Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 45

Тема: Перга?

  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Ами какво да кажа май съм се скатавал по български език.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    То, че си мерим ония работи е ясно, ама защо трябва да го показваме и на хората, които са решили да ни потърсят за съвет?

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами какво да кажа май съм се скатавал по български език.
    То , и Атанасов се е скатавал .
    ... малчоганите . Пише се - малчуганите .

  4. #24
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами какво да кажа май съм се скатавал по български език.
    Няма лошо, но докато прочетох последния пост се наложи да тичам да пия три пъти вода, че ми пресъхваше гръцмуня.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Нещо не само с запетаите се обърках (май съм се скатавал по часовете по български език).
    Ще ви разкажа случай на жената една приятелка има момиче на сега е на 4г. преди година две стана цялото на рани и лекарите и поставиха диагноза алергия към белтъка на кравето мляко поставиха ч на диета (това е много трудна диета без млечни продукти) резултат нямаше жената се отказа от лекарите и тръгна при един много известен хомеопат детето го лекуваха над година с диети бани с билки и т.н. ту се оправи ту се влоши. Накрая майката се връща при докторите и попада на умен човек който почти веднага установява че детето се предозира с клеева тинктура оказа че майката е давала по не знам колко си капки на ден без прекъсване месеци на ред. След като спряха клеевата тинктура детето се оправи а го лекуваха над една година и го мъчиха с диети цялото му лице ставаше на рани.

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Накрая майката се връща при докторите и попада на умен човек който почти веднага установява че детето се предозира с клеева тинктура оказа че майката е давала по не знам колко си капки на ден без прекъсване месеци на ред. След като спряха клеевата тинктура детето се оправи а го лекуваха над една година и го мъчиха с диети цялото му лице ставаше на рани.
    Дано това го прочетат и си вземат " обица на ухото " всички пчелари, които се изживяват, като знахари и лечители.

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Нещо не само с запетаите се обърках (май съм се скатавал по часовете по български език).
    Ще ви разкажа случай на жената една приятелка има момиче на сега е на 4г. преди година две стана цялото на рани и лекарите и поставиха диагноза алергия към белтъка на кравето мляко поставиха ч на диета (това е много трудна диета без млечни продукти) резултат нямаше жената се отказа от лекарите и тръгна при един много известен хомеопат детето го лекуваха над година с диети бани с билки и т.н. ту се оправи ту се влоши. Накрая майката се връща при докторите и попада на умен човек който почти веднага установява че детето се предозира с клеева тинктура оказа че майката е давала по не знам колко си капки на ден без прекъсване месеци на ред. След като спряха клеевата тинктура детето се оправи а го лекуваха над една година и го мъчиха с диети цялото му лице ставаше на рани.
    Що ми се стори, че един общ приятел пак беше прекалил с чая или с джинджифила в чая?

    Дано да не е получил рани и той.

    Хайде модераторе, трий!

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Що ми се стори, че един общ приятел пак беше прекалил с чая или с джинджифила в чая?

    Дано да не е получил рани и той.

    Хайде модераторе, трий!

    Шерлок Холмс и д-р Уотсън се разхождат из долината.
    Изведнъж чуват нечовешки вой.
    - Какво става, Холмс? Да не е пак Баскервилското куче?
    - Няма нищо страшно, Уотсън. Пак дават на сър Хенри овесена каша за закуска.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    ОбЕца на ухото всеки колега си е взел .

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Що ми се стори, че един общ приятел пак беше прекалил с чая или с джинджифила в чая?

    Дано да не е получил рани и той.

    Хайде модераторе, трий!
    Сигурен ли си , за прекаляването ?
    Защото , аз мога да докажа противното .

 

 
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •