прочетох статията -пих ракия, пак я пак прочетох -пак ракия.И какво разбрах.С едно изречение -За всичко са си виновни пчеларите.Уморили са си пчелите от глад и некомпетентност,а 15 % от загубите с болни кошери,пак са си виновни ,защото не са ,използвали ,,правилните " лекарства и технологии.И след многото ,,четене" предлагам:. 1 На родителите(пчеларите),коит МОРАТ децата си(пчелите си) от глад и некомпетентност,социалнит (БАБХ)да ги отнемат в полза на държавата(правилните хора.).
    2.На всеки родител(пчелар) да се назначи социален работник(някой си от БАБХ) да следи ,дали децата(пчелите )се отгедждат,,правилно" и ако Не, да се приложи точка Първа.

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от varom Виж публикацията
    Прочетох статията -пих ракия, пак я пак прочетох -пак ракия.И какво разбрах.С едно изречение -За всичко са си виновни пчеларите.Уморили са си пчелите от глад и некомпетентност,а 15 % от загубите с болни кошери,пак са си виновни ,защото не са ,използвали ,,правилните " лекарства и технологии.И след многото ,,четене" предлагам:. 1 На родителите(пчеларите),коит МОРАТ децата си(пчелите си) от глад и некомпетентност,социалнит (БАБХ)да ги отнемат в полза на държавата(правилните хора.).
    2.На всеки родител(пчелар) да се назначи социален работник(някой си от БАБХ) да следи ,дали децата(пчелите )се отгедждат,,правилно" и ако Не, да се приложи точка Първа.
    Трябва още няколко пъти да я прочетеш, да потретиш с аператива и ще се умножат точките. Шегувам се разбира се. Истината е една - пчеларството е докарано до просешка тояга и никой не го е еня. Туй за опрашителите, за приказката на Айнщайн, е изтъркано вече. Всичко опира до финикийските знаци. В крайна сметка, който има повече пари и се стреми към безкрайното им множене, той командва парада.

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Калински набарах го у Фейсу
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Калински набарах го у Фейсу
    Видях. Ама се чудя защо се крие от форумите тоя дрът пергиш.

  5. #65
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Знаех си аз : не си инженер, доктор сиии.
    По професия съм инженер, а медицината и пчеларството са ми хоби.

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Видях. Ама се чудя защо се крие от форумите тоя дрът пергиш.
    Уплашил съм го!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #67
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    В момента съм на пчелина и разформировам измрелите кошери. Чудя се къде да събирам голямото количество пити, а в момента пръскача пръска някъде около мен и не се диша. Часа е 13 30. А аз псувам. Кой обаче да псувам? Платформата на един луд или безхаберието на управниците в БАБХ, които за пореден път не разбраха, че проблемите в пчеларството са в пръскачите, пръскащи когато им скимне/дойде на ума/. Как да му не е....м......?

  8. #68
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В момента съм на пчелина и разформировам измрелите кошери. Чудя се къде да събирам голямото количество пити, а в момента пръскача пръска някъде около мен и не се диша. Часа е 13 30. А аз псувам. Кой обаче да псувам? Платформата на един луд или безхаберието на управниците в БАБХ, които за пореден път не разбраха, че проблемите в пчеларството са в пръскачите, пръскащи когато им скимне/дойде на ума/. Как да му не е....м......?

    Звъни на 112 беер и после на 112.Ако неможеш да дишаш поискай линейка....Не се шегувам
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #69
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Звъни на 112 беер и после на 112.Ако неможеш да дишаш поискай линейка....Не се шегувам
    Вече съм звъннал на арменския поп и чакам за резултат. Вероятността той да влезе в положение е по - вероятна отколкото БАБХ.

  10. #70
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Вече съм звъннал на арменския поп и чакам за резултат. Вероятността той да влезе в положение е по - вероятна отколкото БАБХ.
    Как ще съхраниш изградените рамки? Аз една част ги напръсках с Б401. Другите направих на комин, както ми е казвал Калинчо. Ама това постоянно наливане на мравчена не ме кефи?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •