Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 36 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 358
  1. #31
    Цитат Първоначално публикувано от ludiqmaks
    ЗА този такер ли става на на въпрос
    http://www.zzshop.bg/index.php?l=product_detail&p=98597
    Да , точно за това си говорим.

  2. #32
    Цитат Първоначално публикувано от kosta zhelev
    Кирчо,кога го взе тоя такер?На Райдер де.Щото да не е миналата година.Колко бара налягане използвате колеги?
    Миналата година го закупих да , работи на 8 бара макс налягане, по техниеска спецификация.Добре е на линията на компресора към накрайника да се монтира филтърна група , като едната служи за отделяне на конденза, а другата за наливане на маслото с което ще се смазва такера чрез постъпващия въздух в него.
    Поздрави!

  3. #33
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Здравей те вчера си купих големия такер на райдер,но немога да разбера как работи с скобички те.Или са някакви специални по малки от стандартните
    Нека който работи с такъв да сподели какви скобички трябва да си купя
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  4. #34
    Цитат Първоначално публикувано от ludiqmaks
    Здравей те вчера си купих големия такер на райдер,но немога да разбера как работи с скобички те.Или са някакви специални по малки от стандартните
    Нека който работи с такъв да сподели какви скобички трябва да си купя
    Ако такерът в е пневматичен на райдер , скобичките ви са със U - образна форма.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Не Пак са П образни, но са по тесни. Продават се в кутия по 5000 бр. Търси ги в магазините дистрибутори на Райдер. Иначе по хипермаркетите са много скъпи.

  6. #36
    Цитат Първоначално публикувано от donboneti
    Не Пак са П образни, но са по тесни. Продават се в кутия по 5000 бр. Търси ги в магазините дистрибутори на Райдер. Иначе по хипермаркетите са много скъпи.
    Вярно , грешката е моя.

  7. #37
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2010
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    с.Генерал Инзово,обл.Ямбол
    Здравей те и аз си купих големия такер на Райдер, но много често прави празни удари.Искам да попитам при вас така ли е.

  8. #38
    Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    129
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Галин Пантелеев
    Здравей те и аз си купих големия такер на Райдер, но много често прави празни удари.Искам да попитам при вас така ли е.
    Познат имаше такъв такер и той се оплаква че прави често празни удъри.Изкара 1 година и се счупи.Дано да имаш повече късмет.

  9. #39
    При мен няма тъкъв проблем.
    Виж ако има наблизо сервиз , да попиташ.

  10. #40
    Цитат Първоначално публикувано от plamen
    Цитат Първоначално публикувано от Галин Пантелеев
    Здравей те и аз си купих големия такер на Райдер, но много често прави празни удари.Искам да попитам при вас така ли е.
    Познат имаше такъв такер и той се оплаква че прави често празни удъри.Изкара 1 година и се счупи.Дано да имаш повече късмет.
    Дали , късмет или до правилна експолатация е друг въпрос.Доста често хората не монтират филтърна група и не наливат масло за смазване на такера, но дори и късмет да е , платил съм 46лв., ако една година кова рамки с това нещо , дреме ми на каскета , че се е счупило.

 

 
Страница 4 от 36 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •