Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 31 до 33 от общо 33
  1. #31
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Хич ма няма по тия познанства на металите ,знам елементарни неща колкото за обща култура,НО знам ,че дребни детайли( неръждаеми) от оборудването на даден плавателен съд рано или късно корозират.Та въпроса ми е, имали нещо с което се почистват -трайно.Също така как ,или с какво се почиства опушването-чернилката след заваряне на неръждавейка с електрод или телоподаващо.Ще се радвам на мнения.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Откъдето си купуваш добавъчната тел за аргона или телта за телоподаващото, трябва да имат и пастата /препарата/ за почистване на заваръчния шев.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #33
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Откъдето си купуваш добавъчната тел за аргона или телта за телоподаващото, трябва да имат и пастата /препарата/ за почистване на заваръчния шев.
    Мерси ,аз не ги купувам тия работи, не разполагам с телоподаващо, аматьор заварчик съм та за това попитах,мерси още веднъж.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

 

 
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •