Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 51
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Аз търся милионер, който има проблеми със ерекцията, на който да продавам търтеево мличеце за подпомагане на половия живот, 10 гр за 100 лв.

    п.п веднъж продадох за 10 лв една кутийка с умрели пчели, стършели и оси на един французин, който си имаше домашен любимец пчелояд и си го гледаше в кафез. Лошото бе, че беше само за два дена в Бургас.

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Янчо,ти се бъзикаш,но в умрелите пчели има голям потенциал.Руснаците от десетилетия ползват зимния подмор за направата на тинктура с водка.Капят се толкова капки на колкото си години.Ползва се за повишаване на имунитета.Ефекта се постига,благодарение на естествените антибиотици които се съдържат в пчелата.Другият потенциален продукт се нарича "Апис тотале" и представлява микс от изсушени пчели работнички и търтеи.Микса се смила на прах и се взима за различни болежки.Който се интересува,да потърси и прочете.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Pavel_Bs Виж публикацията
    Янчо,ти се бъзикаш,но в умрелите пчели има голям потенциал.Руснаците от десетилетия ползват зимния подмор за направата на тинктура с водка.Капят се толкова капки на колкото си години.Ползва се за повишаване на имунитета.Ефекта се постига,благодарение на естествените антибиотици които се съдържат в пчелата.Другият потенциален продукт се нарича "Апис тотале" и представлява микс от изсушени пчели работнички и търтеи.Микса се смила на прах и се взима за различни болежки.Който се интересува,да потърси и прочете.
    Не се базикам, що все си мислите така? Ти ми намери клиент пък ще видиш колко търтеево мличеце ще продам. За французина е пак истина, есента ме запознаха с французин продаваш имоти в България, който ми предложи да ми потърси клиенти за маната срещу процент или определена сума. Негов клиент бил намерил пчелояд с чупено крило и го спасил. Винаги се разкарвал с него и стана въпрос, че като бил в Бургас му купували от някакъв магазин кутийка с умрели насекоми за трийсетина лева и аз веднага подбих пазара на десет лв, обрах малко пчели и издавените стършели от капаните и ги продадох.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Аз пък щях да му взема 50 кинта. Щото моите са по екологично чисти. То всеки може да подбива.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Аз пък щях да хвана и да му подаря още един пчелояд, та да му продавам по две кутийки х 50лв.=100лв.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Аз пък щях да хвана и да му подаря още един пчелояд, та да му продавам по две кутийки х 50лв.=100лв.


    Аз пък щях да му подаря орел да си го храни с пчелояди

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Аз пък щях да му взема 50 кинта. Щото моите са по екологично чисти. То всеки може да подбива.
    Нали писах по рано, че за още два дена е в Бургас, нали трябваше да продам, за да ме потърси другата година ако идва пак. Ако се задържи двайсетина дена, може и да изкарам едно стотаче.

  8. #18
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Вие се бъзикате с tarty относно доходите му, а той ви дава идея за бизнес ниша... и докато мнозина се забавляват на негов гръб не бих се учудил ако той я разработи и дохода му от кошер да нарастне и догодина пак да викате лъжеш, това е невъзможно....


    Някоя друга обява в сайтовете, реклама в местен вестник или някой пенсионерски вестник, брошурки за подмора + рецепти (има достатъчно из нета) и се иска малко постоянство за да набереш първите клиенти а такива не липсват.
    Като пример в това отношение мога да ви дам един пчелар от Русе които продава пчелен подмор 25 грама за 6,50 лв. в найлонов плик + доставката с Еконт - и ако си мислите че му липсват клиенти помислете пак....
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Вие се бъзикате с tarty относно доходите му, а той ви дава идея за бизнес ниша... и докато мнозина се забавляват на негов гръб не бих се учудил ако той я разработи и дохода му от кошер да нарастне и догодина пак да викате лъжеш, това е невъзможно....


    Някоя друга обява в сайтовете, реклама в местен вестник или някой пенсионерски вестник, брошурки за подмора + рецепти (има достатъчно из нета) и се иска малко постоянство за да набереш първите клиенти а такива не липсват.
    Като пример в това отношение мога да ви дам един пчелар от Русе които продава пчелен подмор 25 грама за 6,50 лв. в найлонов плик + доставката с Еконт - и ако си мислите че му липсват клиенти помислете пак....
    Дали е подмор?

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Борка, аз знам, че по голямата част от пчеларите, който четат форума, ще ме наричат лъжец и какво ли не още. Знам, не мога да ги убедя в противното, но поне нека не ме обиждат публично. Ако мога 2% от четящите да ги накарам да се замислят над приходите и разходите по пчелите и се опитат да постигнат по добри доходи, значи съм постигнал нещо. Както бях първия започнал да подарява майки/ продължено за съжаление само от Матеев/, така се надявам са съм първия в този форум, накарал част от пчеларите да погледнат пчеларството от друг ъгъл и да се замислят.

 

 
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •