Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 138
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от viktor tit Виж публикацията
    Преди седмица бях в магазина на Централна гара, от там ми казаха за Херба стрип, че ще имат чак май или юни.
    Преди да сложите някакъв продукт, първо вижте как действа а не да сложим нещо да отбием номера и после за какво ми умряха кошерите.
    Хербал Стрип действа при висока температура на въздуха и за това не се препоръчва използването преди ЮНИ. И за другите препарати има отзиви и препоръки само някой трябва се се поинтересува.

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Благодаря за разяснението, добре че си прочел и ни светна. В магазина питам защо няма, а те ми казват: амииииии незнам тогава ми казаха, че ще има

  3. #43
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    Вчера дадох по 200мл сироп с нозевит+,малко се понамръщиха отначало,но днес хранилките са сухи.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2017
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    Сливовик
    От както се позатопли го свалят няма проблем вече по 250-300 грама на 3 дена и няма проблем,сега в сряда мисля и аз да дам нозевит 2 пъти през 10 дена.

  5. #45
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2017
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    Сливовик
    Интересното е,че 2-3 кошера не искат да вземат сиропа с нозевита .. в събота им добавих още чист сироп без лекарство към този с нозевита надявам се да го вземат така до сряда.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    В тези 2-3 кошера на колко пити са пчелите ?

  7. #47
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2017
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    Сливовик
    Ами 1 е слаб,но другите са си на 9 пити в топло време от 10 .Друг сироп си приемат просто този с лекарството не искат.

  8. #48
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    И моите се мръщиха на нозевита,това ме принуди да накапя с йод тези които не бях третирал.Два пъти през 10 дена.

  9. #49
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2017
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    Сливовик
    До сега винаги,когато съм давал са го вземали тази година за пръв път не искат,другите 22 кошера си го взеха без проблем но тези 3-те ...Явно и аз ще накапя с йод на тези ако довечера,като ида да им сложа сироп този си е още там.
    А да попитам по-колко капки и в колко сироп ?

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Едуард Виж публикацията
    До сега винаги,когато съм давал са го вземали тази година за пръв път не искат,другите 22 кошера си го взеха без проблем но тези 3-те ...Явно и аз ще накапя с йод на тези ако довечера,като ида да им сложа сироп този си е още там.
    А да попитам по-колко капки и в колко сироп ?


    Силни ли са кошерите?Защото и аз имах 2-3 не искат да вземат,но са слабички на 3-4 рамки.След като ги центровах под хранилката почнаха давземат.За йода има някъде писано,но не помня в коя тема беше и ако не се лъжа 10капки на литър.

 

 
Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •