Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 51
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    [QUOTE=borislav aleksandrov;



    Водката е част от рецептата - 2 лъжици подмор стрит на прах се слага в бутилка с водка 0,5 Л (40 %) и се вари на водна баня при 40-45 градуса за половин час....... използва се за лечение на аденом на простата (доброкачествен тумор) и е доказано че е едно от най-ефекасните средства. На мой приятел - баща му страдаше от подобно нещо и след 6 месечен курс на лечение с тази рецепта лекарите се изненадаха от резултата.... знам защото аз му осигурявах подмора. ....[/QUOTE]

    Благодаря! И аз да те светна..ако вместо подмор направо давехте живи пчели в буркан с водка или направо роеви пчели,лекарите щчха да се изненадат още на 3 месец.....

  2. #32
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Благодаря! И аз да те светна..ако вместо подмор направо давехте живи пчели в буркан с водка или направо роеви пчели,лекарите щчха да се изненадат още на 3 месец.....
    Това не знам. Доколкото съм запознат в оригиналните рецепти (руски на някакви професори) няма живи пчели.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Има-няма преди месец гледах клипове по руските сайтове и коментарите под тях.Не съм си измислил живите пчели и рояците.Иначе още преди десетина години гледах клипове как си пекът курабийки с подмор......

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Има-няма преди месец гледах клипове по руските сайтове и коментарите под тях.Не съм си измислил живите пчели и рояците.Иначе още преди десетина години гледах клипове как си пекът курабийки с подмор......
    Като се тюхкаме - подмор или живи пчели? Каква е разликата?

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Колега Йосифов,даде ми добра идея.Тъй като си падам по лова на рояци,пък не всички са големи,ще взема да купя водка и ...да я изпия с кисели краставички докато ги обединявам по три, четири в един корпус,ха,ха,ха.Шегата настрана,но щом лекува,значи ще се пробва.Само не ми писа какво количество и за колко време кисне.Ако оправим нечия простата и изчистим холестерола,ще има по една ракия от мене.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  6. #36
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Като знам на какви години сме повечето пчелари. Хайде холам, само за дядовци и чичовци говорим, за простата де! И мисля че доста от мненията трябва да се прехвърлят в друга тема.

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Да я изкарам от нафталина.

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Като се тюхкаме - подмор или живи пчели? Каква е разликата?
    Търсих информацията,но не я открих.Иначе попаднах на нея по необходимост-и на мен ми поискаха умрели пчели по сред лято.

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Търсих информацията,но не я открих.Иначе попаднах на нея по необходимост-и на мен ми поискаха умрели пчели по сред лято.
    Пълниш едно пакетче с живи и докато стане размяната, пчели - пари и те вече ще са мъртви, ако не ти висят на оградата на пчелина разбира се.

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    А ми пакетче.Направо в найлонов чувал един рояк и бам-бам в дирека и без пари.Поставих му капан в двора и за късмет "щракна".Гребе с буркана направо от рамката.....
    Този пост е редактиран от Ангел Йосифов; 23.08.2016 в 19:35.

 

 
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •