Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 36 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 358
  1. #101
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Не ти остава нищо друго,освен да направиш запитване от там от където си го купил.Щом е в комплекта,значи е за някъде.

  2. #102
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    56
    Цитат Първоначално публикувано от buci59
    Не ти остава нищо друго,освен да направиш запитване от там от където си го купил.Щом е в комплекта,значи е за някъде.
    О'кей,Благодаря.

  3. #103
    Наблюдател
    Регистриран
    25.01.2013
    Мнения
    43

    ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ТАКЕР

    Предстои ми първото коване на рамките , та као може кажете какъв такер любителски мога да си взема и с какви размери на скоби и пирони
    поздрави

  4. #104

    Re: ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ТАКЕР

    Цитат Първоначално публикувано от kaloyan_ivanov
    Предстои ми първото коване на рамките , та као може кажете какъв такер любителски мога да си взема и с какви размери на скоби и пирони
    поздрави
    http://www.raider.bg/index.php?p=5&cat=114&id=352
    Вземаш скоби 32мм и си ти.
    Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш.
    Алберт Айнщайн.

  5. #105
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    или от лидъл

  6. #106
    Наблюдател
    Регистриран
    25.01.2013
    Мнения
    43
    В лидъл пък никога не съм виждал такери , ще е добре да кажете добър модел електрически , нямам компресор

  7. #107
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyan_ivanov
    В лидъл пък никога не съм виждал такери , ще е добре да кажете добър модел електрически , нямам компресор
    В Лидъл си пускат такери, и хубаво е, че са съвместими с райдерските консумативи- еднакъв е размера- 5.7 цитирам по памет. Купувал съм и механични за кабели от Лидъл за да не пробивам рамката. От електрическите хвалят марката "Новус", но явно е скъп относно консумативи, затова по-добре си купи компресор, два такера- Райдер и преди два дни гледах точно в Лидъл нов модел от тяхната марка и... коване.

  8. #108
    Наблюдател
    Регистриран
    25.01.2013
    Мнения
    43
    а относно отеляването , как става по бързо и ефикасно , с разпробиване или с скоби и ръчен такер

  9. #109
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Знам, че доста колеги тук имат компресори Райдер. Може ли някой да ми каже как се настройва автоматичното включване и изключване? Моя качва до 8 атм. и малко, но не спира. Предпазният клапан започва леко да изпуска, но не спира мотора. Съответно, налягането пада под 3 атм., но не се пуска сам. Компресора ми е RD-AC01 - с бутилка 24л и един манометър.
    Предварително благодаря!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  10. #110
    Автор
    Регистриран
    21.10.2012
    Мнения
    151
    и аз кова с такера от лидъл за сега съм доволен няма празни удари
    взех го когато им течеше промоцията за 37 лв след това пуснаха новия модел за 55 с консумативи
    имаше и компресор за 188 лева но за сега продължавам да си ползвам стария зилов ,и тои ми върши работа
    още си ползвам скобите които бяха в такера и не знам с други консумативи как ще се държи

 

 
Страница 11 от 36 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •