Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 60

Тема: Субсидии

  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Към не харесващите субсидиите: Какво ви пречат те? На вас и пчелите ви? С какво колегите ви кандидатствали или спечелили субсидии са "грешни" пред останалите пчелари?
    Аз лично имам друга мисъл в това което съм пуснал като тема.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Проблема ни е точно в това.Някой ако вземе да пише някой неудобен въпрос и хоп не веднага гледат да му затворят устата.
    В момента знаеш ли колко хора ме псуват за това че си обява смъртноста.А те не си дават сметка,че ако крият става все по зле за сектора.
    При мен е 0% . Засега .
    Знам , им биологията на пчелките и да съм ревал за 1 стотинка ?
    Скоро , ще направя пчелар още един колега .

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Кора , никога не съм бил против , но чак ,,грешни,, ?
    Делта, "грешни", щото за някои "програмаджиите" не могат да са пчелари явно... Отделно са хората, които тотално отричат програмите и субсидиите.

    Това много ми напомня, че преди години искаха да забранят тотално любителския риболов за 1-2 години, щото имало много бракониери...
    Ама сега едни пчелари да лепят на други етикети, защото са си сложили главата в торбата...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Г-н Матеев или някой който е в кухнята на нещата би ли казал при смърност в БГ 35-50% регистрирана може ли да се поиска помощ от ЕС за българските пчелари и при 1% може ли?

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Момчета не се карайте за глупости. Няма никакво значение кой в колко форума влиза. Огромния проблем е че въпреки комуникираме постоянно не можахме да направим нищо срещу безумното тровене през миналия сезон. Аз съм на път да се измъкна "почти сух" от тая простотия, но много хора изгоряха. Най-лошото е, че ако утре пак се повтори реакцията ще е същата.

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Делта, "грешни", щото за някои "програмаджиите" не могат да са пчелари явно... Отделно са хората, които тотално отричат програмите и субсидиите.

    Това много ми напомня, че преди години искаха да забранят тотално любителския риболов за 1-2 години, щото имало много бракониери...
    Ама сега едни пчелари да лепят на други етикети, защото са си сложили главата в торбата...
    Кора , приятелю !
    Сега да има и тотален ветеринарен контрол .

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Момчета не се карайте за глупости. Няма никакво значение кой в колко форума влиза. Огромния проблем е че въпреки комуникираме постоянно не можахме да направим нищо срещу безумното тровене през миналия сезон. Аз съм на път да се измъкна "почти сух" от тая простотия, но много хора изгоряха. Най-лошото е, че ако утре пак се повтори реакцията ще е същата.
    Рости , едва ли ще има втори път .

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Делта, "грешни", щото за някои "програмаджиите" не могат да са пчелари явно... Отделно са хората, които тотално отричат програмите и субсидиите.
    Аз използвам термина "програмаджии", та какво те жегна толкова. Как се наричат хората работещи по програми, че не се сещам. Бенефициент по-добре ли е.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    То и аз бях бениефицент предиАтанасов.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    То и аз бях бениефицент предиАтанасов.
    Офффффф, ти не можеш да го напишеш още.

 

 
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •